برنامه های شبکه ورزش سیما در نوروز1402

برنامه های شبکه ورزش سیما در نوروز1402

معرفی برنامه

شبکه ورزش با مستند های داغ و دست اول همراه ورزش دوستان و مخاطبان خود در ایام نوروز خواهد بود .

برای لحظه سال تحویل این شبکه ویژه برنامه گلبارون که از ساعت ۲۱ آغاز می شود و تا ساعت اولیه سال ۱۴۰۲ ادامه پیدا می کند در کنار مخاطبان است. این ویژه برنامه با اجرای دو مجری با سابقه و خوب ورزشی خواهد بود‌. عبدلله روا که با برنامه ویدیو چک حسابی در دل بینندگان ورزشی جا باز کرده و جواد خیابانی که با سابقه طولانی در اجرای ورزشی یادآور لحظات شیرین فراوان در رویدادهای ورزشی ایران علی الخصوص فوتبال خواهد بود . قهرمانان ورزشی بزرگ ایران در رشته های مختلف ورزشی میهمانان ویژه برنامه گلبارون هستند و بخش های جذاب تولیدی که در خلال این ویژه برنامه پخش می شود تا لحظات شیرین ورزشی را برای مخاطبان در ساعات تحویل سال فراهم کند.

 

برنامه های شبکه ورزش در نوروز 1402 

فینالیست ها: رقابت های فینال و جذاب رشته های مختلف ورزشی در رقابت های بین المللی مانند تنیس، فوتبال، والیبال و ... که در سال 1401 برگزار شد، هر روز ساعت 7 صبح برای علاقمندان به رشته های مختلف ورزشی به نمایش گذاشته خواهد شد.

مستند رالی قهرمانی جهان : علاقه مندان دنیای رالی و اتومبیل می توانند در قالب این مجموعه مستند، آخرین مسابقه WRC را مشاهد کنند.

ورزش های ناشناخته: این مجموعه که هر روز ساعت 11:30 پخش خواهد شد به عجیب ترین و جذاب ترین ورزش های دنیا که کمتر به آنها پرداخته شده است خواهد پرداخت. ورزش هایی نظیر چیس تگ، چوب بری، دراگون بوت و ... .

سینما ورزش: سینما ورزش هر روز ساعت دوازده و سی دقیقه یک فیلم سینمایی با موضوع ورزش را تقدیم مخاطبان شبکه ورزش سیما خواهد کرد. فیلم های سینمایی جذابی همچون تیکی تاکا، برادران داسلر، نقطه آغاز و ...

جهان ورزش: برنامه جهان ورزش به مدت سی دقیقه به مرور اتفاقات و لحظات ماندگار ورزش جهان در سال 1401 که به صورت ماهیانه مرور می شود،می پردازد. این برنامه ساعت 14 پخش می شود.

منتخب جام جهانی: سال 1401 سال برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر بود. در منتخب جام جهانی که هر روز ساعت 14:30 پخش میشود، به صورت خلاصه کلیه بازی های جام جهانی مرور می شود و به حواشی جذاب این مسابقات خواهد پرداخت.

مستند های مجموعه ای: شبکه ورزش ساعت ۱۵، از یکم تا هفتم فروردین با مستند جذاب مارادونا در مکزیک و از هفتم تا چهاردهم با مستند باشگاه بایرن مونیخ در کنارعلاقه مندان مستندهای ورزشیست .

نوروز فوتبالی: یکی از ویژه برنامه های نوروزی و جذاب هر سال شبکه ورزش نوروز فوتبالیست . این برنامه از ساعت ۱۶تا ۱۸ از یکم تا سیزدهم فروردین با اجرای مهدی توتونچی و میهمانان فوتبالی به حواشی و اتفاقات جذاب فوتبال ایران می پردازد و مخاطبان می توانند بهترین فوتبال ایران را در پست های مختلف انتخاب نمایند.

جام رمضان: در مسابقه فوتبال جام رمضان، چهره های ورزشی و هنری بزرگ کشور شردور هم جمع شده اند تا در زمین منحصر به فرد فوتبال شبکه ورزش با یکدیگر به رقابت بپردازند. علی فریادی مجری این برنامه و نیما تاجیک و سغید زلفی گزارشگران این مسابقه را تشکیل می دهند.

همه فن حریف: مسابقه جذاب همه فن حریف که به استعدادیابی بهترین های کشتی ایران می پردازد به مراحل نهایی و حساس خود نزدیک شده است. این مسابقه که با داوری محمد بنا، پژمان درستکار، عباس جدیدی و علی محمدی در جریان است در ایام نوروز هر شب ساعت 19 از شبکه ورزش پخش خواهد شد و برندگان نهایی مشخص خواهند شد.

مستندهای پرتره ورزشی : مستند های پرتره ورزشی که به چهره های برتر ورزش ایران و جهان می پردازد و برای اولین بار از قاب سیما پخش میشود، هر شب ساعت 20 از شبکه ورزش پخش خواهد شد. این مستندها در مورد چهره هایی نظیر نیمار، دوید بکهام و ... می باشد.

قهرمان ایران: برنامه قهرمان ایران که از اسفند ماه سال 1401 شروع شد و به انتخاب برترین های ورزش ایران در سال 1401 اختصاص دارد، در ایام نوروز هم همراه ببیندگان خواهد بود تا همچنان تب داغ انتخاب برترین های ورزش ایران ادامه داشته باشد. این برنامه به صورت زنده هر شب ساعت 21:30 به صورت زنده پخش خواهد شد.

لذت فوتبال: در شب های نوروز نیز مسابقات فوتبال در اقصی نقاط جهان پیگیری خواهد شد که علاقه مندان پرشمار ورزش فوتبال می توانند این مسابقات را هر شب در قالب برنامه زنده لذت فوتبال از ساعت 22 پیگیری کنند.

در ایام نوروز مسابقات زنده جذابی نظیر ایتالیا و انگلیس، فرانسه و هلند، مراکش و برزیل و ... از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد. همچنین در ایام نوروز مسابقات پرطرفداری نظیر مسابقات فرمول یک و موتوجی پی هم به صورت زنده پخش خواهد شد.