داورزنی: دوشنبه درباره سرمربی تیم ملی تصمیم می‌گیریم

رئیس فدراسیون والیبال گفت: این هفته در یک هم اندیشی درباره سرمربی تیم ملی تصمیم می‌گیریم.
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

محمدرضا داورزنی در خصوص بازنشستگی‌اش از فدراسیون والیبال اظهار داشت:‌ بعضی‌ها دوست دارند این صحبت‌ها را مطرح کنند که من بازنشسته هستم. اگر بازنشسته بودم، ابلاغ می‌دادند. در وزارت ورزش بعضی از رؤسای فدراسیون‌ها بازنشسته بودند و به آنها ابلاغیه صادر شد. قانونی هست که تا سن 65 سالگی می‌توانند کار کنند و یک کمیسیونی آن را تأئید می‌کند. 

وی افزود: هرکس بازنشسته بشود، روال قانونی را طی می‌کند و نامه‌ای از سوی سازمان بازنشستگی صادر می‌شود و پایان کار او اعلام می‌گردد. در شرایطی که همه خبرها به سوی کرونا است، دوستان خبرهای کمی دارند و فقط به این موضوع می‌پردازند.

 

وی در گفت‌وگو با برنامه رکورد در خصوص انتخاب سرمربی تیم والیبال گفت: متناسب با انتظارهایی که است و باید جامعه عمل بپوشانیم، باید ببینیم در چه گروهی و چه شرایطی و چه امکاناتی داریم و چه مربیانی در حال حاضر هستند که می‌توانیم آنها را انتخاب کنیم. آیا می‌توانیم مربیان طراز اول را انتخاب کنیم؟ تیم ما المپیکی است و شرایط ایده‌آلی دارد. دوشنبه هم‌اندیشی با مربیان داریم و قرار است تصمیم درستی را با اتخاذ منابع مالی بگیریم تا بینیم با چه مربی و به چه اهدافی می‌خواهیم برسیم.

داورزنی در خصوص انتخاب سرمربی ایرانی عنوان کرد: اگر به جمع‌بندی برسیم، با سرمربی ایرانی آن را انتخاب می‌کنیم، اما واقعیت این است که نیمکت تیم ملی باید وزن قابل قبولی داشته باشد. ما می‌خواهیم از گروه خود بالا بیاییم  طبیعی است با تیم‌های قدرتمندی بازی خواهیم کرد. باید تصمیم درستی گرفته شود. تیم ملی ما در المپیک حاضر است و خیلی‌ها آرزو دارند سرمربی این تیم شوند. 

وی در خصوص فسخ قرارداد کولاوویچ خاطرنشان کرد: بله این قرارداد فسخ شده است و کار دیگری نمانده.

وی در رابطه با بدهی های  فدارسیون والیبال عنوان داشت: بدهی از گذشته نداریم. یک بدهی جاری فدارسیون است و آن در حال رفع شدن است. ماحدود 7-8 تیم ملی داریم و ویترین آن تیم ملی بزرگسالان است. بعضی اوقات در امور اجرایی کمبودی های پیش می‌آید.