شبکه ورزش با (( جام آسیا ۲۰۲۳))همراه تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا

این ویژه برنامه از روز جمعه ۲۲دی ماه هم زمان با بازی افتتاحیه جام ملت های آسیا با پوشش زنده این دیدار به روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود و تا انتهای رقابت ها ، همزمان با مسابقات در طول برگزاری بازی ها به صورت زنده پخش می شود .

معرفی برنامه

اتفاق مهم در این دوره از رقابت های جام ملت های آسیا بخش بیش از نیمی از تقابل های جام ملت های آسیا  از شبکه ورزش سیما خواهد بود که تحت عنوان برنامه جام آسیا ۲۰۲۳ این اتفاق خواهد افتاد .

جواد خیابانی و مهدی توتونچی اجرای برنامه را بر عهده دارند آن هم با یک مهمان ثابت به نام خداداد عزیزی ، ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران .البته با توجه به حساسیت رقابت ها میهمانان و کارشناسان دیگر هم در استودیو به این ترکیب اضافه خواهند شد .

((جام آسیا ۲۰۲۳ ))از یک ساعت قبل از آغاز دیدارها باکارشناسی و بخش های جذاب همراه مخاطبان است و حدود دو ساعت پس از دیدارها به تحلیل نکات فنی و پرداخت به متن و حواشی  مسابقات خواهد پرداخت.

پخش آیتم های متنوع در خصوص آشنایی با تیم ها  و ستارگان فوتبال آسیا  به همراه مصاحبه با اعضا تیم ملی فوتبال ایران از ویژگی های ا(( جام آسیا ۲۰۲۳))خواهد بود . اما  یکی از ویژگی و نکات برجسته ((جام آسیا ۲۰۲۳))  حضور محمد میر به عنوان مجری خبرنگار به همراه یک تیم تولید در قطر محل برگزاری رقابت ها است .
ارتباط زنده ، گزارش های دست اول و شکار لحظات تاریخی این دوره از رقابت های جام ملت های آسیا از وظایف تیم حاضر در قطر است .