قدردانی فدراسیون‌های ورزشی از شبکه ورزش

فدراسیون‌های ورزشی کشتی، هندبال، بسکتبال ، گلف از شبکه ورزش برای پوشش رویدادهای ورزشی این فدراسیون ها قدردانی کردند.

معرفی برنامه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما ، شبکه ورزش در دوره جدید با تنوع بخشی در جدول پخش خود، رویدادهای ورزشی فدراسیون های مختلف را برای علاقه مندان به روی آنتن برده است.

در همین راستا فدراسیون های کشتی ، هندبال ، بسکتبال ، گلف با قدردانی از سینا معتضدی سرپرست شبکه ورزش به سبب پوشش رویدادهای فدراسیون خود ، نقش این شبکه را در گسترش ورزش مورد نظر بسیار مهم تلقی کردند.

 یکی از رشته‌های ورزشی که از شبکه ورزش سیما به خاطر عملکرد خوب در این حوزه قدردانی کرده ، فدراسیون کشتی است.

در پیام تشکر جامعه کشتی کشور و فدراسیون کشتی از رسانه ی ملی آمده است: «رسانه ملی و مدیران آن به ویژه آقایان فروغی مدیر شبکه و فضلعلی مدیرگروه ورزش شبکه سه و معتضدی سرپرست شبکه ورزش سیما و همکارانشان حمایت های بی دریغی از این ورزش ملی، سنتی و مذهبی ما به جهت پخش رقابت های کشتی داشته اند و یکی از ماندگارترین آن ها پخش رقابت های انتخابی کشتی در سه نوبت (صبح و عصر) قابل تقدیر و تشکر است.»

همچنین فدراسیون هندبال برای پوشش رقابت‌های لیگ برتر این رشته ورزشی، طی انتشار نامه‌ای در سایت رسمی خود از رسانه ملی و شبکه ورزش قدردانی کردند. 

دراین پیام آمده است: «سازمان محترم با پخش زنده مسابقات لیگ برتر هندبال کشور در بخش آقایان که از تاریخ بیستم تا بیست و سوم آبان در تهران برگزار شد در بین جامعه بزرگ ورزش هندبال و علاقه مندان ایجاد کرد ، نهایت سپاس و قدردانی خود را از جنابعالی و مجموعه همکاران خصوصا آقای معتصدی سرپرست شبکه ورزش سیما و سایر همکاران پرتلاش ایشان اعلام می دارد.»

در ادامه رئیس فدراسیون گلف طی نامه‌ای خطاب به رئیس صداوسیما از پخش مسابقات گلف آزاد کشوری از سوی شبکه ورزش تشکر کرد.

پیام فدراسیون به این شرح است: «اینجانب به نمایندگی از اهالی ورزش گلف کشور از مساعدت رسانه ملی در ایجاد طرحی نو در ورزش بخصوص رشته مفرح و زیبای گلف کمال تشکر و قدردانی را به عمل می‌آورم و همچنین مراتب قدردانی خود را از همکاری و همراهی آقایان معتضدی رئیس محترم،  پورحسن مدیرپخش اعلام می دارم.

رئیس فدراسیون بستکبال هم در نامه ای از حمایت های ارزشمند و همکاری های تنگاتنگ این شبکه در توسعه این ورزش پرمخاطب قدردانی کرد.

گفتنی است شبکه ورزش سیما در جهت پوشش حداکثری رویدادهای رشته‌های ورزشی برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است و پس از تعطیلی دو هفته‌ای هم برنامه‌ریزی مشخصی برای پوشش این رویدادها خواهد داشت.