کمیته ملی المپیک پاداش یزدانی را معادل مدال طلا پرداخت کرد

دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

کمیته ملی المپیک در راستای احترام به افکار عمومی و تجلیل ملت از رشادت و تلاش های حسن یزدانی در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، پاداش پای سکوی وی را 10 هزار یورو و معادل پاداش مدال طلا پرداخت کرد.
 
پاداش آزادکار با اخلاق کشورمان با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ، دکتر سجادی سرپرست کاروان،علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، پیمان فخری معاون کاروان، محسن رضوانی عضو هیات اجرایی،بهداد سلیمی،فرید فتاحیان،حمید سلامی و دیگر اعضای کادر سرپرستی در محل دهکده بازی ها به این قهرمان شایسته پرداخت شد .
 
بر اساس این گزارش، پاداش اعطایی کمیته، نقدی و در محل بازیها پرداخت می شود و بدیهی است که بر اساس مصوبه وزارت ورزش و جوانان پاداشی جداگانه از سوی دولت به مدال آوران این دوره از بازیهای المپیک نیز پس از بازگشت به کشور و با حضور رئیس جمهور اهدا خواهد شد. بر اساس تصمیم وزارت ورزش و جوانان به مدال آوران طلای بازیهای المپیک توکیو ۲ میلیارد تومان ،برای مدال آوران نقره یک میلیارد و دویست میلیون تومان و برای مدال آوران برنز ۸۰۰ میلیون تومان از سوی دولت پرداخت خواهد داشت.
 
طبق مصوبه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان اعزامی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ترتیب ۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی بعنوان پاداش پای سکو در همان محل دهکده بازیها به مدال آوران اهدا خواهد شد.