کمیته ملی المپیک پاداش یزدانی را معادل مدال طلا پرداخت کرد

دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

کمیته ملی المپیک در راستای احترام به افکار عمومی و تجلیل ملت از رشادت و تلاش های حسن یزدانی در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، پاداش پای سکوی وی را 10 هزار یورو و معادل پاداش مدال طلا پرداخت کرد.
 
پاداش آزادکار با اخلاق کشورمان با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ، دکتر سجادی سرپرست کاروان،علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، پیمان فخری معاون کاروان، محسن رضوانی عضو هیات اجرایی،بهداد سلیمی،فرید فتاحیان،حمید سلامی و دیگر اعضای کادر سرپرستی در محل دهکده بازی ها به این قهرمان شایسته پرداخت شد .
 
بر اساس این گزارش، پاداش اعطایی کمیته، نقدی و در محل بازیها پرداخت می شود و بدیهی است که بر اساس مصوبه وزارت ورزش و جوانان پاداشی جداگانه از سوی دولت به مدال آوران این دوره از بازیهای المپیک نیز پس از بازگشت به کشور و با حضور رئیس جمهور اهدا خواهد شد. بر اساس تصمیم وزارت ورزش و جوانان به مدال آوران طلای بازیهای المپیک توکیو ۲ میلیارد تومان ،برای مدال آوران نقره یک میلیارد و دویست میلیون تومان و برای مدال آوران برنز ۸۰۰ میلیون تومان از سوی دولت پرداخت خواهد داشت.
 
طبق مصوبه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان اعزامی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ترتیب ۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی بعنوان پاداش پای سکو در همان محل دهکده بازیها به مدال آوران اهدا خواهد شد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها