رکورد جدید در تیراندازی بانوان

سپیده سیرانی تیرانداز تیم صنایع بازیافت راتا شمال با 67 شلیک موفق از 75 هدف در سه راند توانست رکورد جدیدی در ماده تراپ بانوان مسابقات لیگ اهداف پروازی ثبت کند
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

رقابت های لیگ برتر تیراندازی به اهداف پروازی امروز 28 آذر ماه با حضور 6 تیم و به میزبانی تیم صنایع شیر ایران پگاه در میدان اهداف پروازی رو باز مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان سه راند ماده های تراپ و اسکیت، تیم های صنایع شیر ایران پگاه، صنایع بازیافت راتا شمال و بیمارستان نیکان به ترتیب برابر تیم های هیات کرمان، دراک شیراز و دریاچه ارومیه به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیم هوماک در قرعه استراحت به سر می برد.
همچنین در بخش انفرادی تراپ بانوان، سپیده سیرانی از تیم صنایع بازیافت راتا شمال در مجموع 3 راند با کسب 67 امتیاز توانست رکورد جدیدی در لیگ برتر ثبت کند و شیوا فرح پور از تیم دریاچه ارومیه و مرضیه پرورش نیا از صنایع شیر ایران پگاه به ترتیب با امتیاز 57 و 56 در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
در بخش انفرادی تراپ آقایان در پایان شوت آف، مسعود عزیزیان از بیمارستان نیکان، بابک یگانه از دریاچه ارومیه و محمد رضا قاسمی از بیمارستان نیکان به ترتیب با امتیاز های 66، 66 و 62 در مکان های اول تا سوم ایستادند.
در بخش انفرادی اسکیت آقایان هم علی دوستی از تیم صنایع بازیافت راتا شمال با ثبت رکورد 25 شلیک کامل در یک راند برای دومین بار در چهار هفته گذشته بعد از امیر محمد دادگر این رکورد را تکرار کرد و در مجموع سه راند با 68 امتیاز موفق به کسب مقام قهرمانی شد. عبدالقادیر شیرمحمدی از دراک شیراز با امتیار 68 و در شوت آف دوم شد و شاهین مخترع از بیمارستان نیکان با امتیاز 62 سوم شد.
در پایان نیز مراسم اهدای جوایز به ورزشکاران برتر با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، ناخدا بلدی رییس سازمان اسحله و مهمات ایران، مهندس صباغی نماینده وزیر دفاع در امور سلاح و مهمات و مهندس قدرت الله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.