عسکری محمدیان پیشکسوت کشتی در برنامه کادر فنی

عسکری محمدیان پیشکسوت کشتی با حضور در ویژه برنامه زنده "کادر فنی" روز پدر شبکه ورزش سیما ، از نگاه مثبت رییس فدراسیون کشتی و استاندار مازندران برای تعالی این رشته ورزشی تقدیر کرد.
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

این پیشکسوت ارزنده کشتی کشورمان ضمن عرض تبریک روز ولادت امیرالمومنین (ع) ، بر اعتقاد قلبی و توسل همیشگی خود و ایرانیان به مولا علی (ع) و فاطمه زهرا (س) در تمام مراحل سخت زندگی تاکید کرد.

وی با اشاره به حضور فرزند خود در تیم ملی کشتی ادامه داد : به عنوان یک پدر ، هیچوقت تبعیضی میان محمدحسین و دیگر کشتی گیران خطه مازندران قائل نیستم و همواره برای سربلندی همگی آنها کوشیده ام.

این پیشکسوت کشتی ضمن اظهار خرسندی از نگاه مثبت علیرضا دبیر به کشتی مازندران افزود : خوشبختانه ریاست فعلی فدراسیون کشتی در مدن زمان حضور خود در این سمت ، رهاورد خوبی را در عرصه این رشته ورزشی و بویژه خطه مازندران به همراه داشته ، همچنین در جلسه ای که با حضور علیرضا دبیر و استاندار ورزش دوست استان برگزار شده ، در کنار اقدامات ارزنده انجام شده ، تصمیمات سازنده ای نیز اتخاذ شده است.

وی گفت : علی رغم وجود مشکلات در عرصه سخت افزاری ، ولی با عنایت فدراسیون کشتی ، خانه های کشتی استان به منظور داشتن آمادگی لازم برای برگزاری مسابقات تجهیز شده اند.

محمدیان در پایان بر تلاش بی وقفه خود و همکاران برای اعتلای ورزش کشتی مازندران و افزایش تعداد نمایندگان این استان در تیم ملی تاکید کرد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها