جایگاه ویژه

معرفی برنامه

برنامه زنده تلویزیونی جایگاه ویژه

مجری : دکتر حمید قاسمی

تهیه کننده : ناصرعالمی

کارگردان: یاسر عالمی

سردبیر: علی اکبر فتحی

مشاور برنامه : محمد حسین بزرگی

مشاور محتوایی: امید باشت باوی

مدیر تولید: محمد جلالی

تدوین و جلوه های ویژه: حسن جمالی

برنامه تلویزیونی جایگاه ویژه دوشنبه های هرهفته در 90 دقیقه ، به صورت زنده به روی آنتن شبکه ورزش میرود.

برنامه با اجرای آقای دکتر سید حمید قاسمی خواهد بود که ایشان سوابق بسیار زیادی در حوزه ورزشی دارند

- مدیر شبكه رادیویی ورزش از سال۱۳۹۳ تا كنون خبرنگارتخصصی و عضو انجمن خبرنگاران و نویسندگان ورزشی ، عضو شورای ورزش صداوسیما - عنوان مدیر برتر رسانه ای ورزش كشور در سال ۱۳۹۴و...

برنامه جایگاه ویژه یک برنامه گفتگو محور به شکل شبه مناظره است که به نسبت موضوع هر قسمت ، میهمانانی از تاثیرگزاران و منتقدان ورزش کشور به بحث و گفتگو پیرامون موضوع برنامه می پردازند.

این برنامه می خواهد خلا بحث و نظر و چالش در حوزه مسائل کلان وررزش را پوشش دهد. لذا اولین و مهمترین دستاورد و کارکردد این برنامه بررسی دقیق مسائل بالا دستی ورزش ایران و تحلیل محتوی اتفاقات کلان مرتبط با ورزش است که منتج به ارائه راهکار ها در خصوص این مسائل شود.

علاوه بر این آیتم های بسیار ویژه ای در نظر گرفته شده است که حتما در آن ها نظرات و چالشهایی که عموم مردم با آن سروکار دارند از زبان خود مردم مطرح میشود و آیتم هایی از تجربیات موفق دنیا در حوزه های مختلف ورزشی هم تدارک دیده شده تا به اتمسفر برنامه و چالش های آن کمک کند.

نکته مهم این است که در برنامه های تلویزیونی حاضر هیچ ظرفی برای تحلیل و بررسی عمیق و کارشناسانه ورزش ایران، اهداف و عملکرد آن وجود ندارد و عمدتا به شکل سطحی بررسی و تحلیل می شوند.

در این برنامه سعی داریم که علاوه بر تحلیل و بررسی عمیق ورزش ایران به مسائل مهمی چون ساختار ورزش ایران، خصوصی سازی ورزش ، استعداد یابی و ورزش پایه ، ورزش بانوان ، ورزش معلولین و دیگر موضاعات ورزش در ایران بپردازیم تا در نتیجه باعث پیشرفت و اصلاح بخش های ورزش کشور شود .

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها