اعلام برنامه و تاریخ جدید مسابقات تیم ملی فوتبال

تاریخ جدید مسابقات تیم ملی فوتبال کشورمان در انتخابی جام جهانی 2022 اعلام شد
دسته بندی:

معرفی برنامه

نشست سرمربی تیم ملی ایران و رئیس دپارتمان تیم های ملی با رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و سایر مسولان AFC و نمایندگان تیم های گروه C مسابقات مقدماتی جام جهانی برگزار شد.

جلسه دراگان اسکوچیچ،سرمربی تیم ملی و مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم های با شین من گیل،رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون،عوض بیک،مسول مسابقات کمیته مسابقات و پاول عضو کمیته مسابقات امروز به شکل برخط برگزار شد.

اعلام زمان جدید برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر
مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره این نشست گفت:در این نشست نمایندگان فدراسیون فوتبال ایران بر میزبانی رقابت ها به شکل رفت و برگشت تاکید داشتند و بر حق فوتبال ایران مبنی بر بهره مند شدن از ظرفیت میزبانی در سه مسابقه دور برگشت تصریح کردند. در نهایت، با توجه به همه گیری و افزایش شیوع کرونا در سطح جهان و تاکید کنفدراسیون مبنی بر سلامت مربیان، بازیکنان و دست اندرکاران مسابقات و مباحث مختلف صورت گرفته درباره ادامه برگزاری رقابت های انتخاباتی جام جهانی 2022 قطر، در نهایت مقرر گردید این مسابقات به احتمال بسیار زیاد به صورت متمرکز به میزبانی یکی از تیم های گروه C برگزار شود و در صورت عدم وجود میزبان از سوی تیم های حاضر در این گروه مسابقات در کشور بی طرف به انجام برسد.
وی ادامه داد: نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا با سایر گروههای شرکت کننده فردا به پایان می رسد و نتیجه آن به صورت رسمی به فدراسیون ها اعلام خواهد شد.

اعلام زمان جدید برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر
رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره زمان برگزاری مسابقات گفت:بر این اساس و مطابق برنامه ریزی جدید،تیم ملی روز 3 ژوئن(13 خرداد) تیم ملی مقابل هنک کنگ،7 ژوئن(17 خرداد) مقابل بحرین،11 ژوئن(21 خرداد) در برابر کامبوج و در نهایت روز 15 ژوئن(25 خرداد) در برابر عراق قرار خواهد گرفت.

خراطی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، ورود تیم ها به کشور میزبان 31 ماه می( 10 خرداد) سال جاری میلادی و خروج آنها هم 16 ژوئن(26 خرداد) خواهد بود و بنابراین مدت زمان برگزاری مسابقات 17 روز تعیین شده است.