نتایج قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا 2020 و برنامه بازی‌ها

مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 در مقر AFC NV کوالالامپور برگزار شد
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا  2020 امروز (سه شنبه) در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کولالامپور مالزی و با حضور نمایندگان باشگاه‌ها و اتحادیه‌ها و فدراسیون‌های عضو AFC برگزارشد.

 

گروه بندی منطقه غرب آسیا:

گروه A: الوحده امارات، الشرطه عراق، برنده دیدار حذفی (الفیصلی، الکویت، استقلال ایران و الریان قطر)، برنده دیدار حذفی (الاهلی عربستان، لوکوموتیو ازبکستان و استقلال تاجیکستان)،

گروه B: الهلال عربستان، شباب الاهلی امارات، پاختاکور ازبکستان و برنده دیدار حذفی (نماینده هند، الرفاع، شهرخودرو ایران و السیلیه قطر)

گروه C: الدحیل قطر، التعاون عربستان، الشارجه امارات و پرسپولیس ایران

گروه D: سپاهان ایران، السد قطر، النصر عربستان و برنده دیدار حذفی (العین امارات، بنیادکار ازبکستان والزوراء عراق)

 

گروه بندی منطقه شرق آسیا:

گروه E: بیجینگ چین، چیانگ رای تایلند، برنده دیدار حذفی شماره 4 و برنده دیدار حذفی شماره یک

گروه F: اولسان کره جنوبی، شانگهای چین، پرت گلوری استرالیا و برنده دیدار حذفی شماره 3

گروه G: باشگاه رده دوم ژاپن، سوون بلووینگز کره جنوبی، گوانژو چین و جوهور مالزی

گروه H: سیدنی استرالیا، یوکوهاما ژاپن، جئونبوک موتورز کره جنوبی و برنده دیدار حذفی شماره 2

 

برنامه بازی‌های نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 به شرح زیر است:

 

برنامه بازی‌های پرسپولیس (گروه C)

الدحیل - پرسپولیس (22 بهمن 98)
پرسپولیس - شارجه (29 بهمن 98)
پرسپولیس - التعاون (12 اسفند 98)
التعاون - پرسپولیس (19 فروردین 99)
پرسپولیس - الدحیل (اول اردیبهشت 99)
شارجه - پرسپولیس (15 اردیبهشت 99)

برنامه بازی‌های سپاهان (گروه D)
سپاهان - برنده پلی‌آف (22 بهمن 98)
السد - سپاهان (29 بهمن 98)
سپاهان - النصر (13 اسفند 98)
النصر - سپاهان (18 فروردین 99)
برنده پلی‌آف 4 - سپاهان (اول اردیبهشت 99)
سپاهان - السد (15 اردیبهشت 99)

برنامه بازی‌های استقلال در صورت صعود به مرحله گروهی:
استقلال - الشرطه (21 بهمن 98)
برنده پلی‌آف 4 - استقلال (28 بهمن 98)
الوحده - استقلال (12 اسفند 98)
استقلال - الوحده (19 فروردین 99)
الشرطه - استقلال (2 اردیبهشت 99)
استقلال - برنده پلی‌آف 4 روز (16 اردیبهشت 99)

برنامه بازی‌های شهر خودرو در صورت صعود به مرحله گروهی:
الهلال - شهر خودرو (21 بهمن 98)
شهر خودرو - پاختاکور (28 بهمن 98)
شهرخودرو - شباب الاهلی (13 اسفند 98)
شباب الاهلی - شهر خودرو (18 فروردین 99)
شهر خودرو - الهلال (2 اردیبهشت 99)
پاختاکور - شهر خودرو (16 اردیبهشت 99)