اطلاعیه شبکه ورزش سیما درباره برنامه ریزی عجیب سازمان لیگ فوتبال

برنامه ریزی عجیب سازمان لیگ باعث تغییر پخش مسابقات فوتبال شد.
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

به گزارش روابط عمومی شبکه ورزش سیما به اطلاع علاقمندان فوتبال می‌رساند در پی برنامه‌ریزی عجیب سازمان لیگ فوتبال، در ۴۸ ساعت گذشته درخواست‌های زیادی درباره پخش زنده بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک به سازمان صدا و سیما و روابط عمومی این شبکه ارسال گردید تا این مسابقه به صورت کامل پخش شود.

بر این اساس با توجه به عدم پخش این بازی از هیچ یک از شبکه‌های سراسری و امکان پخش بازی سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان از شبکه استانی اصفهان، شبکه ورزش سیما با تغییر در جدول پخش خود، بازی پرسپولیس تهران و آلومینیوم اراک را پوشش داد.

شبکه ورزش سیما در طول فصل جاری، تلاش خود را در جهت حمایت از همه تیم‌های لیگ برتری به کار بسته است و مسابقاتی از تمام تیم‌های لیگ برتر روی آنتن شبکه ورزش فرستاده است. اما با توجه به برنامه ریزی عجیب سازمان لیگ فوتبال، شبکه ورزش سیما ناچار به حذف مسابقه دو تیم شهرستانی محبوب سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان و پخش با تاخیر مسابقه بسکتبال ایران و ترکیه در قالب مسابقات جام جهانی جوانان شد که بدین وسیله از هواداران این دو تیم و علاقمندان به بسکتبال پوزش می‌طلبیم.

مقتضی است با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و هماهنگی بیشتر سازمان لیگ فوتبال با سازمان صدا و سیما، دیگر شاهد اتفاقاتی از این دست نباشیم.