لمپارد: هدف فعلی چلسی صعود از گروه است

دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل والنسیا در هفته اول مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از بازیکنانش خواست رقیب را دستکم نگیرند.
 
سرمربی تیم فوتبال چلسی در این باره و همچنین اوضاع تیمش گفت: رودیگر دچار کشیدگی عضله پا شده است. جیمز، هادسون اودوی و کانته آماده هستند اما شاید به این دیدار نرسند. ممکن است باز هم در یکی از دیدارهای تیم زیر 23 سال بازی کنند. انگولو کانته هم به زمان بیش‌تری نیاز دارد.از اتفاقاتی که قرار است در بازی بیفتد باخبر هستیم. این موضوع تاثیری بر رویکرد و آمادگی ما ندارد. مقابل تیمی با کیفیت قرار خواهیم گرفت. هر لحظه متفاوت از موقعیت قبلی خواهد بود و شاید فشرده‌تر بازی کردیم. باید قبل از بازی جزئیات را مرور کنیم اما فعلا وارد این مقوله نمی‌شوم.هرگز نباید به خاطر شرایط فعلی، والنسیا را دستکم بگیریم.
 
او در پایان تاکید کرد: فعلا هدف ما صعود از مرحله گروهی است. با این حال تیم استعدادهایی دارد که می‌تواند در این راه شکوفا شود. در این بازی‌ها 2 بخش وجود دارد. بازی‌های قبل و بعد از کریسمس. از خطر گروهمان آگاه هستیم. بازی اخیر والنسیا را مقابل بارسلونا دیدم. تحلیل بازی‌های تمام تیم‌ها مقابل بارسلونا ساده نیست. باید به بازی‌های دیگر نیز نگاه کنیم. همیشه شرایط با سرمربی جدید متفاوت خواهد بود. انتظار تیمی پرتلاش و خطرناک در ضد حملات را دارم. بازی سختی در پیش است.