سعادتمند: دیاباته از استقلال جدا نمی‌شود

دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به ارسال نامه وکیل دیاباته گفت: این خبر صحیح است و وکیل دیاباته با ارسال نامه ای خواهان دریافت حقوق موکلش شده است. ما وظیفه داریم این خواسته را فراهم کنیم.
 
وی ادامه داد: پیش از این تاکید کردم که آمده ام تا نگذارم حتی یک آجر از استقلال کم شود و بر سر عهدم هستم. از طریق همین پیام به هواداران استقلال اعلام می کنم همه تلاشم را خواهم کرد که طلب دیاباته قبل از موعد مشخص شده پرداخت شود.
 
سعادتمند عنوان کرد: اگر چه بیش از ۵ ماه است که حقوق این بازیکن ارزشمند و با اخلاق پرداخت نشده، اما به هر شکل ممکن این مبلغ فراهم و به حساب این بازیکن واریز خواهد شد. بخشی از مطالبات به حق بازیکنان دیگر تیم نیز پرداخت شده است. از تمامی بازیکنان تیم بابت صبر و تحمل شان پیرامون دریافت مطالبات صمیمانه تشکر می کنم.
 
مدیرعامل استقلال اظهار داشت: تا زمانی که طلب دیاباته، میلیچ و حتی پادوانی عزیز پرداخت نشود، هواداران به باشگاه اعتماد نخواهند کرد و من هم قصد ندارم دست نیاز به سمت آنها دراز کنم. بر این باورم که هوادار حق دارد بی اعتماد باشد اما اعتمادی که در طول زمان به دست بیاید، خدشه دار شدنی نیست.
 
وی ادامه داد: می کوشم تا به جای دریافت کمک از هواداران دلسوز که طی چند ساعت گذشته مرتب با ارسال پیام خواستار کمک مالی به باشگاه هستند، به آنها خدماتی را ارائه کنیم که استفاده آنها از این نوع خدمات به استقلال نفع مالی برساند. به هوادارانی که پیش از این با از دست دادن بازیکنان محبوب خود اشک ریخته اند، تاکید می کنم که قرار نیست دیاباته یا بازیکن عزیز دیگری از استقلال جدا شود.
 
سعادتمند عنوان کرد: دیاباته و بازیکنان دیگر تا همین امروز هم مردانگی کردند که بدقولی های مالی باشگاه را تحمل کرده اند. این فشارها هست اما به تدریج برطرف خواهند شد.
 
وی گفت: در استقلال استراحت معنا ندارد. به محض اینکه یک مشکل حل می شود، بعدی از راه می رسد. ما می کوشیم برای برطرف کردن این مشکلات، خیلی سریع تر راهکار مناسب را اجرایی کنیم. باید کاری کنیم که هواداران بتوانند از طریق دریافت خدمات به تیم محبوب خود کمک کنند ضمن اینکه مشکلات اقتصادی استقلال را نیز باید به هر شکل ممکن کاهش دهیم.
 
مدیرعامل باشگاه تهرانی متذکر شد: درک می کنم که هواداران استقلال از اخبار منفی و نگران کننده خسته شده اند اما از آنها کمی زمان می خواهم تا بستر مناسب برای پایان یافتن یا کاهش این اخبار فراهم شود. گرچه می دانم از همین امروز عزیزانی تلاش خواهند کرد که نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم و از هیچ کوششی برای این منظور دست برنخواهند داشت، اما شک ندارم با حمایت هواداران این تلاش های منفی بی ثمر خواهد ماند.