قرعه کشی لیگ برتر هندبال انجام شد

مراسم قرعه کشی لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور امروز در محل این فدراسیون برگزار شد
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

مراسم قرعه کشی سی و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز دوشنبه ۳۱ تیرماه با حضور پاکدل رئیس فدراسیون و رجبی دبیر فدراسیون هندبال و نماینده باشگاه‌ها در محل این فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حاضرین پس از بحث و بررسی و گفتگو به این جمع بندی رسیدند که رقابت‌ها در دو گروه برگزار شود. با در نظر گرفتن شرایط تیم‌ها و برگزاری اردوها در فواصل لیگ و تعطیلی مسابقات، فاصله میان شهرها و هزینه زیاد رفت و آمد، تصمیم نهایی حاضرین منتهی به برگزاری لیگ سال جاری در دو گروه ۵ و ۶ تیمی شد.

رقابت‌ها در دو گروه انجام می‌شود که از هر گروه چهار تیم به مراحل بعدی می‌روند و بازی‌ها تا پایان سال نیز به اتمام می‌رسد

صنعت مس کرمان، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، نفت و گاز گچساران، فراز بام خائیز دهدشت، زاگرس اسلام آباد، نیروی زمینی کازرون، ذوب آهن اصفهان، زغال سنگ طبس، سربداران سبزوار، ستارگان دشتستان و آلومینیوم اراک در سی و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال حضور دارند.

گروه بندی لیگ سی و دوم هندبال به شرح زیر است:

گروه A:

زاگرس اسلام آباد غرب، نیروی زمینی کازرون، ذوب‌آهن اصفهان، سربداران سبزوار، ستارگان دشتستان، زغال سنگ طبس

گروه B:

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، فراز بام خائیز دهدشت، صنعت مس کرمان، نفت و گاز گچساران، آلومینیوم اراک

همچنین برنامه هفته اول لیگ برتر نیز مشخص شد. طبقه برنامه در هفته اول شاهد برگزاری ۵ دیدار و قرعه استراحت برای یک تیم خواهیم بود. همین طور زمان دقیق این هفته نیز از سوی کمیته مسابقات فدراسیون متعاقباً اعلام خواهد شد.

برنامه هفته اول به شرح زیر است:

گروه A:
* نیروی زمینی کازرون – سربداران سبزوار
* زغال سنگ طبس – زاگرس اسلام آباد غرب
* ذوب آهن اصفهان – ستارگان دشتستان

گروه B:
* فولاد مبارکه سپاهان – آلومینیوم اراک
* فرازبام خائیز دهدشت – نفت و گاز گچساران

تیم صنعت مس کرمان در هفته اول استراحت خواهد داشت