واکنش شفر به اطلاعیه باشگاه استقلال: بقیه طلبم را ساعت 4 عصر امروز واریز کردند/بیانیه باشگاه توهین آمیز بود

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: مبلغ باقی مانده طلب من ساعت ۴ عصر امروز به وقت آلمان، منتقل شده و همان طور که قبلا هم گفته بودم، هر زمان این کارها به طور کامل انجام شود، فیفا به صورت اتوماتیک مطلع می‌شود.
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

باشگاه استقلال ساعتی پیش با انتشار یک اطلاعیه از وینفرد شفر انتقاد و اعلام کرد این مربی با گروکشی مطالبات پسرش، برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی  با این باشگاه همکاری نمی‌کند.

وینفرد شفر در خصوص این اطلاعیه اظهار داشت: اظهارات غیر واقعی منتشر شده را خواندید؟ حالا واقعیت را به شما می‌گویم.باشگاه و همه ۴ مدیر عامل قبلی دقیقا می‌دانستند باید چه کاری انجام دهند.دقیقا از بدهی و پولی که باید به فیفا پرداخت شود و مدارکی که باید تهیه و اصلاح شود مطلع بودند، این مساله هم مربوط به چند روز اخیر نیست بلکه از ماهها قبل می‌توانست حل شود.

وی افزود: من و وکیلم همواره و همیشه باشگاه در ارتباط بودیم و حمایت، کمک و همکاری خودمان را بارها و بارها نشان دادیم. من حتی پیشنهاد دادم برای لیگ قهرمانان آسیا به صورت رایگان مسئولیت تیم را برعهده داشته باشم. شب گذشته باشگاه نا امیدانه با وکیل من تماس گرفت و درخواست کرد اگر ممکن است، ما بپذیریم که مابقی پول را در آلمان و به صورت حضوری پرداخت کنند. حتی با وجود این که چنین کاری به هیچ وجه عرف نیست و من با این مساله راحت نبودم، اما پذیرفتم.

سرمربی اسبق استقلال تصریح کرد: درست یک دقیقه بعد مطلع شدم که باشگاه اشتباه کرده و نمی‌خواهد پول را به صورت حضوری بپردازد و ترجیح می‌دهد از طریق بانک آن را ارسال کند. امروز باشگاه یک بیانیه توهین آمیز و پر از دروغ و مطالب نادرست منتشر کرد. حتی با این وجود من از وکیلم خواستم با توجه به شرایط باشگاه استقلال و درخواست هواداران، بیشتر از ساعت کاری در دفترش بماند تا اگر استقلال مابقی کارها را انجام داد، معطل نشوند و او این کار را به عنوان لطف در حق من انجام داد.

شفر خاطرنشان کرد:مبلغ باقی مانده هم نه هفته قبل، نه دیروز، نه شب گذشته، نه امروز صبح یا ظهر، بلکه امروز ساعت ۴ عصر به وقت آلمان، منتقل شد و همان طور که قبلا هم گفته بودم، هر زمان این کارها به طور کامل انجام شود، فیفا به صورت اتوماتیک مطلع می‌شود. وکیل من برای فیفا نامه نوشت و حتی تماس هم گرفت، الان باشگاه باید برخی مدارک را اصلاح کند و بعد هم پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه به سرعت و به صورت اتوماتیک باز خواهد شد.

وی تاکید کرد: بسیار هم جالب است یک ساعت قبل، یکی از دستیاران مدیرعامل باشگاه استقلال به وکیل من پیغام داد که مدیرعامل باشگاه هیچ اطلاعی از بیانیه نادرست و توهین آمیز منتشر شده عصر امروز ندارد و کسی که باعث انتشار این  بیانیه دروغ و توهین آمیز شده را به سرعت اخراج می‌کند. او‌ گفت مدیرعامل باشگاه به یکی از اعضای هیات مدیره مشکوک است که این کار را انجام داده است!