صدرنشینی تیم استقلال درلیگ برتر کشتی آزاد

مسابقات دور رفت گروه الف بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد با برتری تیم استقلال تهران به پایان رسید
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

مسابقات دور رفت گروه الف بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، روزهای 10 و 11 مهرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم استقلال تهران با 3 پیروزی بعنوان صدرنشین دور رفت این رقابت ها معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

استقلال تهران 7- شهدای زنجان 3
استقلال تهران 7 – دانشگاه آزاد اسلامی 3
دانشگاه آزاد اسلامی 10- شرکت سهامی فرش ایران صفر
شهدای زنجان 8- شرکت سهامی فرش ایران 2
دانشگاه آزاد اسلامی 8- شهدای زنجان 2
استقلال تهران 10 -  شرکت سهامی فرش ایران صفر

رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای رفت گروه الف به شرح زیر است: 1- استقلال تهران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- شهدای زنجان 4- شرکت سهامی فرش ایران

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی 10- شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده 10- میلاد نادری صفر
61 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده 12- احسان رنجبر 2
65 کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده 10- اسماعیل ناظریان صفر
70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده 12- حسین رنجبر 1
74 کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده 10 – محمد محولاتی صفر
79 کیلوگرم: مرتضی میرزایی، برنده 12- آرش محمدی صفر
86 کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده 10- امیررضا مجاوری صفر
92 کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده 12- دانیال خرمی صفر
97 کیلوگرم: میثم عبدی، برنده 12- پوریا قدرتی 1
125 کیلوگرم: سجاد عزیزی، برنده 10- محمدرضا حسین پور صفر

استقلال تهران 7- شهدای زنجان 3 (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده 10- محمد کابلی صفر
61 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده 10- یونس سرمستی صفر
65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده 12- محمدکاظم خدابنده لو 2
70 کیلوگرم: علی اسماعیل پور 2- میثم حیدری، برنده 2
74 کیلوگرم: جمال عبادی، برنده 2- رضا مقتدر 1
79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده 10- علی شفیع زاد صفر
86 کیلوگرم: سجاد غلامی 2- علیرضا صابریان، برنده 4
92 کیلوگرم: امیر محمدی، برنده 3- مسعود مددی 2
97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان 2 – اباذر اسلامی، برنده 2
125 کیلوگرم: عباس فروتن، برنده 5- نعیم حسن زاده صفر

استقلال تهران 7 – دانشگاه آزاد اسلامی 3 (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده 3- محمد خدابخشی صفر
61 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده 15- میرعلی باوفا سادات 9
65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده 5- فرزاد عموزاد خلیلی 4
70 کیلوگرم: یونس امامی، برنده 14- فرهاد نوری 4
74 کیلوگرم: جمال عبادی 5- مسعود کمروند، برنده 8
79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده 5- محمد نخودی 3
86 کیلوگرم: سجاد غلامی 3 – سید محمدحسین میرباغبان، برنده 13
92 کیلوگرم: امیر محمدی 1- حسین شهبازی، برنده 2
97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده 4، ضربه فنی- حسین جلالی نژاد 4
125 کیلوگرم: عباس فروتن، برنده 4- امین طاهری 3

شهدای زنجان 8- شرکت سهامی فرش ایران 2 (اسامی تیم زنجان در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: مهدی حسن نیا صفر – رضا خلاقی، برنده 6
61 کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده 10- امیرحسین رسولی صفر
65 کیلوگرم: سپهر اسماعیلی 7- مجید ساده، برنده 9
70 کیلوگرم: محمد زمانی، برنده 6 – حسین رنجبر 4 (مصدوم شدند)
74 کیلوگرم: محمد شهبازنژاد، برنده 10- محمد محولاتی 4 (مصدوم شدند)
79 کیلوگرم: عبداله شیخ اعظمی، برنده 10- علیرضا محمدی صفر
86 کیلوگرم: هادی رستمی، برنده 4- علیرضا نقی لو 2
92 کیلوگرم: مسعود مددی، برنده 6- طاها خمینه صفر
97 کیلوگرم: اباذر اسلامی، برنده 10- پوریا قدرتی صفر
125 کیلوگرم: نعیم حسن زاده، برنده 7- محمدرضا حسین پور 1

دانشگاه آزاد اسلامی 8- شهدای زنجان 2 (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده 17- محمد کابلی 8
61 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برده 1- یونس سرمستی صفر
65 کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده 8- محمدکاظم خدابنده لو 4
70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی 2- میثم حیدری، برنده 3
74 کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده 10، ضربه فنی – رضا مقتدر 2
79 کیلوگرم: محمد نخودی، برنده 5- عبداله شیخ اعظمی 4
86 کیلوگرم: سید محمدحسین میرباغبان، برنده 11 – علیرضا صابریان 5
92 کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده 5- مسعود مددی 2
97 کیلوگرم: میثم عبدی 2- اباذر اسلامی، برنده 12
125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 4 - نعیم حسن زاده (مصدومیت)

استقلال تهران 10 -  شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: سیدرضا عزیزی، برنده 7- احمد جوان صفر
61 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده 10- امیرحسین رسولی صفر
65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده 10- مجید ساده 6
70 کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده 3- اسماعیل ناظریان 2
74 کیلوگرم: جمال عبادی، برنده، - محمد محولاتی صفر (مصدوم بود)
79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده 10، ضربه فنی – علیرضا محمدی صفر
86 کیلوگرم: سجاد غلامی، برنده 8- امیررضا مجاوری صفر
92 کیلوگرم: امیر محمدی، برنده 9 – طاها خمینه 2
97 کیلوگرم: عیرضا رکابی، برنده 13- پوریا قدرتی صفر
125 کیوگرم: جابر صادق زاده، 14، ضربه فنی – محمد حسین پور 1