پخش زنده ویژه برنامه والیبال لیگ ملت ها ۲۰۲۳ از شبکه ورزش سیما

معرفی برنامه

والیبال لیگ ملت ها ۲۰۲۳ با حضور ۱۶ تیم از روز سه شنبه ۱۶ خرداد ماه آغاز خواهد شد و شبکه ورزش سیما همانند سال گذشته به تحلیل و بررسی و پوشش زنده این مسابقات در قالب ویژه برنامه والیبال لیگ ملت ها ۲۰۲۳ به تهیه کنندگی مسعود صحبتی خواهد پرداخت.

در این برنامه که پژمان نجات پور به عنوان مجری و طاها عالی مجری بخش تحریریه هستند از روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۲۰:۰۰ در حدود ۱۲۰ دقیقه به روی آنتن می رود.

در این برنامه با حضور کارشناسان و چهره های والیبالی به تحلیل و بررسی مسابقات تیم ملی کشورمان و همچنین سایر دیدارهای برگزار شده در این رقابت ها پر داخته خواهد شد.

بررسی اخبار و حواشی روز مسابقات از دیگر بخش های ثابت این برنامه خواهد بود.

در این برنامه سعی خواهد شد ارتباط های زنده تصویری با محل برگزاری مسابقات و همچنین چهره های والیبالی داخلی و خارجی برقرار شود.

در فواصل برنامه نیز آیتم های نظیر معرفی مربیان و بازیکنان تیم های مختلف؛ معرفی شهرهای میزبان مسابقات؛ خلاصه بازی ها؛ ترین ها؛ فان و ... پخش خواهد شد.

این مسابقات هفته اول به میزبانی ژاپن-ناگویا و کانادا-اوتاوا؛ هفته دوم هلند - روتردام و فرانسه - اورلئان؛ هفته سوم امریکا - آناهیم و فیلیپین - پاسای سیتی در مرحله گروهی و در مرحله نهایی به میزبانی لهستان - گدانسک تا تاریخ ۱ مرداد برگزار خواهد شد