تاکید بر همکاری و مشارکت نیروهای مسلح در اعتلای ورزش همگانی

امیر سید کمال پیمبری رئیس اداره تربیت بدنی ستاد مشترک نیروهای مسلح ضمن تاکید بر اهمیت همکاری ستاد مشترک نیروهای مسلح با وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش همگانی ، از انعقاد یک تفاهم نامه با این فدراسیون در راستای اعتلای ورزش همگانی خبر داد.

معرفی برنامه

امیر سید کمال پیمبری رئیس اداره تربیت بدنی ستاد مشترک نیروهای مسلح در گفت و گو با برنامه مثبت ورزش شبکه ورزش سیما گفت : نیروهای مسلح در حوزه ورزش و آمادگی جسمانی 2 وظیفه مهم برعهده دارد ، یک وظیفه درون سازمانی است که نسبت به کارکنان خود و خانواده های آنها دارد ، وظیفه دیگر نیز مسئله ای برون سازمانی است که به موضوع مشارکت در ورزش همگانی و توسعه آن در سطح کشور با همکاری سایر سازمان ها می پردازد.

وی افزود : درخصوص وظیفه دوم دنبال در تلاش هستیم تا با برگزاری و مشارکت در جلساتی بمانند جلسه امروز شورای ورزش همگانی کشور ، ضمن هماهنگ نمودن فعالیت های خود با سایر سازمان ها ، بتوانیم قدم های موثری در راستای توسعه ورزش همگانی جامعه مدنی ایران اسلامی و تحقق وظایف مهمی که بر عهده داریم ، انجام بدهیم.

 رئیس تربیت بدنی ستاد مشترک نیروهای مسلح ادامه داد : در همین راستا تمام امکانات خود در استان ها و شهرهای مختلف کشور و همچنین متخصصان و مربیان در حوزه ورزش همگانی را تا آنجایی که در حد مقدورات نیروهای مسلح است در اختیار وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های همگانی قرار داده ایم.

پیمبری با اشاره به انعقاد یک تفاهم نامه با فدراسیون ورزش همگانی گفت : بر این اساس سازمان نیروهای مسلح را مجاب کردیم تا همکاری و هماهنگی مربوط را با این فدراسیون در سطح کشور انجام دهند تا انشالله مردم بیش از پیش بتوانند در صحنه فعالیت های ورزش همگانی و در جهت بهبود وضعیت سلامتی خود و ارتقای وضعیت جسمانی خود پویاتر حرکت کنند.

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها