گنج زاده:کاراته لیاقت طلای المپیک را داشت

دسته بندی:

معرفی برنامه

سجاد گنج زاده پس از کسب مدال طلای المپیک در مورد لحظه مصدومیت خود، بیان کرد: می دانم مسابقه را عقب بودم و تلاش می کردم مسابقه را برگردانم اما ضربه را یادم نمی آید، پیش پزشکان بودم که به من گفتند مدال طلا گرفتم.بدنم سر شده بود و اصلا یادم نمی آید.
او ادامه داد: خدا را شکر می کنم چون برای این مدال خیلی زحمت کشیدیم. بهمن عسگری دوست نزدیکم متاسفانه نتوانست برسد. این مدال برای او، پورشیب و برای کل تیم کاراته است و کاراته لیاقت یک مدال طلای المپیک را داشت.
قهرمان المپیک در مورد مصدومیت خود از ناحیه دست نیز بیان کرد: در آخرین مسابقه ای که در حالت تمرینی داشت، دست چپم شکست . پزشکان گفتند باید جراحی شود اما مصمم تر از قبل تمرینات را ادامه دادم این موضوع اصلا رسانه ای نشد چون خودم این را می خواستم.
گنج زاده در مورد وضعیت کنونی خود گفت: حالم خوب است فقط مقداری سرم درد میکند. البته این اولین بار نیست که در چنین شرایطی قرار می‌گیرم و این اتفاق نه تنها برای من بلکه برای خیلی های دیگر در کاراته رخ داده است. ناراحتم از اینکه مسابقه به این شکل پیش رفت.
 
او در مورد صحبت‌های خود قبل از آغاز بازی ها که از مردم خواسته بود برایش دعا کنند و ورزشکاران را قضاوت نکنند ، تاکید کرد: مردم با دعای خود به ما انرژی می دهند و اینکه من از آنها خواستم قضاوت نکنند به این دلیل است که هیچ ورزشکاری به بازی‌های المپیک نمی‌آید که شکست بخورد بلکه یک اشتباه ممکن است باعث شود که نتیجه ای که می خواهیم به دست نیاید هیچ ورزشکار و مربی دوست ندارد که در بازی های المپیک شکست خورده باشد.
گنج زاده در پاسخ به این پرسش که ورزشکار عربستان از او عذرخواهی کرد یا خیر، گفت: در رختکن من از ورزشکار عربستان عذرخواهی کردم چون مسابقه را جلو بود و بعد از آن نفهمیدم که چه اتفاقی رخ داد.