داورزنی: پول کولاکوویچ آماده است/لیگ والیبال  از نیمه شهریور آغاز خواهد شد

رئیس فدراسیون والیبال گفت: مطالبات کولاکوویچ آماده است و ظرف یکی دو روز آینده از طریق سیستم بانکی به حساب این مربی واریز خواهد شد
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

محمدرضا داورزنی در خصوص اینکه فدراسیون والیبال چه برنامه‌ای برای تسویه حساب با کولاکوویچ دارد، اظهار داشت: طبق قراردادی که با این مربی داشتیم تا پایان ماه می می‌توانستیم با این مربی تسویه حساب کنیم. همه امور تسویه حساب انجام شده و پول این مربی آماده است. فکر می‌کنم ظرف فردا یا پس فردا از طریق سیستم بانکی پول به حساب این مربی واریز خواهد شد یا در نهایت به شکل نقدی به نماینده این مربی مطالباتش را تقدیم خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه آیا کولاکوویچ مثل فوتبالی‌ها نمی‌شود و از فدراسیون والیبال شکایت نخواهد کرد، گفت: نگرانی در این مورد وجود ندارد. کار تسویه حساب ما با این مربی تقریبا تمام شده و دغدغه‌ای بابت پرداخت مطالبات وی نداریم.

رئیس فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که تکلیف سرمربی تیم ملی چه می‌شود، گفت: قرار است ظرف  یکی دو هفته آینده نتیجه لازم را بگیریم. شاید ترکیب سرمربی تیم ملی ایرانی ـ خارجی باشد و باید ببینیم چه جمع‌بندی انجام می‌دهیم. ممکن است یک مربی ایرانی با مدیر فنی خارجی داشته باشیم و البته طبق منابع مالی که در اختیار داریم، این قضیه را مدیریت خواهیم کرد.

داورزنی در پاسخ به این سوال که با این شرایط به نظر می‌رسد تیم ملی دیگر سرمربی خارجی نخواهد داشت و قرار است فقط مربیان خارجی به تیم ملی والیبال مشاوره بدهند، گفت: خیر، مشاوره‌ای در کار نیست. در مقطعی که تصمیم داریم اردوها را شروع کنیم شاید تا پنجم یا ششم فروردین ماه فرصت داشته باشیم ممکن است خارجی‌ها در اواخر اردیبهشت به ما اضافه شوند و در این فرصتی که در اختیار داریم، سعی می‌کنیم در مسابقات لیگ جهانی شرکت کنیم. طبیعتا فرصتی که مربیان ما خواهند داشت، کم است اما همانطور که اشاره کردم ما هنوز جمع‌بندی لازم را نکرده‌ایم و تصمیم داریم نهایتاً تا یکی دو هفته دیگر به این جمع‌بندی برسیم که چه ترکیبی را برای هدایت تیم ملی والیبال انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال که با اخبار ورزشی صحبت می کرد، در خصوص زمان آغاز مسابقات لیگ این رشته خاطرنشان کرد: اگر اشتباه نکنم از نیمه شهریور مسابقات آغاز خواهد شد. البته متقاضی برای حضور در لیگ برتر بسیار زیاد است ولی ما سعی می‌کنیم تعداد تیم‌ها را روی همان 12 تیم حفظ کنیم.