کولاکوویچ: بازی را بردیم اما از نظر من باختیم!

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با ابراز ناراحتی از حواشی ایجاد شده در دیدار مقابل ‌کره گفت: بازی را بردیم اما با توجه به اتفاقات آخر بازی از نظر من باختیم.
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی‌ والیبال ایران پس از پیروزی مقابل کره‌جنوبی در مرحله‌ نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا گفت: بازی بسیار دراماتیکی بود، خصوصا در دست چهارم که در امتیاز ۱۹ - ۱۷ آن اتفاقات افتاد. خوب بازی‌ نکردیم اما تیم انرژی مثبتی داشت‌ که بردیم، دلیل برد همان انرژی مثبت بود.

وی با ابراز ناراحتی از حواشی ایجاد شده در بازی گفت: ناراحتم که بازیکنان در زیر تور والیبال درگیری فیزیکی داشتند. شاید برای‌ تماشاگران در رشته‌های دیگر این درگیری‌ها جالب باشد اما در والیبال نه. رفتار برخی از بازیکنان ما در این اتفاق آخر بازی‌ مایوس‌ کننده بود.

کولاکوویچ گفت: بازیکنان ما باهوش هستند که الان در والیبال هستند. در مورد تیم ‌کره‌ هم نظری‌ ندارم. با وجود اینکه بازی رابردیم، اما با توجه به اتفاقات رخ داده در پایان بازی برای من این بازی چیزی ‌جز باخت نبود و ما باختیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتقادات سعید معروف به دلیل تاثیر شرایط نامناسب فدراسیون روی بازیکنان بود؟ اظهار کرد: درست نیست که من در مورد مسائل مدیریتی صحبت کنم. بازیکنان تیم قطعا وضعیت فدراسیون را بهتر درک و احساس می‌کنند. من خواسته‌هایم را به سرپرست تیم می‌گویم. تا الان هم شرایط تمرینی ما خوب بوده است.

کولاکوویچ‌گفت: می‌دانم فدراسیون رئیس ندارد، اما تا آنجا که به من ارتباط دارد شرایط تمرین خوب است و در مورد مسائل دیگر درست نیست که‌ من صحبت کنم.