تقدیر وزیر ورزش از رسانه ملی

تقدیر وزیر ورزش از رسانه ملی

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی که از ۱۷ تا ۲۷ مرداد در قونیه ترکیه برگزار می شود به طور کامل تحت پوشش رسانه ملی قرار گرفته است؛ مسابقات نمایندگان کاروان ایران در این دوره از مسابقات نیز که با بیش از ۲۴۰ ورزشکار در ۱۶ رشته ورزشی حضور به هم رسانده است به صورت زنده پخش می‌گردد

معرفی برنامه

در تیم اعزامی سازمان صدا و سیما، به سرپرستی شبکه ورزش سیما در قالب ارتباط زنده تصویری و تلفنی و بسته‌ها و گزارش‌های خبری، آخرین اخبار و اتفاقات این مسابقات را به سمع و نظر مخاطبان رسانه ملی می‌ رسانند.
تهیه و تولید ویژه برنامه بازی‌های کشورهای اسلامی در شبکه ورزش، بیش از ۸ ساعت پخش زنده مسابقات، بیش از ۱۵ ارتباط زنده تصویری، بسته‌های گزارشی برای بخش‌های مختلف خبری، گزارش زنده از محل مسابقات در رادیو ورزش، پوشش ویژه از رادیو تازه تاسیس ورزش بانوان، از جمله اقدامات روزانه انجام گرفته در ایام برگزاری این دوره از مسابقات است.
از نکات قابل توجه در این دوره از بازی‌ها، عدم وجود خط پخش زنده تلویزیونی مسابقات رشته‌های مختلف ورزشی در مراحل مقدماتی بود که با تلاش تیم اعزامی به محل برگزاری مسابقات، از طریق ارسال و دریافت خطوط اینترنتی محقق شد.
در پی این اقدامات، دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نیز در پیامی، مراتب تقدیر و سپاس خود از خبرنگاران و گزارشگران اعزامی رسانه ملی که در طول مدت برگزاری این مسابقات در کنار ملی‌پوشان کشورمان حضور داشتند را اعلام کردند.
لازم به ذکر است که اختتامیه این دوره از بازی‌ها امشب از ساعت ۲۱ با رژه اعضای کاروان ایران برگزار می‌گردد و این مراسم نیز به صورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها