تشکر رییس فدراسیون والیبال از شبکه ورزش

معرفی برنامه

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد تقوی تاکید کرد: پخش مستقیم مسابقات به ویژه از تلویزیون به مطالبه‌ای جدی برای مردم و علاقمندان والیبال تبدیل شده است و گاها فدراسیون را مورد انتقاد قرار می‌دهند.

رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به این‌که شبکه سه و شبکه ورزش در زمان بازی‌های ملی  به ویژه در رده سنی بزرگسالان سنگ تمام می گذارند، گفت: انتظار مردم تا جایی بالا رفته که با وجود این‌که در سال 1402 تمامی رویدادهای لیگ برتر مردان و زنان از سایت فدراسیون و پلتفرم آنتن پخش شد و شبکه ورزش هم تقریبا هفته‌ای یک مسابقه را به صورت مستقیم پخش کرد، ولی در مرحله پلی آف به دلیل برگزاری مسابقات بعد از افطار و ترافیک کنداکتور شبکه، این مطالبه به انتقاد جدی تبدیل شد که خدا رو شکر با تدبیر مدیریت شبکه ورزش برطرف گردید.

وی تصریح کرد: در مرحله پلی آف با توجه به ترافیک کنداکتور برنامه‌های شبکه ورزش و محدودیت زمانی سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات، دو مسابقه از مرحله نیمه نهایی از شبکه ورزش و شبکه استانی به صورت مستقیم پخش تلویزیونی شد و بر اساس اعلام دست اندرکاران شبکه ورزش دیدارهای فینال لیگ برتر والیبال مردان که روزهای 16، 18 و 20 فروردین برگزار می‌شود، از شبکه ورزش سیما و همچنین شبکه رادیویی ورزش پخش می‌شود.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: به نوبه خودم و به نمایندگی از جامعه والیبال از تلاش‌های سینا معتضدی رئیس شبکه ورزش سیما برای پوشش رویدادهای والیبالی قدردانی می‌کنم. حمایت و نگاه مثبت مدیریت شبکه ورزش از رشته والیبال جای تشکر دارد، زیرا تا جایی که می‌دانم با توجه به ماه مبارک رمضان بعد از زمان افطار ترافیک برنامه شبکه ورزش زیاد است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها