بخشنامه‌ای برای تعطیلی باشگاه‌های ورزشی نیامده است

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: بخشنامه‌ای برای تعطیلی باشگاه‌های ورزشی به دست ما نرسیده است.
دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

مهرزاد خلیلیان در گفت‌وگویی اظهار داشت: در آخرین صحبتی که با معاون وزیر بهداشت داشتم، گفته شد بخشنامه‌ای صادر شده است که بر اساس آن، در برخی استان ها از جمله آذربایجان شرقی، غربی، ایلام، بوشهر، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، فارس، هرمزگان، چهارمحال بختیاری و کلان‌شهر تهران (نه استان تهران) برخی از باشگاه‌ها تعطیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه اخبار خوبی از سطح کشور به گوش نمی‌رسد و مهم‌ترین و بزرگ‌ترین دلیل افزایش آمار کرونا،  عدم رعایت فاصله اجتماعی است، افزود: استخرهای سرپوشیده‌ در استان‌های اولیه که نام بردم تعطیل است و در برخی شهرهای دیگر نیز همچنان تعطیلی باشگاه‌هایی کاراته، کشتی و کونگ‌فو به قوت خود باقی است.

سرپرست فدراسیون پزشکی خاطرنشان کرد: بخشنامه‌ای برای باشگاه‌های ورزشی به دست ما نرسیده، اما باشگاه‌هایی که می‌توانند فاصله فیزیکی را حفظ کنند مشکلی ندارند.

وی تاکید کرد: استانداری‌ها در خصوص بسته شدن باشگاه‌های ورزشی شهرهای با وضعیت قرمز تصمیم گیری خواهند می‌کنند و فرمانداران گزارش‌ها را ابتدا به ستاد ملی کرونا اعلام کرده و پس از آن تصمیم‌گیری می‌شود.

خلیلیان تصریح کرد: دو بخشنامه وجود داشت و عده‌ای می‌گفتند از ۱۲ تا ۱۹ تیرماه باشگاه‌های ورزشی تعطیل هستند، اما امروز که نوزدهم است شرایط بهتر نشده است و این احتمال وجود دارد تعطیلی یک هفته دیگر ادامه پیدا کند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که با توجه اینکه مسوولیت باشگاه‌های ورزشی با فدراسیون پزشکی است بهتر نیست بخشنامه جدیدی صادر شود، گفت: این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.