تعداد بازدید: 73
تاریخ انتشار: پنج شنبه 13 خرداد 1400 - 13:28:19
غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت و گوی تصویری با برنامه زنده کادر فنی

هیچ یک از ملی پوشان والیبال به کرونا مبتلا نشده اند

غلامرضا نوروزی از عدم ابتلای بازیکنان تیم ملی والیبال به کرونا خبر داد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در ارتباط مستقیم تصویری با برنامه زنده کادر فنی شبکه ورزش سیما تصریح کرد که هیچ یک از ملی پوشان والیبال به کرونا مبتلا نشده اند.

غلامرضا نوروزی گفت: آخرین وضعیت ملی پوشان والیبال را به طور مستمر و دقیق پیگیری می‌کنیم و طبق اعلام فیزیوتراپ تیم ملی والیبال سه تن از ملی پوشان به سرماخوردگی مبتلا شده بودند و خوشبختانه خبری از کرونا در اردوی تیم ملی نیست.

وی درباره سعید معروف هم اظهار داشت که این بازیکن هنوز واکسن کرونا دریافت نکرده است.

نوروزی گفت: برای ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی مجموعه اقداماتی در زمینه کرونا و سلامت آنها انجام شده و در حال انجام است از جمله اینکه بیش از ۳۰۰ ورزشکار و اعضای کاروان اعزامی به المپیک و پار المپیک واکسن دریافت کردند.با وجود واکسیناسیون ورزشکاران عزیز ما همچنان باید بجد پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط آرمین هادی پور، ملی پوش تکواندو گفت: در خصوص این ورزشکار هم جلسات متعددی برگزار شد و طبق خواسته خود ورزشکار انجام عمل جراحی پیش از المپیک منتفی شد و با اقدامات فیزیوتراپی برای المپیک آماده می شود و خوشبختانه در حال حاضر مشکلی ندارد.

نوروزی درباره بازگشایی اماکن ورزشی گفت: در این باره اقدامات لازم با همکاری و هماهنگی همکارانمان در وزارت بهداشت در حال انجام است از جمله تدوین دستورالعمل باشگاه های ایمن که احتمالا هفته آینده از طریق وزارت بهداشت به وزارت ورزش و جوانان اعلام خواهد شد. در این صورت، بازگشایی‌ها طبق این دستورالعمل با رعایت کامل پروتکل ها و نظارت افسران سلامت و دانشگاه های علوم پزشکی، بازگشایی اماکن ورزشی صورت خواهد گرفت.

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917