تعداد بازدید: 541
تاریخ انتشار: چهار شنبه 29 اردیبهشت 1400 - 21:24:38
مسابقات کشتی جام تختی

مسابقات کشتی جام تختی / نفرات برتر مشخص شدند

چهل و یکمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از ساعت 10 صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار و امشب با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

رده بندی نفرات برتر به شرح زیر است:
55 کیلوگرم: 1- سجاد عباس پور 2- محمدهادی شعبانی 3- محمد حسینوند پناهی و احمدرضا ناصرپور 5- مهرگان جهانگیری و محمد دانیالی 7- محمدعلی بزی 8- مهدی جواهری 9- محمد کریمی نیا 10- محمد کرمی

60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی 2- امید آرامی 3- امیرمحمد یارمحمدزهی 3- پویا ناصرپور 5- علیرضا کارگر و عارف محمدی 7- امیرحسین خوانساری 8-  کوتوبک عبدی کریم اولو (قرقیزستان) 9- محمد جانقلی 10- مسیب اکبری

63 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش 2- سامان عبدولی 3- آرمین محب ثابت و رضا مردی 5- ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) و حسین عباسی 7- رضا عباسی 8- سعید رحیمی 9- امین جبالی فر 10- محمدرضا رضاپور فتح

67 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی 2- محمدجواد رضایی 3- سعید ارجمندی و امین بذرگر 5- کرامت عبدولی و علی ذکایی مهر 7- مهدی یاری فرد 8- شاهین بداغی 9- امیرمهدی عسگری 10- وحید میرفتح الهی

72 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری 2- ابوالفضل زینتی رفاه 3- محمد غلامی و علی ارسلان 5- سعید شاهرخی و امیرحسین حاجی پور 7- اشکان سعادتی فر 8- عرفان سعادتی فر 9- محمدرضا رستمی 10- میلاد ندائی

77 کیلوگرم: 1- پرهام قنبری 2- علیرضا مهمدی 3- محمد آذرم دخت و عارف حبیب الهی 5- حمیدرضا جعفری 6- برومند اصلان 7- علی اسکو 8- مهران داداشی 9- آکیلبک تالانتبکوف (قرقیزستان) 10- علی نوروزی

82 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری 2- یاسین یزدی 3- مهران سعادتی فر و محمدحسین محمودی 5- محمدحسین جلالی و سامان نجم سهیلی 7- جمال اسماعیلی 8- شاهین شریعتی 9- عباس مهدی زاده 10- مهدی محمدزاده

87 کیلوگرم: 1- رامین طاهری 2- یوسف قادریان 3- سامان عزیزی و آرشام بهرام زاده 5- مهدی ابراهیمی و بهزاد نقیب 7- حمید شکوهی 8- حمیدرضا بادکان 9- علی عابدی درزی 10- میلاد خسروی

97 کیلوگرم: 1- مهدی فلاح 2- آرمان علیزاده 3- محمد یگانه و مرتضی القوسی 5- داود فلاحی و وحید دادخواه 7- وحید نامداری 8- حامد عبدولی 9- امیرحسین کریمی 10- محمد نصرتی

130 کیلوگرم: 1- بهنام مهدی زاده 2- پارسا نظری 3- مهدی زودآشنا و امیرمحمد بیات 5- نوید پارسایی و سعید حسین پور 7- مسعود میرزائیان 8- حسن قربانی 9- علیرضا شربیان 10- آرمان نظری

نتایج مسابقات برگزارشده به شرح زیر است:
فینال:
55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 12 - محمدهادی شعبانی 1
60 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5 - امید آرامی 2
63 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 5 - سامان عبدولی 1
67 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده  1- محمدجواد رضایی 1
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9 - ابوالفضل زینتی رفاه صفر
77 کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده 8 – علیرضا مهمدی صفر
82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 11 - یاسین یزدی صفر
87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 5 - یوسف قادریان  1
97 کیلوگرم: مهدی فلاح، 3 برنده (ضربه فنی) – آرمان علیزاده صفر
130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده  3- پارسا نظری 2

دیدارهای رده بندی:
55 کیلوگرم:
احمدرضا ناصرپور، برنده 14 - محمد دانیالی 5
محمد حسینوند پناهی، برنده 5 - مهرگان جهانگیری 4
60 کیلوگرم:
پویا ناصرپور، برنده – عارف محمدی (حاضر نشد)
امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده 9 - علیرضا کارگر 8
63 کیلوگرم:
رضا مردی، برنده 11 – حسین عباسی 6
آرمین محب ثابت، برنده 7 - ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) صفر
67 کیلوگرم:
امین بذرگر، برنده 9 – علی ذکایی مهر 1
سعید ارجمندی، برنده 8 (ضربه فنی) - کرامت عبدلی صفر
72 کیلوگرم:
علی ارسلان، برنده - امیرحسین حاجی پور (شرکت نکرد)
محمد غلامی، برنده 9 - سعید شاهرخی 4
77 کیلوگرم:
عارف حبیب الهی، برنده 10- حمیدرضا جعفری 1
محمد آذرم دخت، برنده - عظیم گرمسیری (شرکت نکرد)
82 کیلوگرم:
محمدحسین محمودی، برنده 7- سامان نجم سهیلی 4
مهران سعادتی فر، برنده 8 - محمدحسین جلالی صفر
87 کیلوگرم:
آرشام بهرام زاده، برنده 5 - بهزاد نقیب 2
سامان عزیزی، برنده 6 - مهدی ابراهیمی 2
97 کیلوگرم:
مرتضی القوسی، برنده 6- وحید دادخواه صفر
محمد یگانه، برنده 7- داود فلاحی 6
130 کیلوگرم:
امیرمحمد بیات، برنده 9 - سعید حسین پور 3
مهدی زودآشنا، برنده 9- نوید پارسایی صفر

نتایج مسابقات شانس مجدد:
55 کیلوگرم:
مهرگان جهانگیری 9- مهیار چراغی صفر
محمد دانیالی، برنده - رضا خدری (حاضر نشد)
60 کیلوگرم:
پویا ناصرپور، برنده 6- عبدی کریم کوتوبک اولو (قرقیزستان) 4
امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده 12- محمد جانقلی 4
63 کیلوگرم:
ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) برنده 16- محمدرضا رضا پور فتح 4
رضا مردی، برنده 9- علی گوران صفر
67 کیلوگرم:
امین بذرگر، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
سعید ارجمندی، برنده 9- سجاد ایمن طلب صفر
72 کیلوگرم:
امیرحسین حاجی پور، برنده 7- اشکان سعادتی فر 3
محمد غلامی، برنده 3 (ضربه فنی) رضا ساکی 4
77 کیلوگرم:
عارف حبیب الهی، برنده 7- علی نوروزی 5
محمد آذرم دخت، برنده 8- امین امیریان صفر
عارف حبیب الهی، برنده- برومند اصلان (شرکت نکرد)
82 کیلوگرم:
سامان نجم سهیلی، برنده 7- عباس مهدی زاده 1
مهران سعادتی فر، برنده 8- شاهین شریعتی صفر
87 کیلوگرم:
آرشام بهرام زاده، برنده 10- حمید شکوهی 2
97 کیلوگرم:
مرتضی القوسی، برنده 4- وحید نامداری 1
130 کیلوگرم:
امیرمحمد بیات، برنده 8- محمد سروش رنجبر صفر

نتایج مسابقات نیمه نهایی:
55 کیلوگرم:
محمدهادی شعبانی، برنده 9 – احمدرضا ناصرپور 8
سجاد عباس پور، برنده 8- محمد حسینوند پناهی صفر
60 کیلوگرم:
امید آرامی، برنده 8 - علیرضا کارگر صفر
مهرداد مردانی، برنده 9 - عارف محمدی 2
63 کیلوگرم:
محمد نوربخش، برنده 8 (ضربه فنی) - آرمین محب ثابت 1
سامان عبدولی، برنده 8 - حسین عباسی صفر
67 کیلوگرم:
محمدجواد رضایی ، برنده 3 کرامت عبدولی 1
محمد الیاسی، برنده 5 علی ذکایی مهر 4
72 کیلوگرم:
ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 8 - سعید شاهرخی 2
محمدرضا مختاری، برنده 9- علی ارسلان صفر
77 کیلوگرم:
پرهام قنبری، برنده 5 (ضربه فنی) - عظیم گرمسیری 2
علیرضا مهمدی، برنده 5 - حمیدرضا جعفری 4
82 کیلوگرم:
یاسین یزدی، برنده 16- محمدحسین جلالی 4
رسول گرمسیری، برنده 7- محمدحسین محمودی 2
87 کیلوگرم:
یوسف قادریان، برنده 12 - مهدی ابراهیمی صفر
رامین طاهری، برنده 11- بهزاد نقیب 8
97 کیلوگرم:
مهدی فلاح، برنده 7 وحید دادخواه 2
آرمان علیزاده، برنده 11 – داود فلاحی 3
130 کیلوگرم:
پارسا نظری، برنده 5 - مهدی زودآشنا صفر
بهنام مهدی زاده، برنده 6 – سعید حسین پور 3

نتایج دیدارهای مقدماتی:
55 کیلوگرم:
یک هشتم نهایی:
مهرگان جهانگیری برنده – 7- محمد کریمی نیا 1
سجاد عباس پور، برنده 8- مهیار چراغی صفر
محمد حسیوند پناهی، برنده 8- علی نوربخش صفر
مهدی جواهری، برنده 10- محمد کرمی 1
محمدعلی بزی، برنده - محمد حسیوند (شرکت نکرد)
احمدرضا ناصرپور، برنده 5 (ضربه فنی) – سید امیرحسین میرطالبی صفر
رضا خدری، برنده 9- سید سعید احمدیان صفر
محمدهادی شعبانی، برنده 12- محمد دانیالی 3
یک چهارم:
سجاد عباس پور، برنده 8 (ضربه فنی) – مهرگان جهانگیری صفر
محمد حسینوند پناهی، برنده 5- مهدی جواهری صفر
احمدرضا ناصرپور، برنده 8- محمدعلی بزی صفر
محمدهادی شعبانی، برنده 10- رضا خدری

60 کیلوگرم:
مقدماتی:
امید آرامی، برنده 9- محمد جانقلی صفر
مهرداد مردانی، برنده 9- کوتوبک عبدالکریم اولو (قرقیزستان) صفر
پویا ناصرپور، برنده 9- محمدرضا میری صفر
عارف محمدی، برنده 8- فرزاد محبی صفر
امیرحسین خوانساری، برنده 5- مهدی قادری 2
یک چهارم:
علیرضا کارگر، برنده 3- مسیب اکبری 2
امید آرامی، برنده 2 (ضربه فنی) – امیرمحمد یارمحمدزهی 4
مهرداد مردانی، برنده 8- پویا ناصرپور 3
عارف محمدی، برنده 2- امیرحسین خوانساری 1

63 کیلوگرم:
محمد نوربخش، برنده 8- محمدرضا رضاپور صفر
ارمک کاینبیک اولو (قزاقستان)، برنده 6- امین جبالی فر 4
آرمین محب ثابت، برنده 7- علیرضا اسدی 3
سعید رحیمی، برنده 8- محمد اسدی صفر
رضا مردی، برنده 9- امید احمدی صفر
سامان عبدولی، برنده 7- علی گوران 2
حسین عباسی، برنده 8- محمد حاجیوند نورایی صفر
رضا عباسی، برنده 11- علی رستار صفر
63 کیلوگرم:
محمد نوربخش، برنده 6- ارمک کانایبک اولو (قرقیزستان) 5
آرمین محب ثابت، برنده 2- سعید رحیمی صفر
سامان عبدولی، برنده 2- رضا مردی صفر
حسین عباسی، برنده 8- رضا عباسی صفر

67 کیلوگرم:
مقدماتی:
کرامت عبدولی، برنده 3- شاهین بداغی صفر
محمدجواد رضایی، برنده 8- سجاد ایمن طلب صفر
سعید ارجمندی، برنده 7- عابد بابکان 3
مهدی یاری فر، برنده 4- امیرمهدی عسگری 3
علی ذکایی مهر، برنده 7- ابراهیم اسحاقی 2
محمد الیاسی، برنده – بهرام معروف خانی (شرکت نکرد)
امین بذرگر، برنده 4- محمدمهدی کشتکار صفر
یک چهارم:
کرامت عبدولی، برنده 7- وحید میرفتح الهی 3
محمدجواد رضایی، برنده 11- سعید ارجمندی صفر
علی ذکایی مهر، برنده 7- مهدی یاری فرد 1
محمد الیاسی، برنده 5- امین بذرگر 1

72 کیلوگرم:
مقدماتی:
ابواالفضل زینتی رفاه، برنده 9- رضا ساکی صفر
محمدرضا رستمی، برنده 4- مرتضی پورعیسی صفر
سعید شاهرخی، برنده 5- محمدسعید عزیزی صفر
اشکان سعادتی فر، برنده 8- امید زالی صفر
محمدرضا مختاری، برنده 2- امیرحسین حاجی پور صفر
علی ارسلان، برنده 12- میلاد ندائی 2
عرفان سعادتی فر، برنده 3- حامد تاب 1
یک چهارم:
ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 6- محمد غلامی 4
سعید شاهرخی، برنده 11- محمدرضا رستمی 2
محمدرضا مختاری، برنده 10- اشکان سعادتی فر 1
علی ارسلان، برنده 14- عرفان سعادتی فر 4

77 کیلوگرم:
مقدماتی:
علیرضا مهمدی، برنده 6 (ضربه فنی) – عارف حبیب الهی 2
برومند اصلان، برنده 4- امیررضا خلفیان 1
آکیلبک تالانتبیکوف (قرقیزستان) برنده 5- رضا عادلی نژاد 1
یک هشتم:
محمد آذرم دخت، برنده 8- مهران شیخ فخرادینی صفر
پرهام قنبری، برنده 4 (ضربه فنی) – امین امیریان صفر
عظیم گرمسیری، برنده 8- مسعود کاووسی 3
مهران داداشی، برنده 5- علی رضا همتی 3
علی اسکو، برنده - محمدامین احمدپور (شرکت نکرد)
حمیدرضا جعفری، برنده 3- محمد شربی نیازی 1
علیرضا مهمدی، برنده 4- علی نوروزی صفر
برومند اصلان، برنده 3- آکیلبک تالانتبیکوف 1
یک چهارم:
پرهام قنبری، برنده 4- محمد آذرم دخت 3
عظیم گرمسیری، برنده 5- مهران داداشی 2
حمیدرضا جعفری، برنده 4- علی اسکو صفر
علیرضا مهمدی، برنده 9- برومند اصلان صفر

82 کیلوگرم:
مقدماتی:
شاهین شریعتی، برنده 3- اکبر محبی فر 1
یاسین یزدی، برنده 5 (ضربه فنی)- مهران سعادتی فر 3
رسول گرمسیری، برنده 5- عباس مهدی زاده 3
سامان نجم سهیلی، برنده 5- علی موسی زاده 1
محمدحسین محمودی، برنده 2- مهدی محمدزاده 1
جمال اسماعیلی، برنده 8- سید محمد چوبچیان صفر
یک چهارم:
محمدحسین جلالی، برنده – پیام بویری (شرکت نکرد)
یاسین یزدی، برنده 5- شاهین شریعتی 3
رسول گرمسیری، برنده 6- سامان نجم سهیلی 1
محمدحسین محمودی، برنده 7- جمال اسماعیلی 3

87 کیلوگرم:
سامان عزیزی، برنده 3- میلاد خسروی 3
حمید شکوهی، برنده 8- مجید سلیمانی 3
رامین طاهری، برنده 8- آرشام بهرام زاده صفر
حمیدرضا بادکان، برنده 5- سعید کریمی زاده 1
بهزاد نقیب، برنده 8- علی عابدی درزی 7
یک چهارم:
مهدی ابراهیمی، برنده 8- علی خلیل زاده صفر
یوسف قادریان، برنده 11- سامان عزیزی 2
رامین طاهری، برنده 8- حمید شکوهی صفر
بهزاد نقیب، برنده 3- حمیدرضا بادکان 1

97 کیلوگرم:
مقدماتی:
محمد یگانه، برنده 9- علیرضا اکبری صفر
حامد عبدولی، برنده 3- محمدصادق عبدالهی صفر
داود فلاحی، برنده 6- شایان حبیب زاده صفر
وحید دادخواه، برنده 7- محمد نصرتی صفر
امیرحسین کریمی، برنده 1 – حسین شکری 1
وحید نامداری، برنده – مهدی علیاری (شرکت نکرد)
مهدی فلاح، برنده 5- مرتضی القوسی 3
یک چهارم:
آرمان علیزاده، برنده 9- محمد یگانه 6
داود فلاحی، برنده 9- حامد عبدولی 1
وحید دادخواهد، برنده 3- امیرحسین کریمی 1
مهدی فلاح، برنده 4- وحید نامداری 1

130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده، برنده 4- محمدسروش رنجبر صفر
امیرمحمد بیات، برنده 10- میلاد عبدولی صفر
سعید حسین پور، برنده 4 (ضربه فنی) – آرمان نظری صفر
مسعود میرزائیان، برنده 5- علیرضا شربیانی 2
یک چهارم:
مهدی زودآشنا، برنده 10- حسن قربانی 1
پارسا نظری، برنده 5- نوید پارسایی صفر
بهنام مهدی زاده، برنده 8- امیرمحمد بیات صفر
سعید حسین پور، برنده 10 (ضربه فنی)- مسعود میرزائیان 4

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما