تعداد بازدید: 84
تاریخ انتشار: جمعه 28 شهریور 1399 - 20:59:1

نتایج روز پایانی لیگ دوومیدانی

مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور طی دو روز (۲۷ و ۲۸ شهریور) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های پلیمر خلیج فارس، سپاهان اصفهان، مس کرمان، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، سلکتور، دانشگاه یزد، هیات خراسان شمالی، هیات فارس، عقاب نیروی هوایی، هیات چهار محال و بختیاری، هیات اصفهان و تیم ناشنوایان حضور دارند که در پایان پلیمر خلیج فارس ۱۱ و سپاهان اصفهان ۷ مقام نخست به دست آوردند.
 
نتایج روز پایانی  
 
دو  ۲۰۰ متر
 
سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۲۱.۳۹ ثانیه
 
محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۲۱.۶۰ ثانیه
 
رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۲۱.۸۷ ثانیه
 
دو  ۸۰۰ متر
 
پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس، ۱:۴۹.۹۱ دقیقه
 
امید امیریان از مس کرمان، ۱:۵۱.۱۹ دقیقه
 
علی عالمی از سپاهان اصفهان، ۱:۵۱.۴۶ دقیقه
 
دو 10 هزار متر
 
جلیل ناصری از دانشگاه آزاد اسلامی، ۳۴:۱۴.۴۷ دقیقه
 
مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس، ۳۴:۱۵.۷۸ دقیقه
 
حسن عابدی از سپاهان اصفهان، ۳۴:۳۴.۰۱ دقیقه
 
دو  ۴۰۰ متر با مانع
 
مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس، ۴۹.۸۷ ثانیه
 
حسن نیک‌نظر از دانشگاه آزاد، ۵۱.۵۰ ثانیه
 
علی عباسپور از دانشگاه آزاد اسلامی، ۵۳.۸۲ ثانیه
 
دو  ۳۰۰۰ متر با مانع
 
همایون همتی از پلیمر خلیج فارس، ۹:۲۶.۰۱ دقیقه
 
مسلم نیادوست از سپاهان اصفهان، ۹:۳۱.۲۲ دقیقه
 
امیر آذریان از پلیمر خلیج فارس، ۹:۳۵.۵۹ دقیقه
 
پرش با نیزه
 
محمدمهدی معتمدنیا از دانشگاه آزاد اسلامی، ۴.۷۰ متر
 
ارشیا مصدقی از پلیمر خلیج فارس، ۴.۴۰ متر
 
حسن فلاح از پلیمر خلیج فارس، ۴.۴۰ متر
 
پرش طول
 
حمیدرضا کیا از پلیمر خلیج فارس، ۷.۴۵ متر
 
میثم عبدالله‌پور از دانشگاه آزاد اسلامی، ۷.۱۶ متر
 
هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۷.۰۵ متر
 
پرتاب نیزه
 
یونس یوسف‌وند از سپاهان اصفهان، ۷۲.۸۳ متر
 
ایوب آرخی از دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۹.۸۵ متر
 
صادق خادمی از مس کرمان، ۶۹.۶۶ متر
 
پرتاب دیسک
 
حسین رسولی از دانشگاه آزاد، ۵۷.۹۸ متر
 
بهنام شیری از پلیمر خلیج فارس، ۵۶.۲۰ متر
 
علی شیریان از دانشگاه آزاد، ۵۳.۲۵ متر
 
دوی ۴ در ۴۰۰ متر امدادی
 
سپاهان اصفهان، ۳:۰۹.۴۱ دقیقه
 
پلیمر خلیج فارس، ۳:۰۹.۷۶ دقیقه
 
مس کرمان، ۳:۱۹.۵۴ دقیقه
 
نتایج روز نخست مسابقات مردان به شرح زیر است:
 
دوی۱۰۰ متر
 
رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۷۳ ثانیه
 
محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۱۰.۷۹ ثانیه
 
حمیدرضا نجفی ار سپاهان اصفهان، ۱۰.۸۵ ثانیه
 
دو  ۴۰۰ متر
 
سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۴۶.۵۶ ثانیه
 
احسان طهماسبی از پلیمر خلیج فارس، ۴۷.۰۷ ثانیه
 
رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، ۴۷.۶۱ ثانیه
 
دوی ۱۵۰۰ متر
 
سید امیر زمانپور از سپاهان اصفهان، ۳:۴۹.۵۷ دقیقه
 
مسلم نیادوست از سپاهان اصفهان، ۳:۵۲.۶۴ دقیقه
 
پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس، ۳:۵۵.۵۷ دقیقه
 
دو ۵۰۰۰ متر
 
همایون همتی از پلیمر خلیج فارس، ۱۵:۰۴.۵۵ دقیقه
 
مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس، ۱۵:۰۴.۵۵ دقیقه
 
پژمان کرزه‌ای از سپاهان اصفهان، ۱۵:۱۶.۵۹ دقیقه
 
۱۰ هزار متر پیاده روی
 
حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، ۴۴:۳۸.۹۳ دقیقه
 
آرمین شاه ملکی از سپاهان اصفهان، ۴۶:۵۶.۱۵ دقیقه
 
امیرحسین‌اسدی از پلیمرخلیج فارس، ۴۷:۲۹.۰۶ دقیقه
 
دو ۱۱۰ متر با مانع
 
مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس، ۱۴.۴۷ ثانیه
 
مسعود کامران ار دانشگاه آزاد، ۱۴.۵۱ ثانیه
 
میلاد سیار از پلیمر خلیج فارس، ۱۴.۷۲ ثانیه
 
پرش سه گام
 
حمیدرضا کیا از پلیمر خلیج فارس، ۱۶.۱۸ متر
 
هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۱۵.۴۱ متر
 
مجتبی زاهدی از دانشگاه آزاد، ۱۵.۳۷ متر
 
پرش ارتفاع
 
کیوان قنبرزاده از سپاهان اصفهان، ۲.۱۹ متر
 
رضا سلیمی از پلیمر خلیج فارس، ۲.۰۵ متر
 
علی سهرابی از سپاهان اصفهان، ۲.۰۰ متر
 
پرتاب چکش
 
آرکادیوش روگووسکی از پلیمر خلیج فارس، ۶۹.۸۰ متر
 
رضا مقدم از سپاهان اصفهان، ۶۶.۷۱ متر
 
علی مرادی از دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۱.۲۲ متر
 
پرتاب وزنه
 
محمدرضا طیبی از پلیمر خلیج فارس، ۱۹.۴۲ متر
 
شاهین مهردلان از سپاهان اصفهان، ۱۸.۳۹ متر
 
عبدالله جمشیدی از مس کرمان، ۱۸.۳۷ متر
 
دو ۴ در ۱۰۰ متر امدادی
 
مس کرمان  ۴۱.۴۵ ثانیه
 
سپاهان اصفهان  ۴۱.۹۷ ثانیه
 
دانشگاه یزد  ۴۲.۲۱ ثانیه
دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091