عزیزی : اولین فدراسیونی بودیم که امسال رویداد بین المللی برگزار کردیم

عزیزی : اولین فدراسیونی بودیم که امسال رویداد بین المللی برگزار کردیم

داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس در برنامه کادرفنی
برچسب :

معرفی برنامه

داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس با حضور در برنامه کادرفنی گفت : زمانی که فدراسیون را تحویل گرفتم تمام سخت افزار خود را از دست داده بود و بلافاصله پس از اخذ مجوزهای لازم ، مسابقات جام حذفی را در استان البرز برگزار کردیم و در ادامه اولین فدراسیونی بودیم که یک رویداد بین المللی در سال جاری را با حضور 7 کشور خارجی در کیش میزبانی کردیم و پس از آن نیز رقابت های متعددی از جمله رقابت های رده سنی یزد و جایزه بزرگ هرمزگان را برگزار کردیم که استان هرمزگان می تواند به عنوان یکی از قطب های مهم کشور از استان های جنوبی باشد.

رییس فدراسیون تنیس در ادامه افزود : در بدو ورود به فدراسیون سعی کردم به لحاظ کادر پرسنلی و فنی کمترین تغییر را داشته باشم . وی یکی از نقاط قوت فدراسیون تنیس را داوران مرد این رشته برشمرد که در مسابقات مهم بین المللی حضور می یابند و اظهار داشت در بخش بانوان نیز قصد داریم داوران خود را نشان دار کنیم .

عزیزی در پاسخ به سووالی درباره وضعیت تیم ملی در مسابقات جام دیویس گفت : ملاک ارزیابی تیم ملی تنیس رده بندی ( رنکینگ ) بازیکنان در فدراسیون جهانی است نه مسابقات جام دیویس ، البته برنامه داریم تا در مسابقات گروه چهارم که نیمه دوم شهریور در ترکمنستان برگزار می شود به دسته سوم و پس از آن به دسته دوم صعود کنیم . وی افزود : انتخاب اکبر طاهری به عنوان سرمربی تیم ملی جام دیویس ایران بازخور خوبی در میان اهالی تنیس داشته است و درحال برنامه ریزی برای استفاده از مربیان جوان در کنار مربیان با تجربه در سطوح مختلف تیم های ملی هستیم .

رییس فدراسیون تنیس با انتقاد از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برای عجله در واگذاری مجموعه تنیس استقلال به بخش خصوصی اظهار داشت : فدراسیون تنیس در حال حاضر مکانی برای برگزاری اردوها و رویدادهای خود ندارد و با بخش خصوصی در حال همکاری هستیم که امیدوارم این موضوع با حمایت های وزارت ورزش وجوانان شرکت توسعه مرتفع شود.

قسمت های کادر فنی - جدول پخش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها