فوتبال لیگ برتر بانوان
هفته بیستم
جمعه ۲۴ خرداد
پالایش گاز ایلام 5 - آذرخش تهران 0
ذوب آهن اصفهان 1 - راه یاب ملل مریوان 2
خلیج فارس شیراز 0 - سپاهان اصفهان 5
همیاری ارومیه 0 - شهرداری بم 7
پارس جنوبی بوشهر 0 - ملوان انزلی 1
شهرداری سیرجان 9 - سپیدارقائمشهر 0
هفته بیست و یکم
جمعه ۳۱ خرداد
راه یاب ملل مریوان - پارس جنوبی بوشهر-ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه زاگرس مریوان
ملوان بندر انزلی- پالایش گاز ایلام-ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی بندرانزلی
شهرداری بم - سپیدار مازندران-ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه فجر بم
آذرخش تهران- زاگرس شیراز -ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه محمود رهنما شهریار
فولاد مبارکه سپاهان - شهرداری سیرجان-ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
همیاری آذربایجان غربی - ذوب آهن اصفهان-ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه خانه جوان ارومیه
هفته بیست و دوم
پنجشنبه ۶ تیر
پالایش گاز ایلام- راه یاب ملل مریوان– ساعت ۱۸- ورزشگاه عدالت ایلام
زاگرس شیراز- ملوان بندر انزلی – ساعت ۱۸- ورزشگاه پاس شیراز
شهرداری سیرجان- آذرخش تهران– ساعت ۱۸- ورزشگاه تختی سیرجان
ذوب آهن اصفهان- شهرداری بم– ساعت ۱۸- ورزشگاه فولاد شهر فولاد شهر
سپیدار مازندران- فولاد مبارکه سپاهان– ساعت ۱۸- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
پارس جنوبی بوشهر- همیاری آذربایجان غربی– ساعت ۱۸- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
هفته نوزدهم
جمعه 17 خرداد
راه یاب ملل مریوان 0 – شهرداری بم 4
ملوان بندرانزلی 0 – ذوب آهن اصفهان 0
شهرداری سیرجان 9 – خلیج فارس شیراز 0
آذرخش تهران 2 – پارس جنوبی بوشهر 0
سپیدار قائمشهر 2 – همیاری آدربایجان غربی 3
سپاهان اصفهان 5 - پالایش گاز ایلام 1
هفته هجدهم
جمعه 11 خرداد
همیاری آذربایجان غربی 0 – راه یاب ملل مریوان 4
پالایش گاز ایلام 1 – شهرداری سیرجان 2
ذوب آهن اصفهان ۸ – آذرخش تهران 1
پارس جنوبی بوشهر 2 – سپاهان اصفهان 8
زاگرس شیراز ۲ – سپیدار قائمشهر 1
شهرداری بم - ملوان انزلی / ملوان حضور نیافت
هفته هفدهم
پنجشنبه 2 خرداد
سپاهان اصفهان ۲ - ذوب آهن اصفهان ۱
آذرخش تهران ۱ - شهرداری بم ۱۱
خلیج فارس شیراز ۱ - پالایش گاز ایلام 0
ملوان بندرانزلی ۲ - همیاری آذربایجان غربی 0
شهرداری سیرجان ۶ - پارس جنوبی بوشهر 0
سپیدار قائمشهر 0 - راه یاب ملل مریوان ۵
هفته شانزدهم
جمعه 27 اردیبهشت
راهیاب ملل مریوان 2 – ملوان انزلی 2
ذوبآهن اصفهان 0 - شهرداری سیرجان 2
شهرداری بم 3 – سپاهان اصفهان 1
پالایش گاز ایلام 2 - سپیدار قائمشهر 0
همیاری آذربایجان غربی 7 – آذرخش تهران 0
پارس جنوبی بوشهر 0 - خلیجفارس شیراز 1
هفته پانزدهم
جمعه 20 اردیبهشت
آذرخش تهران 0 – راه یاب ملل مریوان 4
سپاهان اصفهان 2 - همیاری آذربایجان غربی 0
شهرداری سیرجان 1 - شهرداری بم 1
سپیدار قائمشهر 0 – ملوان انزلی 2
پالایش گاز ایلام 3 - پارس جنوبی بوشهر 0
خلیج فارس شیراز 0 - ذوبآهن اصفهان 6
هفته چهاردهم
یکشنبه 15 اردیبهشت
ملوان بندرانزلی ۶ - آذرخش تهران 0
راهیاب ملل مریوان 0 - سپاهان اصفهان 1
ذوب آهن اصفهان 1 - پالایش گاز ایلام 0
همیاری آذربایجان غربی 0 - شهرداری سیرجان 2
پارس جنوبی بوشهر 3 - سپیدار قائمشهر 2
شهرداری بم - خلیج فارس شیراز (به دلیل انصراف خلیج فارس برگزار نشد)
هفته سیزدهم
جمعه ۲۴ اسفند
سپاهان اصفهان 3 - ملوان بندرانزلی 1
پالایش گاز ایلام 0 - شهرداری بم 5
شهرداری سیرجان 3 - راه یاب ملل مریوان 0
پارس جنوبی بوشهر 0 - ذوب آهن اصفهان 5
سپیدار قائمشهر 1 - آذرخش تهران صفر
خلیج فارس شیراز 0 _ همیار آذربایجان غربی 0
هفته دوازدهم
یکشنبه ۱۹ اسفند
راه یاب ملل مریوان 5 - خلیج فارس شیراز 1
ملوان بندر انزلی 0 - شهرداری سیرجان 1
شهرداری بم 8 - پارس جنوبی بوشهر 0
ذوب آهن اصفهان 8 - سپیدار مازندران 0
همیاری آذربایجان غربی1 - پالایش گاز ایلام 1
آذرخش تهران 0 - فولاد مبارکه سپاهان 7
هفته یازدهم
جمعه ۳ اسفند
راه یاب ملل مریوان 2 - پالایش گاز ایلام 1
ملوان بندر انزلی 5 - خلیج فارس شیراز 0
آذرخش تهران 0 - شهرداری سیرجان 13
شهرداری بم 4 - ذوب آهن اصفهان 1
فولاد مبارکه سپاهان 11 - سپیدار مازندران 0
همیاری آذربایجان غربی - پارس جنوبی بوشهر / برگزار نشد
هفته دهم
سه شنبه ۱6 بهمن
شهرداری سیرجان ۲ _ سپاهان اصفهان 0
پالایش گاز ایلام ۱ _ ملوان بندرانزلی 0
ذوب آهن اصفهان ۱ _ همیاری آذربایجان غربی 0
سپیدار قائمشهر 0 _ شهرداری بم ۹
پارس جنوبی بوشهر 0 _ راه یاب ملل مریوان ۱
آذرخش تهران 0_ خلیج فارس شیراز 0
هفته نهم
پنجشنبه 11بهمن
راه یاب ملل مریوان 1 - ذوب آهن اصفهان 1
ملوان بندر انزلی 4 - پارس جنوبی بوشهر 1
سپیدار مازندران 0 - شهرداری سیرجان 4
فولاد مبارکه سپاهان 7 - خلیج فارس شیراز 1
آذرخش تهران 0 - پالایش گاز ایلام 2
شهرداری بم - همیاری آذربایجان غربی / به دلیل حضور نیافتن ارومیه برگزار نشد
هفته هشتم
جمعه ۵ بهمن
شهرداری بم 3 - راه یاب ملل مریوان 0
ذوب آهن اصفهان 1 - ملوان بندر انزلی 1
خلیج فارس شیراز 0 - شهرداری سیرجان 7
پارس جنوبی بوشهر 4 - آذرخش تهران 0
همیاری آذربایجان غربی6 - سپیدار مازندران 0
پالایش گاز ایلام 1 - فولاد مبارکه سپاهان 4
هفته هفتم
جمعه ۲۸ دی
راه یاب ملل مریوان 3 - همیاری آذربایجان غربی 2
ملوان بندر انزلی 0 - شهرداری بم 1
شهرداری سیرجان 2 - پالایش گاز ایلام 1
آذرخش تهران 2 - ذوب آهن اصفهان 4
فولاد مبارکه سپاهان 5 - پارس جنوبی بوشهر 0
سپیدار مازندران 1 - خلیج فارس شیراز 1
هفته ششم
جمعه ۲۱ دی
راه یاب ملل مریوان 7 - سپیدار مازندران 0
همیاری آذربایجان غربی 0 - ملوان بندر انزلی 2
پارس جنوبی بوشهر 0 - شهرداری سیرجان 4
شهرداری بم 12 - آذرخش تهران 0
پالایش گاز ایلام 2 - خلیج فارس شیراز 0
ذوب آهن اصفهان 1 - فولاد مبارکه سپاهان 1
هفته پنجم
جمعه ۱۴ دی
ملوان بندر انزلی4 - راه یاب ملل مریوان 0
شهرداری سیرجان3 - ذوب آهن اصفهان 0
فولاد مبارکه سپاهان1 - شهرداری بم 2
سپیدار مازندران 0 - پالایش گاز ایلام 5
آذرخش تهران0 - همیاری آذربایجان غربی 4
خلیج فارس شیراز 0 - پارس جنوبی بوشهر 1