مشاهده خبر

دو شنبه 8 اسفند 1401

قهرمان ایران

0

برنامه قهرمان ایران به انتخاب برترین ورزشکاران سال ۱۴۰۱ میپردازد از دوشنبه هشتم اسفندماه ساعت ۱۹ به روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود . عناوین این جشنواره در دو بخش اصلی یا جوایز مردمی شامل برترین ورزشکار مرد و زن، برترین مربی زن و مرد، برترین صحنه ورزشی، برترین تیم ورزشی و قهرمان فردا می شود و جوایز فرعی نیز شامل برترین داور، برترین فدراسیون، نشان جهان پهلوان تختی، نشان شهید سلیمانی، شهدای ورزشکار و یک عمر زندگی ورزشی خواهد بود و ۱۲ عنوان جایزه در مراسم اختتامیه اهدا خواهد شد.

 

فهرست نامزدهای جشنواره برترین ورزشکار سال ۱۴۰۱ که با رای مردم مشخص می شوند .

 

برترین ورزشکار مرد ۱-مهدی احمدی کهنی ( ژیمناستیک ) ۲-امین اسماعیل نژاد(والیبال) ۳-هادی چوپان(پرورش اندام) ۴-مهدی طارمی(فوتبال) ۵-رحمان عموزاد(کشتی آزاد) ۶-علی اکبر غریب شاهی(پاراوزنه برداری) ۷-کامران قاسم پور(کشتی آزاد) ۸-حسین وفایی(اسنوکر)

 

برترین ورزشکاران زن ۱-سمانه بیرامی باهر(اسکی) 1-افسانه حسامی فرد(کوهنوردی) 2-الهام حسینی(وزنه برداری) 3-مریم خدابنده(پاراتکواندو) 4-هانیه رستمیان(تیراندازی) 5-فرزانه فصیحی(دو و میدانی) 6-هاشمیه متقیان(پارا دو و میدانی) 7-نازنین ملایی(قایقرانی)

 

برترین سرمربی ۱_حمید باوفا(سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ) ۲_هادی رضایی(سرمربی تیم ملی والیبال نشسته) ۳_مهدی قشقایی راد(سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی) ۴_علی نادری(سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی) ۵_فاطمه بغلانی پور(سرمربی تیم ملی کاراته) ۶_مینو مداح(سرمربی تیم ملی تکواندو) ۷_الهام هاشمی(سرمربی لژیونر تیراندازی)

برترین تیم ملی ۱_تیم ملی آبهای ارام ۲_تیم ملی تکواندو بانوان ۳_تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان ۴_تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ۵_تیم ملی والیبال بانوان ۶_تیم ملی والیبال نشسته ۷_تیم ملی ووشو جوانان ۸_تیم ملی هاکی ۹_تیم ملی هندبال

 

قهرمان فردا ۱_یونس خدایی(ووشو) ۲_فاطمه زهرا سعید ابادی(کاراته) ۳_مشکات الزهرا صفی(تنیس) ۴_مریم عبدالله پور(پاراتکواندو) ۵_نازنین فاطمه عیدیان(دونده) ۶_آتنا محمدی ها(پارا دو و میدانی) ۷_فاطمه مریخی(هندبالیست) ۸_امیررضا معصومی (کشتی) ۹_مبینا نعمت زاده(تکواندو) ۱۰_سلما همتیان(شطرنج) ۱۱_علیرضا یوسفی(وزنه برداری)

 

برترین صحنه ورزشی یال ۱۴۰۱ ۱_پیروزی علی سواد کوهی بر جردن باروز در جام جهانی کشتی آزاد ۲_سجده تیمی والیبال نشسته پس از قهرمانی جهان در بوسنی ۳_نجات دروازه تیم ملی هندبال توسط محمد سیاووشی در قهرمانی جهان ۴_قهرمانی دراگون بوت بانوان در مسابقات جهانی جمهوری چک ۵_گل روزبه چشمی به ولز در جام جهانی

 

لازم به ذکر است جزییات چگونگی مشارک مخاطبان گرامی شبکه ورزش برای رای به افراد منتخب خود امشب ساعت 19 از طریق ویژه برنامه قهرمان ایران اعلام خواهد شد. باشبکه ورزش سیما همراه باشید.

برچسب ها :

آخرین اخبار

پخش زنده بسکتبال : هند - ایران از شبکه ورزش پوشش زنده تکواندو قهرمانی باشگاه های آسیا در شبکه ورزش سیما مثبت ورزش همراه تیم ملی در جام جهانی فوتبال ساحلی ترویج ورزش همگانی با برنامه ((بریم ورزش)) از شبکه ورزش سیما پخش زنده متنوع رقابت های جذاب ورزشی از شبکه ورزش سیما قاب صمیمی شبکه تخصصی ورزش با جام آسیایی ۲۰۲۳ برنامه پخش زنده مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا از شبکه ورزش سیما پخش زنده مسابقات هندبال قهرمانی آسیا از شبکه ورزش سیما شبکه ورزش با (( جام آسیا ۲۰۲۳))همراه تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا برنامه شب های فوتبالی را از شبکه ورزش تماشا کنید «مثبت ورزش» در جام باشگاه های جهان پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا از شبکه ورزش سیما نشست خبری برنامه همه فن حریف شبکه ورزش با حضور مربیان تیم ملی کشتی برگزار شد فصل دوم برنامه همه فن حریف به زودی در جدول پخش شبکه ورزش سیما دوگزارشگر و یک رویداد اقدام تازه شبکه ورزش سیما برای جذب مخاطب استودیو مجازی به قاب تلویزیون آمد شبکه ورزش همراه لحظه لحظه فرزندان ایران بازی های پاراآسیایی به طور رسمی از 30 مهر آغاز خواهد شد آخرین خبرها به همراه پخش زنده و تحلیل و کارشناسی بازی های آسیایی هانگژو از شبکه ورزش با برنامه " دهکده آسیایی " اسنوبردسواری «رام نشده» در شبکه ورزش قدردانی از شبکه ورزش سیما شبکه ورزش با ((بلگراد ۲۰۲۳ )) به استقبال رقابت های کشتی قهرمانی جهان می رود «راه و رسم منچستر یونایتد» در شبکه ورزش جدال با پولاد سرد در وزنه برداری قهرمانی جهان از قاب شبکه ورزش شبکه ورزش سیما ۲۷ رویداد بین المللی ورزش را در این پنج ماه به شکل زنده پوشش داده است پخش زنده تکواندو جایزه بزرگ پاریس از شبکه ورزش پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا در شبکه ورزش ویژه برنامه جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳ از دوم شهریور از شبکه ورزش سیما مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور نگاه ویژه شبکه ورزش سیما به تیم های ملی رده های سنی پخش زنده رقابت های هندبال نوجوانان قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما کادر فنی امروز با حضور هاکان دمیر در شبکه ورزش پخش زنده بازی های دانشجویان جهان از شبکه ورزش سیما کادرفنی امروز شبکه ورزش با دو سوژه داغ کارگاه آموزشی قوانین رسانه ای فوتبال در شبکه ورزش پخش زنده رقابت های فرمول یک مجارستان در قاب شبکه ورزش برنامه پخش زنده مرحله نهایی والیبال لیگ ملت ها از شبکه ورزش سرمربی تیم ملی والیبال جوانان میهمان شبکه ورزش چهار فینال جذاب در یک روز از شبکه ورزش فینال تنیس ویمبلدون زنده از شبکه ورزش دو سوژه داغ ورزشی در برنامه امروز کادر فنی مستند بابی رابسون یکشنبه ۱۸ تیر از شبکه ورزش سیما مستند اندی ماری شنبه ۱۷ تیر از شبکه ورزش سیما پخش زنده لیگ  فوتبال آرژانتین از شبکه ورزش سیما برنامه فوتبال های خاطره انگیز در روزهای تابستان از شبکه ورزش مستند آندرس اینیستا در قاب شبکه ورزش پخش زنده مسابقات فرمول یک و موتوجی پی یکشنبه 28 خرداد در قاب شبکه ورزش فصل جدید برنامه فوتبال 120 اواخر مرداد از شبکه ورزش سیما پخش زنده ویژه برنامه والیبال لیگ ملت ها ۲۰۲۳ از شبکه ورزش سیما مستند آنکلا

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها