مشاهده خبر

یک شنبه 30 بهمن 1401

اخبار ورزشی«دست اول» در شبکه ورزش

برنامه «دست اول» به تهیه کنندگی و سردبیری مهدی منظوری روزانه در دو بخش خبری در ساعات 10:30 و 15:30 آخرین اخبار ورزشی را پخش می کند

0

مهدی منظوری تهیه کننده و سردبیر برنامه «دست اول» از چگونگی ساخت برنامه «دست اول» با فرمت جدید این گونه گفت: با شروع رقابت های جام جهانی، ویژه برنامه «دست اول» از شبکه ورزش پخش می شد. مخاطبی که از جام جهانی بی اطلاع بود در کمترین زمان با دیدن برنامه «دست اول» پی به ماجرا می برد. در پی رضایت مخاطبان و مدیران شبکه، تصمیم گرفته شد این برنامه بعد از جام جهانی هم در دو ساعت 10.30 و 15.30 ادامه داشته باشد .
منظوری ادامه داد: برنامه «دست اول» کاملا رویداد محور و خبری است و تمامی موضوعات ورزش را رصد و در زمان مناسب به آن می پردازد. در این برنامه سعی شده است روزانه به صورت اختصاصی حداقل یک موضوع خاص به طور ویژه بررسی و در اختیار مخاطبان شبکه ورزش قرار گیرد، تا ماهیت برنامه حفظ شود. این برنامه آیتم محور است.
 
وی درباره ریتم برنامه چنین توضیح داد: برنامه «دست اول» کاملا خبری و ضرب آهنگ تندی دارد و در حداقل زمان سعی می شود نیاز مخاطب را برطرف کند .
سردبیر برنامه «دست اول» گفت: این برنامه ساختاری خبری دارد و در هر بخش یک سردبیر، چهار دبیر خبر، تصویریاب، گرافیست خبری، تدوین گر و چند تیم تولید گزارش های اخصاصی وظیفه تهیه و تولید آیتم ها را برعهده دارند. سیاست گذاری این برنامه در اتاق خبری که از سردبیران خبرگزاری و خبرنگاران با سابقه تشکیل شده است. تحریریه خبری در شبکه ورزش و در همان استودیو محل اجرا تشکیل شده است . عوامل استودیو ولیعصر با این برنامه نهایت همکاری را داشته اند که با دریات و حمایت های مدیر شبکه جناب آقای معتضدی و مدیر تولید جناب آقای ارجمندی این برنامه در شبکه ورزش به مرحله نهایی رسید .
 
منظوری بیان کرد: در شبکه ورزش موضوع اطلاع رسانی در حوزه ورزش یک ضرورت محسوب می شد و سال ها مخاطبان این شبکه نیازمند این چنین برنامه ای بودند که خدا را شکر در مدت کمی که این برنامه آغاز شده است توانسته است مخاطبان خاص خود را یافته و نیازهای آنها را برطرف کند. از اهداف این برنامه این است که به مرور زمان باید به یک منبع خبری قوی در حوزه ورزش تبدیل شود.
 
وی همچنین گفت: در این شبکه، خبرهای ورزشی به صورت مفصل و کامل در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و سعی شده است خبرهای داخلی و خارجی در کمترین زمان و با کیفت عالی پخش شود. سعی شده است خبرها با حضور کارشناسان مربوطه تحلیل شود. سیاست انتخاب خبرها بر اساس دربرگیری مخاطبان ورزش سیاست گذاری می شود و با توجه به اینکه این شبکه یک شبکه تخصصی است به همه ورزش ها از همگانی تا قهرمانی پرداخته می شود . در این برنامه از مجریان با دانش و مسلط به امور ورزش استفاده می شود .
 
منظوری ادامه داد: قرار است این برنامه شب ها نیز پخش شود، ولی به دلیل شناور بودن کنداکتور شبکه تا به امروز این امر موثر نشده است که با تلاش مدیران شبکه این اتفاق به زودی خواهد افتاد .
برچسب ها :

آخرین اخبار

اسنوبردسواری «رام نشده» در شبکه ورزش قدردانی از شبکه ورزش سیما شبکه ورزش با ((بلگراد ۲۰۲۳ )) به استقبال رقابت های کشتی قهرمانی جهان می رود «راه و رسم منچستر یونایتد» در شبکه ورزش جدال با پولاد سرد در وزنه برداری قهرمانی جهان از قاب شبکه ورزش پخش زنده تکواندو جایزه بزرگ پاریس از شبکه ورزش پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا در شبکه ورزش ویژه برنامه جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳ از دوم شهریور از شبکه ورزش سیما مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور نگاه ویژه شبکه ورزش سیما به تیم های ملی رده های سنی پخش زنده رقابت های هندبال نوجوانان قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما کادر فنی امروز با حضور هاکان دمیر در شبکه ورزش پخش زنده بازی های دانشجویان جهان از شبکه ورزش سیما کادرفنی امروز شبکه ورزش با دو سوژه داغ کارگاه آموزشی قوانین رسانه ای فوتبال در شبکه ورزش پخش زنده رقابت های فرمول یک مجارستان در قاب شبکه ورزش برنامه پخش زنده مرحله نهایی والیبال لیگ ملت ها از شبکه ورزش سرمربی تیم ملی والیبال جوانان میهمان شبکه ورزش چهار فینال جذاب در یک روز از شبکه ورزش فینال تنیس ویمبلدون زنده از شبکه ورزش دو سوژه داغ ورزشی در برنامه امروز کادر فنی مستند بابی رابسون یکشنبه ۱۸ تیر از شبکه ورزش سیما مستند اندی ماری شنبه ۱۷ تیر از شبکه ورزش سیما پخش زنده لیگ  فوتبال آرژانتین از شبکه ورزش سیما برنامه فوتبال های خاطره انگیز در روزهای تابستان از شبکه ورزش مستند آندرس اینیستا در قاب شبکه ورزش پخش زنده مسابقات فرمول یک و موتوجی پی یکشنبه 28 خرداد در قاب شبکه ورزش فصل جدید برنامه فوتبال 120 اواخر مرداد از شبکه ورزش سیما پخش زنده ویژه برنامه والیبال لیگ ملت ها ۲۰۲۳ از شبکه ورزش سیما مستند آنکلا پخش زنده مسابقات تکواندو قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما مستند دیوید بکام از شبکه ورزش سیما سجادی: هیات مدیره‌ سرخابی‌ها نیمه خرداد مشخص می‌شوند رونمایی از کاپ جام جهانی بسکتبال در شبکه ورزش سیما رکورد پخش زنده مسابقات جهانی در شبکه ورزش سیما موتور ویدیو چک شبکه ورزش دوباره روشن شد پخش زنده های جذاب و متنوع از قاب شبکه ورزش پخش زنده دیدار نهایی فوتسال لیگ قهرمانان اروپا از شبکه ورزش پخش مستقیم مبارزات نمایندگان ایران در رقابت های بوکس قهرمانی جهان آنچه شما خواسته اید و میان برنامه توی دروازه دکتر سجادی : ایرانِ عزیز در طول تاریخِ پرافتخارِ خود، همواره عرصه‌ ظهور الگوهای ناب انسانی و مهد پهلوانان و قهرمانانی بوده است حضور ورزشکاران ایرانی در میادین بین‌المللی پیام‌رسان جوانمردی و بزرگ‌منشی ایرانیان به دنیاست معرفی برترین های ایران در جشنواره قهرمان ملی ایران برگزار شد فصل ششم «کوه گشت» در راه آنتن پوشش لیگ فوتسال با «۲۰۲۰» پخش زنده رقابت های کرلینگ قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما (( فرصت برای انتخاب برترین های ورزش ایران در سال ۱۴۰۱ تا سیزدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۲)) تقدیر و تشکر رییس فدراسیون والیبال از شبکه ورزش سیما اسامی نامزدها و کدهای برنامه قهرمان ایران قهرمان ایران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها