مشاهده خبر

پنج شنبه 11 اسفند 1401

اسامی نامزدها و کدهای برنامه قهرمان ایران

0

برنامه قهرمان ایران که این روزها هر شب از شبکه ورزش سیما پخش می شود به انتخاب برترین ورزشکاران سال ۱۴۰۱ میپردازد .
عناوین این جشنواره در دو بخش اصی یا جوایز مردمی شامل برترین ورزشکار مرد و زن، برترین مربی زن و مرد، برترین صحنه ورزشی، برترین تیم ورزشی و قهرمان فردا می شود و جوایز فرعی نیز شامل برترین داور، برترین فدراسیون، نشان جهان پهلوان تختی، نشان شهید سلیمانی، شهدای ورزشکار و یک عمر زندگی ورزشی خواهد بود و ۱۲ عنوان جایزه در مراسم اختتامیه اهدا خواهد شد.
لیست نامزدهای جشنواره به همراه کدهر کدام از آنها به شرح زیر است .
برترین ورزشکار مرد(سری کد 100)
۱_امین اسماعیل نژاد(والیبال)(101)
۲_هادی چوپان(پرورش اندام)(102)
۳_مهدی طارمی(فوتبال)(103)
۴_رحمان عموزاد(کشتی آزاد)(104)
۵_علی اکبر غریب شاهی(پاراوزنه برداری)(105)
۶_کامران قاسم پور(کشتی آزاد)(106)
۷_حسین وفایی(اسنوکر)(107)
8- مهدی احمد کهنی ( ژیمناستیک ) ( 108 ) 
 
برترین ورزشکاران زن-(کد سری 200)
۱-سمانه بیرامی باهر(اسکی)(201)
2-افسانه حسامی فرد(کوهنوردی)(202)
3-الهام حسینی(وزنه برداری)(203) 
4-مریم خدابنده(پاراتکواندو)(204)
5-هانیه رستمیان(تیراندازی)(205)
6-فرزانه فصیحی(دو و میدانی)(206)
7-هاشمی متقیان(پارا دو و میدانی)(207)
8- نازنین ملایی ( قایقرانی ) ( 208 ) 
 
برترین سرمربی(کد سری 300)
۱_حمید باوفا(سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی)(301)
۲_هادی رضایی(سرمربی تیم ملی والیبال نشسته)(302)
۳_مهدی قشقایی راد(سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی)(303)
۴_علی نادری(سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی)(304)
5_فاطمه بغلانی پور(سرمربی تیم ملی کاراته)(۳۰۵)
6_مینو مداح(سرمربی تیم ملی تکواندو)(۳۰۶)
7_الهام هاشمی(سرمربی تیم ملی تیراندازی)(۳۰۷)
 
برترین تیم ملی(کد سری ۴۰۰)
۱_تیم ملی آبهای ارام (۴۰۱)
۲_تکواندو بانوان(۴۰۲)
۳_تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان(۴۰۳)
۴_تیم ملی کشتی فرنگی جوانان(۴۰۴)
۵_تیم ملی والیبال بانوان(۴۰۵)
۶_تیم ملی والیبال نشسته(۴۰۶)
۷_تیم ملی ووشو جوانان(۴۰۷)
۸_تیم ملی هاکی(۴۰۸)
۹_تیم ملی هندبال(۴۰۹)
 
 
قهرمان فردا(کد سری ۵۰۰)
۱_یونس خدایی(ووشو)(۵۰۱)
۲_فاطمه زهرا سعید ابادی(کاراته)(۵۰۲)
۳_مشکات الزهرا صفی(تنیس) (۵۰۳)
۴_مریم عبدالله پور(پاراتکواندو) (۵۰۴)
۵_نازنین فاطمه عیدیان(دونده) (۵۰۵)
۶_آتنا محمدی ها(پارا دو و میدانی) (۵۰۶)
۷_فاطمه مریخی(هندبالیست)(۵۰۷)
۸_امیررضا معصومی (کشتی) (۵۰۸)
۹_مبینا نعمت زاده(تکواندو)(۵۰۹)
۱۰_سلما همتیان(شطرنج)(۵۱۰)
۱۱_علیرضا یوسفی(وزنه برداری) (۵۱۱)
 
 
برترین صحنه(کد سری ۶۰۰)
۱_صحنه پیروزی علی سواد کوهی(۶۰۱)
۲_سجده تیمی والیبال نشسته(۶۰۲)
۳_نجات دروازه محمد سیاووشی(۶۰۳)
۴_قهرمانی دراگون بت بانوان(۶۰۴)
۵_گل روزبه چشمی(۶۰۵)
 
مردم برای انتخاب برترین ورزشکاران سال ۱۴۰۱ کد نامزد مورد نظر خود را می توانند به سامانه ۳۰۰۰۰۳ ارسال کنند ویا از طریق پیام رسان روبیکا در نظر سنجی شرکت کنید.

آخرین اخبار

پخش زنده فوتبال های هیجان انگیز از قاب شبکه ورزش وزیرورزش و جوانان در برنامه کادرفنی حضور یافت فصل جدید کادر فنی با حضور وزیر ورزش و جوانان ترویج ورزش همگانی با برنامه ((بریم ورزش)) از شبکه ورزش سیما پخش زنده متنوع رقابت های جذاب ورزشی از شبکه ورزش سیما قاب صمیمی شبکه تخصصی ورزش با جام آسیایی ۲۰۲۳ برنامه پخش زنده مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا از شبکه ورزش سیما پخش زنده مسابقات هندبال قهرمانی آسیا از شبکه ورزش سیما شبکه ورزش با (( جام آسیا ۲۰۲۳))همراه تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا برنامه شب های فوتبالی را از شبکه ورزش تماشا کنید «مثبت ورزش» در جام باشگاه های جهان پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا از شبکه ورزش سیما نشست خبری برنامه همه فن حریف شبکه ورزش با حضور مربیان تیم ملی کشتی برگزار شد فصل دوم برنامه همه فن حریف به زودی در جدول پخش شبکه ورزش سیما دوگزارشگر و یک رویداد اقدام تازه شبکه ورزش سیما برای جذب مخاطب استودیو مجازی به قاب تلویزیون آمد شبکه ورزش همراه لحظه لحظه فرزندان ایران بازی های پاراآسیایی به طور رسمی از 30 مهر آغاز خواهد شد آخرین خبرها به همراه پخش زنده و تحلیل و کارشناسی بازی های آسیایی هانگژو از شبکه ورزش با برنامه " دهکده آسیایی " اسنوبردسواری «رام نشده» در شبکه ورزش قدردانی از شبکه ورزش سیما شبکه ورزش با ((بلگراد ۲۰۲۳ )) به استقبال رقابت های کشتی قهرمانی جهان می رود «راه و رسم منچستر یونایتد» در شبکه ورزش جدال با پولاد سرد در وزنه برداری قهرمانی جهان از قاب شبکه ورزش شبکه ورزش سیما ۲۷ رویداد بین المللی ورزش را در این پنج ماه به شکل زنده پوشش داده است پخش زنده تکواندو جایزه بزرگ پاریس از شبکه ورزش پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا در شبکه ورزش ویژه برنامه جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳ از دوم شهریور از شبکه ورزش سیما مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور نگاه ویژه شبکه ورزش سیما به تیم های ملی رده های سنی پخش زنده رقابت های هندبال نوجوانان قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما کادر فنی امروز با حضور هاکان دمیر در شبکه ورزش پخش زنده بازی های دانشجویان جهان از شبکه ورزش سیما کادرفنی امروز شبکه ورزش با دو سوژه داغ کارگاه آموزشی قوانین رسانه ای فوتبال در شبکه ورزش پخش زنده رقابت های فرمول یک مجارستان در قاب شبکه ورزش برنامه پخش زنده مرحله نهایی والیبال لیگ ملت ها از شبکه ورزش سرمربی تیم ملی والیبال جوانان میهمان شبکه ورزش چهار فینال جذاب در یک روز از شبکه ورزش فینال تنیس ویمبلدون زنده از شبکه ورزش دو سوژه داغ ورزشی در برنامه امروز کادر فنی مستند بابی رابسون یکشنبه ۱۸ تیر از شبکه ورزش سیما مستند اندی ماری شنبه ۱۷ تیر از شبکه ورزش سیما پخش زنده لیگ  فوتبال آرژانتین از شبکه ورزش سیما برنامه فوتبال های خاطره انگیز در روزهای تابستان از شبکه ورزش مستند آندرس اینیستا در قاب شبکه ورزش پخش زنده مسابقات فرمول یک و موتوجی پی یکشنبه 28 خرداد در قاب شبکه ورزش فصل جدید برنامه فوتبال 120 اواخر مرداد از شبکه ورزش سیما پخش زنده ویژه برنامه والیبال لیگ ملت ها ۲۰۲۳ از شبکه ورزش سیما مستند آنکلا

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها