مشاهده خبر

جمعه 31 تیر 1401

برنامه پخش زنده والیبال لیگ ملت ها 2022

0

با پایان مرحله مقدماتی والیبال لیگ ملت‌ها، هشت تیم ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با کسب جایگاه‌های اول تا هشتم به مرحله نهایی صعود کردند. شاگردان عطایی با 7 برد و کسب 20 امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار گرفتند.

مرحله نهایی والیبال لیگ ملت‌ها سال 2022 از 29 تیر تا 2 مرداد به میزبانی شهر بولونیا ایتالیا برگزار می شود.

 

یک چهارم نهایی والیبال لیگ ملت‌ها:

چهارشنبه 29 تیر

آمریکا - برزیل  

ایتالیا - هلند ، ساعت 23.30 زنده از شبکه ورزش سیما

پنجشنبه 30 تیر

فرانسه 3 - ژاپن 0

لهستان 3 - ایران 2 

 

هفته سوم

 گروه پنجم، میزبان: ژاپن شهر اوزاکا  

گروه ششم، میزبان: لهستان شهر گداسنک

 

سه‌شنبه 14 تیرماه

آمریکا 3 – آلمان 1 

کانادا 1 – آرژانتین 3 

بلغارستان 0 – ایتالیا 3 

ایران  3 – لهستان 2 

 

چهارشنبه 15 تیرماه

برزیل  3 – آلمان 1 

ژاپن 3 – استرالیا 1

هلند  3 – چین  0 

اسلوونی 3 – صربستان 0

 

پنج‌شنبه 16 تیرماه

فرانسه 2 – آمریکا 3

آلمان 3 – استرالیا 1

کانادا 0 – برزیل 3

ایران 1 – ایتالیا 3

بلغارستان 1 – اسلوونی 3

لهستان 3  – چین 0 

 

جمعه 17 تیرماه

آرژانتین 3 – استرالیا 1 

فرانسه 3 – برزیل 0 

ژاپن 3 – کانادا 1 

هلند 1 – بلغارستان 3 

ایران 3 – اسلوونی 0 

ایتالیا  3 – صربستان 0 

 

شنبه 18 تیرماه

فرانسه  1 – آرژانتین 3 

کانادا  0 – آمریکا 3 

آلمان 1 – ژاپن 3 

بلغارستان 1 – چین 3 

صربستان 0 – ایران 3 

لهستان 3 – هلند 0 

 

یکشنبه 19 تیرماه

آمریکا 3 – آرژانتین 2 

استرالیا 0 – فرانسه 3 

ژاپن 0 - برزیل 3 

چین 1 – صربستان 3 

ایتالیا 3 – هلند 0 

اسلوونی – لهستان

 

هفته دوم

گروه سه، میزبان: فیلیپین – کوئزون  

گروه چهارم، میزبان: بلغارستان – صوفیه

 

سه‌شنبه 31 خرداد

گروه سوم:

اسلوونی 0  – هلند 3 

آرژانتین 1 – ژاپن 3 

گروه چهارم:

استرالیا  1 – کانادا  3 

ایران  0 – بلغارستان  3 

 

چهارشنبه یکم تیرماه

گروه سوم:

آلمان  0 – ایتالیا  3 

 

گروه چهارم:

برزیل 1 – لهستان 3

صربستان 1 – آمریکا 3

 

پنج‌شنبه دوم تیرماه

گروه سوم:

فرانسه 3 – هلند 0

آرژانتین 1 – اسلوونی 3

 

گروه چهارم:

لهستان 3 – کانادا 0

صربستان 0 – برزیل 3

آمریکا 0 – ایران 3

 

جمعه سوم تیرماه

گروه سوم:

آلمان 1 – هلند 3

ژاپن3 – ایتالیا 2

گروه چهارم:

صربستان 3 – کانادا 2

ایران 0 – برزیل 3

استرالیا 3 – بلغارستان 2

 

شنبه چهارم تیرماه

گروه سوم:

آرژانتین  2 – هلند 3

ژاپن  0 – فرانسه 3 

ایتالیا  3 – اسلوونی 0 

گروه چهارم:

کانادا  0 – ایران  3 

لهستان  3 – استرالیا 0 

آمریکا 3 – بلغارستان 1

 

یکشنبه پنجم تیرماه

گروه سوم:

آلمان 1 – فرانسه 3

ژاپن 3 – اسلوونی 1 

ایتالیا 3 – چین 0 

گروه چهارم:

صربستان 3 – استرالیا 0 

آمریکا 1 – لهستان 3 

بلغارستان 0 – برزیل 3


 

هفته اول

گروه یک، میزبان: برزیل – برزیلیا

گروه دوم، میزبان: کانادا – اوتاوا

 

چهارشنبه 18 خرداد

گروه یک:

ایران 3 – چین 1

اسلوونی 0 – آمریکا 3

گروه دوم:

بلغارستان 1 – صربستان 3

کانادا 0 – آلمان 3

 

پنج شنبه 19 خرداد

گروه یک:

ژاپن 3 – هلند 1

برزیل 3 – استرالیا 0

ژاپن 3 – چین 1

گروه دوم:

لهستان 3 – آرژانتین 0

فرانسه 3 – ایتالیا 0

آلمان 1 – آرژانتین 3

 

جمعه 20 خرداد

گروه یک:

هلند 0 – آمریکا 3

برزیل 3 – اسلوونی 1

هلند  3 – ایران  0

گروه دوم:

صربستان 1 – فرانسه 3

لهستان 1 – ایتالیا 3

صربستان 3 – آرژانتین 2

 

شنبه 21 خرداد

گروه یک:

ژاپن  2 – آمریکا  3 

استرالیا  0 – اسلوونی 3 

آمریکا 3 – برزیل 1

گروه دوم:

بلغارستان  2 – آلمان 3 

فرانسه 3  – کانادا  0 

آلمان 3 – صربستان 2

 

یکشنبه 22 خرداد

گروه یک:

اسلوونی 3 – چین 1

ایران 3 – استرالیا 1

برزیل 0 – چین 3

ایران 0 – ژاپن 3

هلند 3 – استرالیا 0

گروه دوم:

بلغارستان 0 – لهستان 3

کانادا 0 – ایتالیا 3

فرانسه 1 – لهستان 3

آرژانتین 1 – ایتالیا 3

 

دوشنبه 23 خرداد

گروه دوم:

بلغارستان 2 – کانادا 3

 

والیبال لیگ ملت‌های سال 2022 در گروه مردان از 18 خردادماه آغاز شد و دوم مردادماه با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید.

آخرین اخبار

اطلاع از زمان پخش برنامه های شبکه ورزش تلوبیون برنامه پخش زنده والیبال لیگ ملت ها 2022 کانال اینترنتی شبکه ورزش در تلوبیون آغاز به کار می‌کند انتخاب بهترین‌های سال ورزش ایران از شبکه ورزش سیما جایگاه ویژه در شبکه ورزش سیما مستند جدید شبکه ورزش آغاز ویژه‌ برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ ماجدی: به عملکرد خودم نمره ۱۵ می‌دهم اعلام اسامی نامزدهای نهایی برترین‌های قرن ورزش ایران معتضدی : سعی کردیم که یک مرجعیت خبری و رویدادی را در شبکه ورزش داشته باشیم شبکه ورزش با رونمایی از هویت بصری جدید خود در روز عید نیمه شعبان، با ظاهر گرافیکی متفاوتی به استقبال عید نوروز و سال نو می‌رود حضور گرم در «دهکده المپیک» سرد اطلاع از جدول پخش برنامه های شبکه ورزش سیما برای فوتبال ایران فراتر از معجزه رخ داد/ ما از دل سختی‌ها بیرون آمدیم برنامه 2020 تنها برنامه تخصصی فوتسال و فوتبال ساحلی سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر بر تمامی بانوان ایرانی مبارک نتیجه قرعه کشی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده ۲۰ رویداد ورزشی از شبکه ورزش؛ از پخش مسابقات جام حذفی تا مراسم قرعه کشی THE BEST پخش زنده مسابقات هندبال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش زنده فوتسال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش مسابقات تنیس استرالیا از شبکه ورزش سیما پوربخش برنده بهترین فیلم جشنواره ایرلند لوح افتخار جشنواره عمار به شبکه ورزش رسید مشکات الزهرا صاحب جذاب‌ترین رکورد توسعه همگانی ورزش کبدی در اقصی نقاط کشور نقش کلیدی خرد جمعی در تصمیمات آتی فدراسیون تکواندو دور یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال قرعه کشی شد بسکتبال لیگ حرفه ای تمهید جدید شبکه ورزش برای اعلام نتایج مسابقات ورزشی ضرورت آغاز فعالیت در رشته فرمول یک از سنین پایین چهار برنامه شبکه ورزش سیما در بین برنامه های پرمخاطب صداوسیما حضور عوامل «ویدیو چک» در 162 قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد تشریح مولفه های کسب یک کرسی بین المللی ورزشی پخش زنده والیبال باشگاه های جهان از شبکه ورزش سیما برنامه هجدهم آذر " کوه گشت" پخش زنده مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما امکان تصدی حداکثر 3 دوره ریاست یک فدراسیون برای هر فرد فوتبال لیگ برتر انگلیس برنامه یازدهم «کوه‌گشت» تقدیر از شبکه ورزش سیما بابت پوشش ویژه المپیک و پارالمپیک توکیو بخش‌های مختلف برنامه چهارم آذر " کوه گشت " پخش مسابقات ناشنوایان قهرمانی جهان با رابط نایب قهرمانی ایران در کشتی آزاد نظامیان جهان معرفی بخش‌های مختلف برنامه امروز کوه گشت الزامات انعقاد یک قرارداد ورزشی و آسیب شناسی آن بخش‌های مختلف برنامه بیستم آبان کوه گشت نصیرزاده: سرمربی آینده تیم تراکتور خارجی و از اروپا است بخش‌های مختلف برنامه سیزدهم آبان برنامه کوه گشت برنامه های ورزشی در صدر برنامه های پرمخاطب

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها