مشاهده خبر

دو شنبه 22 فروردین 1401

اعلام اسامی نامزدهای نهایی برترین‌های قرن ورزش ایران

جشنواره یکصد: برترین های قرن ورزش ایران را شما انتخاب کنید. برای شرکت در نظرسنجی و شانس برنده شدن در قرعه کشی لطفا وارد لینک زیر شوید : https://sad.telewebion.com/

0

 شبکه ورزش سیما با همراهی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و کمیته پارالمپیک در نظر دارد، بهترین‌های صد سال ورزش ایران را با آرای مردمی انتخاب کند.
این اتفاق بزرگ در ویژه‌برنامه «یکصد» در نوروز 1401 رخ خواهد داد و این برنامه از ساعت 14 هر روز برای انتخاب و معرفی چهره‌های برتر صد سال ورزش ایران از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.
پس از معرفی ورزشکاران منتخب هر رشته از سوی فدراسیون‌های ورزشی، در اولین گام هیئت انتخاب در هشت بخش مشخص شدند و نسبت به بررسی و انتخاب نامزدهای اولیه هر بخش اقدام کردند.
1427 چهره‌ از سوی فدراسیون‌ها برای شرکت دادن و ارزیابی در این جشنواره معرفی شدند که با نظر هیئت انتخاب این تعداد به 135 نامزد کاهش پیدا کرد.
در مرحله بعد، کمیته داوران این جشنواره، متشکل از 10 نفر، 50 نامزد نهایی این جشنواره را در ذیل هشت عنوان جایزه، برای انتخاب به وسیله آرای مردمی انتخاب کردند.
فهرست نهایی نامزدهای برترین‌های قرن ورزش ایران در 8 بخش مربی برتر، پهلوان، بازیکن برتر، یار مظلوم، گل قرن، مدیر برتر، صحنه ماندگار و مدال قرن به شرح زیر است
 
مربی برتر
1. کوروش باقری - وزنه‌ برداری 401
2. محمد بنا - کشتی 402
3. هادی رضایی – والیبال نشسته 403
4. مصطفی کارخانه - والیبال404
5. حشمت مهاجرانی - فوتبال 405
 
تیم برتر
1. تیم ملی فوتبال 98 فرانسه - کد : 201
2. تیم فوتسال بانوان 2018-2015 - کد : 202
3. تیم کشتی فرنگی 2012 - کد : 203
4. تیم کشتی یوکوهاما 1961 - کد : 204
5. تیم ملی والیبال در سال‌های 2014 تا 2016 - کد : 205
6. والیبال نشسته - کد : 206
 
رفتار جوانمردانه
1. محمد انصاری – فوتبالیست - 701
2. پرویز دهداری – سرمربی فوتبال – 702
3. علی دانایی‌فرد – فوتبالیست – 703
4. سارا سادات خادم‌الشریعه – شطرنج – 704
5. امین متوسل‌ زاده – فوتبالیست - 705
 
یار مظلوم
1. وازگن آندریاسیان – مدیر فوتبال - 601
2. علیرضا جهانبخش - فوتبالیست – 602
3. قاسم رضایی - کشتی - 603
4. فرخنده سلیمانی – تنیس روی میز - 604
5. احسان قائم مقامی - شطرنج - 605
 
مدال
1. غلامرضا تختی - کشتی – 301
2. رسول خادم - کشتی – 302
3. حسین رضا‌زاده – وزنه‌ برداری – 303
4. جعفر سلماسی – وزنه‌ برداری – 304
5. حمید سوریان - کشتی – 305
6. هادی ساعی - تکواندو – 306
7. تیمور غیاثی - دوومیدانی ، پرش ارتفاع – 307
8. عبدالله موحد - کشتی – 308
9. زهرا نعمتی - تیروکمان – 309
10. محمد نصیری – وزنه‌ برداری - 310
11. محمود نامجو – وزنه‌برداری - 311
 
صحنه ماندگار
1. علیرضا بیرانوند - فوتبال – 501
2. دو پرچم روی سکو – وزنه‌برداری – 502
3. حسین رضازاده – 503
4. سیامند رحمان – وزنه‌برداری – 504
5. حسن یزدانی ، تیلور – کشتی - 505
6. علیرضا سلیمانی - کشتی – 506
7. سلام نظامی جواد فروغی – تیراندازی – 507
8. لیدا فریمان – تیراندازی – 508
9. تیم کبدی زنان – 509
10. هاشمیه متقیان - پرتاب دیسک - 510
 
گل قرن
1.حمید استیلی – 101
2. علی پروین – 102
3. ایرج دانایی‌فرد – 103
4. علی دایی – 104
5. حسن روشن – 105
6. مهدی طارمی – 106
7. خداداد عزیزی – 107
8. رضا قوچان‌ نژاد – 108
9. مهدی مهدوی‌کیا – 109
10. محمد نصرتی -110
 
مدیران برتر نیز از سوی هیئت داوران انتخاب خواهند شد.

آخرین اخبار

اطلاع از زمان پخش برنامه های شبکه ورزش تلوبیون برنامه پخش زنده والیبال لیگ ملت ها 2022 کانال اینترنتی شبکه ورزش در تلوبیون آغاز به کار می‌کند انتخاب بهترین‌های سال ورزش ایران از شبکه ورزش سیما جایگاه ویژه در شبکه ورزش سیما مستند جدید شبکه ورزش آغاز ویژه‌ برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ ماجدی: به عملکرد خودم نمره ۱۵ می‌دهم اعلام اسامی نامزدهای نهایی برترین‌های قرن ورزش ایران معتضدی : سعی کردیم که یک مرجعیت خبری و رویدادی را در شبکه ورزش داشته باشیم شبکه ورزش با رونمایی از هویت بصری جدید خود در روز عید نیمه شعبان، با ظاهر گرافیکی متفاوتی به استقبال عید نوروز و سال نو می‌رود حضور گرم در «دهکده المپیک» سرد اطلاع از جدول پخش برنامه های شبکه ورزش سیما برای فوتبال ایران فراتر از معجزه رخ داد/ ما از دل سختی‌ها بیرون آمدیم برنامه 2020 تنها برنامه تخصصی فوتسال و فوتبال ساحلی سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر بر تمامی بانوان ایرانی مبارک نتیجه قرعه کشی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده ۲۰ رویداد ورزشی از شبکه ورزش؛ از پخش مسابقات جام حذفی تا مراسم قرعه کشی THE BEST پخش زنده مسابقات هندبال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش زنده فوتسال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش مسابقات تنیس استرالیا از شبکه ورزش سیما پوربخش برنده بهترین فیلم جشنواره ایرلند لوح افتخار جشنواره عمار به شبکه ورزش رسید مشکات الزهرا صاحب جذاب‌ترین رکورد توسعه همگانی ورزش کبدی در اقصی نقاط کشور نقش کلیدی خرد جمعی در تصمیمات آتی فدراسیون تکواندو دور یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال قرعه کشی شد بسکتبال لیگ حرفه ای تمهید جدید شبکه ورزش برای اعلام نتایج مسابقات ورزشی ضرورت آغاز فعالیت در رشته فرمول یک از سنین پایین چهار برنامه شبکه ورزش سیما در بین برنامه های پرمخاطب صداوسیما حضور عوامل «ویدیو چک» در 162 قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد تشریح مولفه های کسب یک کرسی بین المللی ورزشی پخش زنده والیبال باشگاه های جهان از شبکه ورزش سیما برنامه هجدهم آذر " کوه گشت" پخش زنده مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما امکان تصدی حداکثر 3 دوره ریاست یک فدراسیون برای هر فرد فوتبال لیگ برتر انگلیس برنامه یازدهم «کوه‌گشت» تقدیر از شبکه ورزش سیما بابت پوشش ویژه المپیک و پارالمپیک توکیو بخش‌های مختلف برنامه چهارم آذر " کوه گشت " پخش مسابقات ناشنوایان قهرمانی جهان با رابط نایب قهرمانی ایران در کشتی آزاد نظامیان جهان معرفی بخش‌های مختلف برنامه امروز کوه گشت الزامات انعقاد یک قرارداد ورزشی و آسیب شناسی آن بخش‌های مختلف برنامه بیستم آبان کوه گشت نصیرزاده: سرمربی آینده تیم تراکتور خارجی و از اروپا است بخش‌های مختلف برنامه سیزدهم آبان برنامه کوه گشت برنامه های ورزشی در صدر برنامه های پرمخاطب

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها