مشاهده خبر

شنبه 1 خرداد 1400

نتایج فوتبال بوندس لیگا آلمان 2021

0

بایرن مونیخ عنوان قهرمانی بوندس لیگا را برای نهمین فصل متوالی بدست آورد.

 

هفته سی و چهارم

شنبه 1 خرداد
کلن  1 – شالکه  0 
بایرن مونیخ  5 – آگزبورگ  2 
دورتموند 3 – بایرلورکوزن  1 
فرانکفورت 3 – فرایبورگ  1 
هافن هایم  2 – هرتابرلین  1 
یونیون برلین 2 – لایپزیش  1 
اشتوتگارت  0 - آرمنیا بیله فلد  2 
وردربرمن 2 - مونشن گلادباخ  4 
وولفسبورگ  2 – ماینتس  3 

 

هفته سی و سوم

شنبه 25 ارديبهشت

آگزبورگ  2 – وردربرمن  0 

آرمنیا بیله فلد 1 - هافن هایم  1 

بایرلورکوزن 1  - یونیون برلین  1 

مونشن گلادباخ  1 – اشتوتگارت  2 

فرایبورگ 2 - بایرن مونیخ  2 

هرتابرلین 0 – کلن  0 

شالکه  4 – فرانکفورت  3 

 

یکشنبه 26 اردیبهشت

ماینتس 1 - دورتموند 3 

لایپزیش 2 - وولفسبورگ  2 

 

هفته سی و دوم 

جمعه 17 ارديبهشت

اشتوتگارت 2 - آگزبورگ 1

 

شنبه 18 ارديبهشت

دورتموند 3 - لایپزیش 2

هافن هایم 4 - شالکه 2

وردربرمن 0 - بایرلورکوزن 0

وولفسبورگ 3 - یونیون برلین 0

بایرن مونیخ 6 - مونشن گلادباخ 0          

 

یکشنبه 19 ارديبهشت

کلن 1 - فرایبورگ  4      

فرانکفورت 1 - ماینتس 1           

هرتابرلین 0 - آرمنیا بیلفلد 0 

 

هفته سی و یکم

جمعه 3 اردیبهشت
آگزبورگ 2 - کلن  3
 
شنبه 4 اردیبهشت
فرایبورگ 1 - هافن هایم  1 
ماینتس 2 - بایرن مونیخ 1
یونیون برلین 3 – وردربرمن  1
وولفسبورگ 0 – دورتموند  2 
بایرلورکوزن  3 - فرانکفورت 1
 
 
یکشنبه 5 اردیبهشت
لایپزیش 2 - اشتوتگارت 0
مونشن گلادباخ 5 - آرمنیا بیله فلد 0

 

هفته سی ام

سه شنبه 31 فروردین
کلن 2 – لایپزیش  1 
آرمنیا بیله فلد 1 – شالکه  0 
بایرن مونیخ  2 – بایرلورکوزن  0 
فرانکفورت 2  - آگزبورگ  0 
 
چهارشنبه 1 اردیبهشت
دورتموند 2 - یونیون برلین 0 
هافن هایم 3 - مونشن گلادباخ 2 
اشتوتگارت 1 - وولفسبورگ 3 
وردربرمن 0 - ماینتس 1 
 

پنجشنبه 16 اردیبهشت

هرتابرلین 3  - فرایبورگ 0

 

هفته بیست و نهم 

جمعه 27 فروردین

لایپزیش 0 - هافن هایم  0

 

شنبه 28 فروردین

آگزبورگ 0 - آرمنیا بیله فلد  0 
مونشن گلادباخ  4 – فرانکفورت  0 
فرایبورگ  4 – شالکه  0 
یونیون برلین  2 – اشتوتگارت  1 
وولفسبورگ  2 - بایرن مونیخ  3 
بایرلورکوزن 3  – کلن  0 

 

یکشنبه 29 فروردین

دورتموند 4 - وردربرمن 1

 

دوشنبه 13 اردیبهشت

ماینتس 1 - هرتابرلین 1

 

هفته بیست و هشتم 

جمعه 20 فروردین

آرمنیا بیله فلد 1 – فرایبورگ  0 

 

شنبه 21 فروردین

بایرن مونیخ 1 - یونیون برلین  1 
فرانکفورت 4  - وولفسبورگ  3 
هرتابرلین 2 -  مونشن گلادباخ  2 
وردربرمن 1  - لایپزیش  4 
اشتوتگارت 2 - دورتموند  3 

 

یکشنبه 22 فروردین

شالکه 1 - آگزبورگ 0

کلن 2 – ماینتس 3

 

دوشنبه 23 فروردین  
هافن هایم 0 – بایرلورکوزن  0 

 

هفته بیست و هفتم

شنبه 14 فروردین

بایرلورکوزن 2  - شالکه  1 
دورتموند 1 -  فرانکفورت  2 
ماینتس 1 -  آرمنیا بیله فلد  1
وولفسبورگ 1 – کلن  0 
آگزبورگ 2  - هافن هایم  1 
لایپزیش 0 - بایرن مونیخ  1 
مونشن گلادباخ 2 - فرایبورگ 1 

 

یکشنبه 15 فروردین

اشتوتگارت 1 - وردربرمن 0

یونیون برلین 1 - هرتابرلین 1

 

هفته بیست و ششم  

جمعه 29 اسفند 

آرمنیا بیله فلد 0 – لایپزیش  1 

 
شنبه 30 اسفند
کلن 2 – دورتموند  2 
بایرن مونیخ 4 – اشتوتگارت  0 
فرانکفورت 5 - یونیون برلین  2 
وردربرمن 1 – وولفسبورگ  2 
شالکه 0 - مونشن گلادباخ  3 
 
یکشنبه 1 فروردین
هافن هایم 1 – ماینتس 2
هرتابرلین 3 - بایرلورکوزن 0
فرایبورگ 2 - آگزبورگ 0
 

هفته بیست و پنجم

جمعه 22 اسفند

آگزبورگ 3 - مونشن گلادباخ  1 

 

شنبه 23 اسفند

یونیون برلین 2 - کلن  1 

وردربرمن 1 - بایرن مونیخ  3 

ماینتس 1 - فرایبورگ  0 

وولفسبورگ 5 - شالکه  0 

دورتموند 2 - هرتابرلین  0

 

یکشنبه 24 اسفند

بایرلورکوزن  1 - آرمنیا بیله فلد 2 

لایپزیش 1 - فرانکفورت 1 

اشتوتگارت 2 - هافن هایم 0 

 

دیدار معوقه هفته بیستم

چهارشنبه 20 اسفند 

آرمنیا بیله فلد 0 - وردربرمن  2  

 

هفته بیست و چهارم

جمعه 15 اسفند
شالکه 0 - ماینتس  0 
 
شنبه 16 اسفند
مونشن گلادباخ 0 – بایرلورکوزن  1 
فرانکفورت 1 – اشتوتگارت  1
فرایبورگ 0 – لایپزیش  3 
هرتابرلین 2 – آگزبورگ  1 
هافن هایم 2 – وولفسبورگ  1 
بایرن مونیخ 4 - دورتموند  2 
 
یکشنبه 17 اسفند
کلن 1 - وردربرمن  1 
آرمنیا بیله فلد 0 - یونیون برلین  0 
 
 

هفته بیست و سوم

جمعه 8 اسفند

وردربرمن 2 - فرانکفورت  1 

 

شنبه 9 اسفند

بایرن مونیخ  5 – کلن  1 
دورتموند 3 - آرمنیا بیله فلد  0 
اشتوتگارت 5 – شالکه  1 
وولفسبورگ 2 – هرتابرلین  0 
لایپزیش 3 - مونشن گلادباخ  2 

 

 

یکشنبه 10 اسفند

یونیون برلین 1 - هافن هایم 1 

ماینتس 0 - آگزبورگ 1 

بایرلورکوزن 1 - فرایبورگ 2 

 

هفته بیست و دوم

جمعه 1 اسفند

آرمنیا بیله فلد 0 - وولفسبورگ  3 

 

شنبه 2 اسفند

کلن 0 – اشتوتگارت 1 

مونشن گلادباخ 1 – ماینتس  2 

فرانکفورت 2 - بایرن مونیخ  1 

فرایبورگ 0 - یونیون برلین  1 

شالکه 0 – دورتموند  4 

 

یکشنبه 3 اسفند

آگزبورگ 1- بایرلورکوزن 1

هرتابرلین 0 – لایپزیش 3

هافن هایم 4 – وردربرمن 0

لینک نتایج قبلی 

 

آخرین اخبار

برنامه کامل جام جهانی قطر جزییات ویژه برنامه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در شبکه ورزش اعلام شد اخبار «دست اول» جام جهانی در شبکه ورزش گفتگو با تهیه کننده جام 22 خبرهای جام جهانی 2022 قطر در بسته ویژه زیرنویس شبکه ورزش سیما رسانه ملی یار دوازدهم تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ برنامه «همه فن حریف» درپی کشف استعدادهای کشتی ساخت برنامه استعدادیابی برای کُشتی اطلاع از زمان پخش برنامه های شبکه ورزش تلوبیون برنامه پخش زنده والیبال لیگ ملت ها 2022 کانال اینترنتی شبکه ورزش در تلوبیون آغاز به کار می‌کند انتخاب بهترین‌های سال ورزش ایران از شبکه ورزش سیما جایگاه ویژه در شبکه ورزش سیما مستند جدید شبکه ورزش آغاز ویژه‌ برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ ماجدی: به عملکرد خودم نمره ۱۵ می‌دهم اعلام اسامی نامزدهای نهایی برترین‌های قرن ورزش ایران معتضدی : سعی کردیم که یک مرجعیت خبری و رویدادی را در شبکه ورزش داشته باشیم شبکه ورزش با رونمایی از هویت بصری جدید خود در روز عید نیمه شعبان، با ظاهر گرافیکی متفاوتی به استقبال عید نوروز و سال نو می‌رود حضور گرم در «دهکده المپیک» سرد اطلاع از جدول پخش برنامه های شبکه ورزش سیما برای فوتبال ایران فراتر از معجزه رخ داد/ ما از دل سختی‌ها بیرون آمدیم برنامه 2020 تنها برنامه تخصصی فوتسال و فوتبال ساحلی سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر بر تمامی بانوان ایرانی مبارک نتیجه قرعه کشی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده ۲۰ رویداد ورزشی از شبکه ورزش؛ از پخش مسابقات جام حذفی تا مراسم قرعه کشی THE BEST پخش زنده مسابقات هندبال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش زنده فوتسال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش مسابقات تنیس استرالیا از شبکه ورزش سیما پوربخش برنده بهترین فیلم جشنواره ایرلند لوح افتخار جشنواره عمار به شبکه ورزش رسید مشکات الزهرا صاحب جذاب‌ترین رکورد توسعه همگانی ورزش کبدی در اقصی نقاط کشور نقش کلیدی خرد جمعی در تصمیمات آتی فدراسیون تکواندو دور یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال قرعه کشی شد بسکتبال لیگ حرفه ای تمهید جدید شبکه ورزش برای اعلام نتایج مسابقات ورزشی ضرورت آغاز فعالیت در رشته فرمول یک از سنین پایین چهار برنامه شبکه ورزش سیما در بین برنامه های پرمخاطب صداوسیما حضور عوامل «ویدیو چک» در 162 قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد تشریح مولفه های کسب یک کرسی بین المللی ورزشی پخش زنده والیبال باشگاه های جهان از شبکه ورزش سیما برنامه هجدهم آذر " کوه گشت" پخش زنده مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما امکان تصدی حداکثر 3 دوره ریاست یک فدراسیون برای هر فرد فوتبال لیگ برتر انگلیس برنامه یازدهم «کوه‌گشت» تقدیر از شبکه ورزش سیما بابت پوشش ویژه المپیک و پارالمپیک توکیو بخش‌های مختلف برنامه چهارم آذر " کوه گشت "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها