مشاهده خبر

جمعه 11 مهر 1399

سپاهان قهرمان مسابقات دو و میدانی باشگاه‌ها شد

آخرین مرحله از مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور با قهرمانی تیم سپاهان اصفهان به پایان رسید

0

مرحله سوم و نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های ایران  روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.    

در پایان سه مرحله از این مسابقات سپاهان اصفهان با ۷۱۳ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با ۶۵۲ امتیاز دوم شد و دانشگاه آزاد اسلامی با ۴۶۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. 

 در روزنخست این مسابقات، امیرحسین اسدی‌منش با ثبت زمان ۴۶:۱۷.۰۷ دقیقه رکورد ملی نوجوانان را که پیش از این با زمان ۴۶:۲۷.۸۱ دقیقه در اختیار آرمین شاه ملکی بود،  ارتقا داد.  

طبق اعلام فدراسیون دوومیدانی در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های پلیمر خلیج فارس، سپاهان اصفهان، مس کرمان، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، سلکتور، دانشگاه یزد، هیات خراسان شمالی، هیات فارس، عقاب نیروی هوایی، هیات چهار محال و بختیاری، هیات اصفهان و ناشنوایان حضور دارند.

نتایج روز دوم این مسابقات به شرح زیر است: 

۲۰۰ متر

محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۲۱.۲۱ ثانیه

سجاد هاشمی از سپاهان صفهان، ۲۱.۶۴ ثانیه

میلاد ناصح جهانی از مس کرمان، ۲۱.۷۰ ثانیه

۸۰۰ متر

پژمان یارولی از پلیمرخلیج فارس، ۱:۴۸.۹۱ دقیقه

امید امیریان از مس کرمان، ۱:۵۰.۴۳ دقیقه

علی عالمی از سپاهان اصفهان، ۱:۵۰.۷۳ دقیقه  

۱۰۰۰۰ متر

جلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۳۱:۵۲.۰۱ دقیقه

مرتضی بیرانوند از پلیمرخلیج فارس، ۳۱:۵۷.۰۳ دقیقه

پژمان کرزه‌ای از سپاهان اصفهان، ۳۱:۵۹.۳۲ دقیقه

۴۰۰ متر بامانع

مهدی پیرجهان از پلیمرخلیج فارس، ۴۹.۳۳ ثانیه

رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، ۵۱.۲۹ ثانیه

علی عباسپور از دانشگاه آزاد، ۵۳.۳۳ ثانیه

 ۳۰۰۰ متر بامانع

خلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۹:۱۱.۴۵ دقیقه

همایون همتی از پلیمرخلیج فارس، ۹:۱۲.۷۷ دقیقه

مسلم نیادوست از سپاهان اصفهان، ۹:۲۰.۶۳ دقیقه

نیمه ماراتن

محمدجعفر مرادی از سپاهان اصفهان، ۱:۰۸.۴۵ ساعت

منصور بیات از دانشگاه آزاد، ۱:۱۱.۰۵ ساعت 

علی اکبر بذری از مس کرمان، ۱:۱۳.۴۱ ساعت 

پرتاب نیزه

صادق خادمی از مس کرمان، ۷۱.۴۷ متر

یونس یوسف‌وند از سپاهان اصفهان، ۶۹.۸۸ متر

ایوب آرخی از دانشگاه آزاد، ۶۹.۴۵ متر

پرتاب چکش 

آرکادیوش روگووسکی از پلیمرخلیج فارس، ۷۰.۷۰ متر

رضا مقدم از سپاهان اصفهان، ۶۷.۱۰ متر

علی مردای از دانشگاه آزاد، ۶۲.۹۷ متر

پرش طول 

میثم عبدالله‌پور از دانشگاه آزاد، ۷.۴۲ متر

محمد قائدزاده از پلیمرخلیج فارس، ۷.۱۷ متر

وحید صدیق از مس کرمان، ۷.۱۴ متر

پرش با نیزه 

محمد معتمدنیا از دانشگاه آزاد، ۴.۶۰ متر

حسین فلاح از پلیمرخلیج فارس، ۴.۶۰ متر

ارشیا مصدقی از پلیمرخلیج فارس، ۴.۴۰ متر

 ۴ در ۴۰۰ متر امدادی 

سپاهان اصفهان، ۳:۰۸.۶۸ دقیقه

پلیمرخلیج فارس، ۳:۰۹.۱۲ دقیقه

دانشگاه آزاد، ۳:۱۶.۹۹ دقیقه 

دهگانه

عباس نیک‌باف از پلیمرخلیج فارس، ۵۸۹۵ امتیاز

مصطفی جمشیدزهی از دانشگاه یزد، ۵۶۳۳ امتیاز

حمید قرنجیک از سلکتور، ۴۴۹۰ امتیاز 

نتایج روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:

۱۰۰ متر

محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۱۰.۵۰ ثانیه

رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۶۲ ثانیه

حمیدرضا نجفی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۷۲ ثانیه

۴۰۰ متر

سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۴۶.۳۳ ثانیه

احسان طهماسبی از پلیمرخلیج فارس، ۴۶.۶۷ ثانیه

رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، ۴۷.۶۴ ثانیه

۱۵۰۰ متر

سیدامیر زمانپور از سپاهان اصفهان، ۳:۴۸.۹۱ دقیقه 

مسلم‌نیادوست از سپاهان اصفهان، ۳:۵۲.۳۸ دقیقه

پژمان یارولی از پلیمرخلیج فارس، ۴:۰۰.۳۳ دقیقه

۵۰۰۰ متر

همایون همتی از پلیمرخلیج فارس، ۱۴:۴۹.۶۰ دقیقه

جلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۱.۷۱ دقیقه

خلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۲.۲۷ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر پیاده روی

حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، ۴۵:۳۶.۰۹ دقیقه

آرمین شاه‌ملکی از سپاهان اصفهان، ۴۶:۰۹.۰۱ دقیقه

امیرحسین اسدی‌منش از پلیمرخلیج فارس، ۴۶:۱۷.۰۷ دقیقه

۱۱۰ متر بامانع

مهدی پیرجهان از پلیمرخلیج فارس، ۱۴.۳۰ ثانیه

مسعود کامران از دانشگاه آزاد، ۱۴.۳۳ ثانیه

رضا بحرینی از سپاهان اصفهان، ۱۴.۵۳ ثانیه 

پرش سه گام 

حمیدرضا کیا از پلیمرخلیج فارس، ۱۵.۹۱ متر

هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۱۵.۷۴ متر

علی عقیلی از مس کرمان، ۱۵.۴۵ متر

پرش ارتفاع

کیوان قنبرزاده از سپاهان اصفهان، ۲.۱۸ متر

رضا سلیمی از پلیمرخلیج فارس، ۲.۰۵ متر

حسین بیزار از پلیمرخلیج فارس، ۲.۰۰ متر

پرتاب وزنه 

محمدرضا طیبی از پلیمرخلیج فارس، ۱۸.۹۵ متر

عبدالله جمشیدی از مس کرمان، ۱۸.۵۱ متر

شاهین مهردلان از سپاهان، ۱۸.۴۵ متر 

پرتاب دیسک 

حسین رسولی از دانشگاه آزاد، ۵۸.۰۰ متر

بهنام شیری از پلیمرخلیج فارس، ۵۷.۰۷ متر

صادق صمیمی از پلیمرخلیج فارس، ۵۲.۲۳ متر

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

سپاهان اصفهان، ۴۱.۶۹ ثانیه

دانشگاه آزاد، ۴۲.۴۸ ثانیه

دانشگاه یزد، ۴۲.۷۶ ثانیه

برچسب ها :

آخرین اخبار

برترین های ورزش ایران در سال 1401 ویژه برنامه شبکه ورزش برای پوشش مسابقات هندبال قهرمانی جهان پخش زنده مسابقات نیمه نهایی ،رده بندی و نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی از شبکه ورزش سیما برنامه جام جهانی قطر جزییات ویژه برنامه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در شبکه ورزش اعلام شد اخبار «دست اول» جام جهانی در شبکه ورزش گفتگو با تهیه کننده جام 22 خبرهای جام جهانی 2022 قطر در بسته ویژه زیرنویس شبکه ورزش سیما رسانه ملی یار دوازدهم تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ برنامه «همه فن حریف» درپی کشف استعدادهای کشتی ساخت برنامه استعدادیابی برای کُشتی اطلاع از زمان پخش برنامه های شبکه ورزش تلوبیون برنامه پخش زنده والیبال لیگ ملت ها 2022 کانال اینترنتی شبکه ورزش در تلوبیون آغاز به کار می‌کند انتخاب بهترین‌های سال ورزش ایران از شبکه ورزش سیما جایگاه ویژه در شبکه ورزش سیما مستند جدید شبکه ورزش آغاز ویژه‌ برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ ماجدی: به عملکرد خودم نمره ۱۵ می‌دهم اعلام اسامی نامزدهای نهایی برترین‌های قرن ورزش ایران معتضدی : سعی کردیم که یک مرجعیت خبری و رویدادی را در شبکه ورزش داشته باشیم شبکه ورزش با رونمایی از هویت بصری جدید خود در روز عید نیمه شعبان، با ظاهر گرافیکی متفاوتی به استقبال عید نوروز و سال نو می‌رود حضور گرم در «دهکده المپیک» سرد اطلاع از جدول پخش برنامه های شبکه ورزش سیما برای فوتبال ایران فراتر از معجزه رخ داد/ ما از دل سختی‌ها بیرون آمدیم برنامه 2020 تنها برنامه تخصصی فوتسال و فوتبال ساحلی سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر بر تمامی بانوان ایرانی مبارک نتیجه قرعه کشی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده ۲۰ رویداد ورزشی از شبکه ورزش؛ از پخش مسابقات جام حذفی تا مراسم قرعه کشی THE BEST پخش زنده مسابقات هندبال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش زنده فوتسال قهرمانی اروپا از شبکه ورزش سیما پخش مسابقات تنیس استرالیا از شبکه ورزش سیما پوربخش برنده بهترین فیلم جشنواره ایرلند لوح افتخار جشنواره عمار به شبکه ورزش رسید مشکات الزهرا صاحب جذاب‌ترین رکورد توسعه همگانی ورزش کبدی در اقصی نقاط کشور نقش کلیدی خرد جمعی در تصمیمات آتی فدراسیون تکواندو دور یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال قرعه کشی شد بسکتبال لیگ حرفه ای تمهید جدید شبکه ورزش برای اعلام نتایج مسابقات ورزشی ضرورت آغاز فعالیت در رشته فرمول یک از سنین پایین چهار برنامه شبکه ورزش سیما در بین برنامه های پرمخاطب صداوسیما حضور عوامل «ویدیو چک» در 162 قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد تشریح مولفه های کسب یک کرسی بین المللی ورزشی پخش زنده والیبال باشگاه های جهان از شبکه ورزش سیما برنامه هجدهم آذر " کوه گشت" پخش زنده مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان از شبکه ورزش سیما امکان تصدی حداکثر 3 دوره ریاست یک فدراسیون برای هر فرد فوتبال لیگ برتر انگلیس

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها