تعداد بازدید: 2634
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 20:0:0

والیبال قهرمانی آسیا

بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا 2019 در تهران

این چهارمین میزبانی ایران است و هشت تیم برتر جواز حضور در مرحله دوم ورودی رقابت‌های انتخابی المپیک را که دی ماه در چین برگزار می شود را کسب می‌کنند . 

 

 دور دوم مسابقات والیبال قهرمانی آسیا

در مرحله دوم برای کسب عنوان های اول تا هشتم هر چهار تیم گروه های E و F به مرحله یک چهارم نهایی که به صورت حذفی برگزارمی شود راه خواهندی یافت. 

برای کسب رده های اول تا هشتم

گروه E
هند 0 - استرالیا  3
ایران 3 - چین 0  
/ 25 – 18 / 25 – 22 / 25 - 17

ایران- هند، چهارشنبه 27 شهریور ، ساعت ۱۸:۳۰
چین- استرالیا، چهارشنبه 27 شهریور ، ساعت ۱۸:۳۰

گروه F
کره جنوبی 3 - چین تایپه 0 
ژاپن 3 – پاکستان 0 
ژاپن- کره جنوبی، چهارشنبه 27 شهریور ، ساعت ۱۰:۳۰
پاکستان- چین تایپه، چهارشنبه 27 شهریور، ساعت ۱۳:۳۰

برای کسب رده های 9 تا 16 

گروه G
قطر 3 - عمان  0
قزاقستان 1 - سریلانکا 3 
سریلانکا - عمان ، چهارشنبه 27 شهریور، ساعت ۱۰:۳۰
قطر - قزاقستان، چهارشنبه 27 شهریور، ساعت ۱۳:۳۰

گروه H
هنگ کنگ 0 - اندونزی 3 
کویت 0 - تایلند 3 
کویت - هنگ کنگ، چهار شنبه 27 شهریور، ساعت ۱۶
اندونزی - تایلند، چهارشنبه 27 شهریور ، ساعت ۱۶:۳۰

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

نتایج دور مقدماتی و گروهی رقابت ها 

گروه‌ بندی مسابقات  
گروه یک : ایران، استرالیا، قطر و سریلانکا
گروه دو : ژاپن، چین‌تایپه، تایلند و هنگ‌کنگ
گروه سه : قزاقستان، چین، عمان و هند
گروه چهار : کره‌جنوبی، اندونزی، کویت و پاکستان

 

گروه یک

ایران، استرالیا، قطر و سریلانکا

جمعه؛ قطر 2 – استرالیا 3 

جمعه22 شهریور؛ ایران 3 – سریلانکا 0 / 25 - 15 / 25 - 17 / 25 - 23 

شنبه23 شهریور؛ ایران 3 – قطر 0  / 25 - 18 ، 25 - 15 ، 25 - 15 

شنبه 23 شهریور؛ استرالیا 3 – سریلانکا 0

یکشنبه 24 شهریور؛ سریلانکا 0 – قطر 3 

یکشنبه 24 شهریور؛ ایران 1 – استرالیا 3 / 25 - 22 / 23 - 25 / 21 - 25 / 21 - 25 

 

گروه دو 

ژاپن، چین تایپه، تایلند و هنگ کنگ

جمعه 22 شهریور ؛ هنگ کنگ 0 – ژاپن 3 

جمعه22 شهریور؛ چین تایپه 3 – تایلند 1 

شنبه 23 شهریور؛ هنگ کنگ 0 – چین تایپه 3 

شنبه 23 شهریور؛ تایلند 0 – ژاپن  3 

یکشنبه 24 شهریور؛ تایلند  3 – هنگ کنگ 1 

یکشنبه 24 شهریور ؛ ژاپن 3 – چین تایپه 1 

 

گروه سه

قزاقستان، چین، عمان و هند

جمعه 22 شهریور؛ چین 3 – عمان 1 

جمعه 22 شهریور؛ هند 3 – قزاقستان 2 

شنبه 23 شهریور؛ عمان 0 – قزاقستان  3 

شنبه 23 شهریور؛ چین 3  – هند 0

یکشنبه 24 شهریور؛ عمان 1 – هند 3 

یکشنبه 24 شهریور؛ قزاقستان 0 – چین 3 

 

گروه چهار 

کره جنوبی، اندونزی، کویت و پاکستان

جمعه 22 شهریور ؛ کویت 1 - اندونزی 3 

جمعه 22 شهریور؛ پاکستان 0 – کره جنوبی 3 

شنبه 23 شهریور؛ کره جنوبی 3 – کویت 0

شنبه 23 شهریور؛ اندونزی 2 – پاکستان 3

یکشنبه 24 شهریور؛ اندونزی 0 – کره جنوبی 3 

یکشنبه 24 شهریور؛ پاکستان 3 – کویت 1 

 

لینک سایت رسمی مسابقات 

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091