زمانبندی پخش برنامه های امروز
همه روزها

  • فوتبال نیمه دوم/زنده (استونی - آلمان)
    زمان آغاز: 00:00:00
    زمان پایان : 00:09:02
    مدت برنامه : 00:09:02
    فوتبال (استونی - آلمان) / مقدماتی جام ملت های اروپا یورو - 2020 / مجری : علیپور ، گزارشگر : سیانکی
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 00:09:02
    زمان پایان : 00:17:04
    مدت برنامه : 00:08:02
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • اسکی پرش چمن (جایزه بزرگ لهستان - 2019)
    زمان آغاز: 00:17:04
    زمان پایان : 01:12:17
    مدت برنامه : 00:55:13
    اسکي پرش چمن (جايزه بزرگ لهستان - 2019) / گزارشگر : نظر
  • هاکی روی یخ (لیگ حرفه ای هاکی روی یخ لهستان - 2019
    زمان آغاز: 01:14:37
    زمان پایان : 02:48:11
    مدت برنامه : 01:33:34
    هاکي روي يخ (ليگ حرفه اي هاکي روي يخ لهستان - 2019) / گزارشگر : عتیقه چی
  • تیر و کمان (مسابقات آزمایشی تیر و کمان المپیک 2020
    زمان آغاز: 02:52:28
    زمان پایان : 03:56:22
    مدت برنامه : 01:03:54
    تير و کمان (مسابقات آزمايشي تير و کمان المپيک 2020 توکيو ژاپن - 2019) / گزارشگر : ریاضی مهر
  • سنگ نوردی (مرحله نهایی قهرمانی جهان ژاپن - 2019)
    زمان آغاز: 03:57:41
    زمان پایان : 04:41:29
    مدت برنامه : 00:43:48
    سنگ نوردی (مرحله نهایی قهرمانی جهان ژاپن - 2019) / گزارشگر: افلاکی
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 04:51:55
    زمان پایان : 04:57:45
    مدت برنامه : 00:05:50
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • والیبال (لهستان - هلند)
    زمان آغاز: 04:57:45
    زمان پایان : 05:51:59
    مدت برنامه : 00:54:14
    واليبال (لهستان - هلند) / واليبال جام ملت هاي اروپا هلند - 2019 / گزارشگر : شاکری
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 05:51:59
    زمان پایان : 06:00:03
    مدت برنامه : 00:08:04
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • مرشد زورخانه ای
    زمان آغاز: 06:02:30
    زمان پایان : 06:08:45
    مدت برنامه : 00:06:15
    مرشد زورخانه اي
  • آقای ورزش
    زمان آغاز: 06:11:20
    زمان پایان : 06:28:05
    مدت برنامه : 00:16:45
    آقاي ورزش
  • دو ومیدانی (قهرمانی جهان قطر - 2019)
    زمان آغاز: 06:32:04
    زمان پایان : 07:39:56
    مدت برنامه : 01:07:52
    دو وميداني (قهرماني جهان قطر - 2019) / گزارشگر : کاظمی
  • فوتبال (سپاهان - ذوب آهن)
    زمان آغاز: 07:42:31
    زمان پایان : 09:15:09
    مدت برنامه : 01:32:38
    فوتبال (سپاهان - ذوب آهن) / هفته ششم ليگ برتر فوتبال کشور
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 09:15:09
    زمان پایان : 09:30:20
    مدت برنامه : 00:15:11
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • امروز ورزش کنیم
    زمان آغاز: 09:30:20
    زمان پایان : 09:42:15
    مدت برنامه : 00:11:55
    امروز ورزش کنیم
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 09:42:15
    زمان پایان : 09:47:36
    مدت برنامه : 00:05:21
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • آموزش ورزش (بدمینتون)
    زمان آغاز: 09:47:36
    زمان پایان : 09:56:45
    مدت برنامه : 00:09:09
    آموزش ورزش (بدمينتون)
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 09:56:45
    زمان پایان : 10:03:58
    مدت برنامه : 00:07:13
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • کبدی/زنده (کبدی ساحلی کارگران کشور - بندرعباس)
    زمان آغاز: 10:03:58
    زمان پایان : 10:54:41
    مدت برنامه : 00:50:43
    کبدی (کبدی ساحلی کارگران کشور - بندرعباس) / مجری : نجات پور
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 10:54:41
    زمان پایان : 11:23:43
    مدت برنامه : 00:29:02
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • والیبال/زنده (تونس - استرالیا)
    زمان آغاز: 11:23:43
    زمان پایان : 11:50:00
    مدت برنامه : 00:26:17
    والیبال (تونس - استرالیا) / جام جهاني واليبال 2019 - ژاپن / مجری : نجات پور ، گزارشگر : شاهمرادی
  • والیبال/زنده (تونس - استرالیا)
    زمان آغاز: 11:51:00
    زمان پایان : 12:53:59
    مدت برنامه : 01:02:59
    والیبال (تونس - استرالیا) / جام جهاني واليبال 2019 - ژاپن / مجری : نجات پور ، گزارشگر : شاهمرادی
  • اتومبیل رانی (قهرمانی اروپا اسپانیا - 2019)
    زمان آغاز: 12:53:59
    زمان پایان : 13:23:58
    مدت برنامه : 00:29:59
    اتومبيل راني (قهرماني اروپا اسپانيا - 2019) / گزارشگر : خراسانی
  • باشگاه خونگی
    زمان آغاز: 13:24:48
    زمان پایان : 13:42:09
    مدت برنامه : 00:17:21
    باشگاه خونگی
  • والیبال/زنده (ژاپن - برزیل)
    زمان آغاز: 13:44:57
    زمان پایان : 15:44:52
    مدت برنامه : 01:59:55
    والیبال (ژاپن - برزیل) / جام جهاني واليبال 2019 - ژاپن / مجری : نجات پور ، گزارشگر : شاکری
  • امروز ورزش کنیم
    زمان آغاز: 15:46:40
    زمان پایان : 15:58:35
    مدت برنامه : 00:11:55
    امروز ورزش کنیم
  • آموزش ورزش (بدمینتون)
    زمان آغاز: 15:59:58
    زمان پایان : 16:09:06
    مدت برنامه : 00:09:08
    آموزش ورزش (بدمینتون)
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 16:09:06
    زمان پایان : 16:14:10
    مدت برنامه : 00:05:04
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • کوه گشت ( بازپخش )
    زمان آغاز: 16:14:10
    زمان پایان : 17:41:37
    مدت برنامه : 01:27:27
    بررسی اتفاقات و رویدادهای کوه نوردی و صعود های ورزشی / مجری : حسین رضایی ، مهمانان برنامه : سعید هداوندخانی(دوچرخه سوارکوهستان)مرتضی محسن پور(کارشناس کوه نوردی)
  • تلاوت قرآن کریم
    زمان آغاز: 17:43:11
    زمان پایان : 17:49:00
    مدت برنامه : 00:05:49
    آیه های قرآنی
  • خط پایان (هفته پنجم مسابقات اسب دوانی آق قلا)
    زمان آغاز: 17:54:29
    زمان پایان : 18:25:15
    مدت برنامه : 00:30:46
    خط پایان (هفته پنجم مسابقات اسب دوانی آق قلا)
  • تنیس روی میز (تور جهانی تنیس روی میز قهرمانی آسیا ( پخش زنده آنلاین)
    زمان آغاز: 18:29:46
    زمان پایان : 19:19:05
    مدت برنامه : 00:49:19
    تنيس روي ميز (تور جهاني تنيس روي ميز قهرماني آسيا اندونزي - 2019) / گزارشگر : زنده دل
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 19:19:05
    زمان پایان : 19:29:24
    مدت برنامه : 00:10:19
    سايت شبکه ورزش، www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • مجله لیگ قهرمانان اروپا - 2019
    زمان آغاز: 19:29:24
    زمان پایان : 19:51:24
    مدت برنامه : 00:22:00
    مجله لیگ قهرمانان اروپا - 2019
  • ویدئو چک(نگاهی طنز به مسائل روز ورزش ایران و جهان)
    زمان آغاز: 19:52:00
    زمان پایان : 20:26:14
    مدت برنامه : 00:34:14
    نگاهی طنز به مسائل روز ورزش ایران و جهان / مجری : عبدالله روا
  • فوتبال نیمه اول/زنده (چک - ایرلند شمالی)
    زمان آغاز: 20:29:07
    زمان پایان : 21:18:00
    مدت برنامه : 00:48:53
    فوتبال (چک - ایرلند شمالی) / فوتبال - 2019 / گزارشگر : علیفر ، مجری : یکتامرام
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 21:18:00
    زمان پایان : 21:31:09
    مدت برنامه : 00:13:09
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • فوتبال نیمه دوم/زنده (چک - ایرلند شمالی)
    زمان آغاز: 21:31:09
    زمان پایان : 22:13:35
    مدت برنامه : 00:42:26
    فوتبال (چک - ایرلند شمالی) / فوتبال - 2019 / گزارشگر : علیفر ، مجری : یکتامرام
  • فوتبال نیمه اول/زنده (فرانسه - ترکیه)
    زمان آغاز: 22:15:00
    زمان پایان : 23:03:00
    مدت برنامه : 00:48:00
    فوتبال (فرانسه - ترکیه) / مقدماتی جام ملت های اروپا یورو - 2020 / گزارشگر : احمدی ، مجری : یکتامرام
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 23:03:00
    زمان پایان : 23:16:30
    مدت برنامه : 00:13:30
    سايت شبکه ورزش www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • فوتبال نیمه دوم/زنده (فرانسه - ترکیه)
    زمان آغاز: 23:16:30
    زمان پایان : 23:59:59
    مدت برنامه : 00:43:29
    فوتبال (فرانسه - ترکیه) / مقدماتی جام ملت های اروپا یورو - 2020 / گزارشگر : احمدی ، مجری : یکتامرام

بيشتر

جدول پخش زنده مسابقات

جمعه 26 مهر

    22.30 – فوتبال لیگ یک فرانسه : نیس – پاری سن ژرمن

پنجشنبه 25 مهر

    12.30 – برنامه کوه گشت

    23.00 – برنامه فوتبال 120

چهارشنبه 24 مهر

    16.15 – فوتبال جام حذفی : شهر خودرو مشهد – نفت مسجد سلیمان

    18.15 – لیگ برتر کشتی در تهران

سه شنبه 23 مهر

    09.30 - جام جهانی والیبال 2019 ژاپن : ایتالیا – برزیل

    12.15 - جام جهانی والیبال 2019 ژاپن : آرژانتین – استرالیا

    18.00 – لیگ برتر کشتی در بیرجند

    22.15 - فوتبال مقدماتی جام ملت های اروپا : سوئد – اسپانیا

دوشنبه 22 مهر

    20.30 - فوتبال دوستانه : چک - ایرلند شمالی

    22.15 - فوتبال مقدماتی جام ملت های اروپا : فرانسه – ترکیه

شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091