زمانبندی پخش برنامه های امروز
همه روزها

  • فوتبال نیمه اول/زنده (اینتر - رم)
    زمان آغاز: 00:00:00
    زمان پایان : 00:07:41
    مدت برنامه : 00:07:41
    فوتبال (اينتر - رم) / هفته 15 سری آ ایتالیا – 2019 / مجری : رضایی ، گزارشگر : محمدی مرام
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 00:07:41
    زمان پایان : 00:20:33
    مدت برنامه : 00:12:52
    سايت شبکه ورزش، www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • فوتبال نیمه دوم/زنده (اینتر - رم)
    زمان آغاز: 00:20:33
    زمان پایان : 01:15:41
    مدت برنامه : 00:55:08
    فوتبال (اينتر - رم) / هفته 15 سری آ ایتالیا – 2019 / مجری : رضایی ، گزارشگر : محمدی مرام
  • تکواندو ایرانی
    زمان آغاز: 01:15:51
    زمان پایان : 01:54:32
    مدت برنامه : 00:38:41
    بازنگری اخبارهفتگی تکواندو،نمایش اتفاقات جذاب ودیدنی وگاهاطنزاز حاشیه رقابت های تکواندوکشوروبررسی عملکردتکواندوکاران کشوردررقابت های بین المللی وگزارش هایی از حاشیه تیم ملی واردوی تکواندوکاران / مجری : سبحان اکرامی
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 01:54:32
    زمان پایان : 02:07:50
    مدت برنامه : 00:13:18
    سايت شبکه ورزش، www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • اسنوکر (مسابقات آزاد اسنوکر ایرلند شمالی - 2019)
    زمان آغاز: 02:07:50
    زمان پایان : 03:13:35
    مدت برنامه : 01:05:45
    اسنوکر (مسابقات آزاد اسنوکر ايرلند شمالي - 2019) / گزارشگر : ابولسانی
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 03:13:35
    زمان پایان : 03:25:39
    مدت برنامه : 00:12:04
    سايت شبکه ورزش، www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • اسکیت برد (مسابقات قهرمانی جهان چین - 2019)
    زمان آغاز: 03:25:39
    زمان پایان : 04:08:05
    مدت برنامه : 00:42:26
    اسکیت برد (مسابقات قهرمانی جهان چین - 2019) / گزارشگر : قوانلوپور
  • بسکتبال (دالاس - لیکرز)
    زمان آغاز: 04:10:48
    زمان پایان : 05:22:40
    مدت برنامه : 01:11:52
    بسکتبال (دالاس - ليکرز) / بسکتبال حرفه اي - 2019 / گزارشگر : مقیمی
  • اذان ( صبح ) به وقت تهران
    زمان آغاز: 05:31:00
    زمان پایان : 05:36:23
    مدت برنامه : 00:05:23
    "اذان صبح به وقت تهران - 05:31""طلوع آفتاب - 07:00""اذان ظهر به وقت تهران - 11:56""غروب آفتاب - 16:51""اذان مغرب به وقت تهران - 17:11""نیمه شب شرعی - 23:11"
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 05:38:01
    زمان پایان : 06:00:00
    مدت برنامه : 00:21:59
    سايت شبکه ورزش، www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • آقای ورزش
    زمان آغاز: 06:06:11
    زمان پایان : 06:20:39
    مدت برنامه : 00:14:28
    آقای ورزش
  • تنیس روی میز (چین تایپه - نیجریه)
    زمان آغاز: 06:23:28
    زمان پایان : 07:09:49
    مدت برنامه : 00:46:21
    تنیس روی میز (چین تایپه - نیجریه) / جام جهاني ژاپن - 2019 / گزارشگر : زنده دل
  • میان برنامه
    زمان آغاز: 07:09:49
    زمان پایان : 07:16:42
    مدت برنامه : 00:06:53
    سايت شبکه ورزش، www.varzeshtv.ir ، رايانامه varzesh@irib.ir ، تلفن 27861800 ، صندوق پستي 7386-19359 ، پيامک 3000091
  • فوتبال (استقلال تهران - شهرخودرو)
    زمان آغاز: 07:16:42
    زمان پایان : 08:57:39
    مدت برنامه : 01:40:57
    فوتبال (استقلال تهران - شهرخودرو) / هفته 13 ليگ برتر فوتبال کشور / گزارشگر : احمدی
  • امروز ورزش کنیم
    زمان آغاز: 09:00:28
    زمان پایان : 09:16:11
    مدت برنامه : 00:15:43
    امروز ورزش کنيم
  • آموزش ورزش (اسکی)
    زمان آغاز: 09:20:14
    زمان پایان : 09:30:35
    مدت برنامه : 00:10:21
    آموزش ورزش (اسکي)
  • 2020 ( بازپخش )
    زمان آغاز: 09:33:39
    زمان پایان : 10:39:31
    مدت برنامه : 01:05:52
    تجزیه و تحلیل و پوشش کامل حواشی فوتسال و فوتبال ساحلی / مجری : علیپور ، مهمانان برنامه : رضا ناصری(بازیکن اسبق تیم ملی)علیرضا رعدی(مدیرفنی تیم ملی فوتسال بانوان)
  • تکواندو/زنده (تکواندو جایزه بزرگ روسیه - 2019)
    زمان آغاز: 10:39:31
    زمان پایان : 10:49:31
    مدت برنامه : 00:10:00
    تکواندو (تکواندو جایزه بزرگ روسیه - 2019) / مجری : علیپور ، گزارشگر : ابن یمین
  • 2020 ( بازپخش )
    زمان آغاز: 10:49:31
    زمان پایان : 11:33:31
    مدت برنامه : 00:44:00
    تجزیه و تحلیل و پوشش کامل حواشی فوتسال و فوتبال ساحلی / مجری : علیپور ، مهمانان برنامه : رضا ناصری(بازیکن اسبق تیم ملی)علیرضا رعدی(مدیرفنی تیم ملی فوتسال بانوان)
  • تکواندو/زنده (تکواندو جایزه بزرگ روسیه - 2019)
    زمان آغاز: 11:33:31
    زمان پایان : 11:47:14
    مدت برنامه : 00:13:43
    تکواندو (تکواندو جایزه بزرگ روسیه - 2019) / مجری : علیپور ، گزارشگر : ابن یمین
  • 2020 ( بازپخش )
    زمان آغاز: 12:01:17
    زمان پایان : 12:11:17
    مدت برنامه : 00:10:00
    تجزیه و تحلیل و پوشش کامل حواشی فوتسال و فوتبال ساحلی / مجری : علیپور ، مهمانان برنامه : رضا ناصری(بازیکن اسبق تیم ملی)علیرضا رعدی(مدیرفنی تیم ملی فوتسال بانوان)
  • باشگاه خونگی
    زمان آغاز: 12:13:20
    زمان پایان : 12:29:12
    مدت برنامه : 00:15:52
    باشگاه خونگی
  • فوتبال (لیورپول - برایتون)
    زمان آغاز: 12:30:02
    زمان پایان : 13:00:02
    مدت برنامه : 00:30:00
    فوتبال (لیورپول - برایتون) / هفته 14 لیگ برتر انگلیس - 2019 / گزارشگر : یوسفی
  • تکواندو/زنده (تکواندو جایزه بزرگ روسیه - 2019)
    زمان آغاز: 13:00:02
    زمان پایان : 13:07:02
    مدت برنامه : 00:07:00
    تکواندو (تکواندو جایزه بزرگ روسیه - 2019) / مجری : علیپور ، گزارشگر : ابن یمین
  • فوتبال (لیورپول - برایتون)
    زمان آغاز: 13:07:02
    زمان پایان : 14:00:02
    مدت برنامه : 00:53:00
    فوتبال (لیورپول - برایتون) / هفته 14 لیگ برتر انگلیس - 2019 / گزارشگر : یوسفی
  • شب های فوتبالی(بازپخش) ( پخش زنده آنلاین)
    زمان آغاز: 14:00:15
    زمان پایان : 16:15:17
    مدت برنامه : 02:15:02
    نقد و بررسی بازی های لیگ برتر فوتبال ، جام حذفی و رقابت های مهم ملی / مجری : عبداللهیان ، مجری بخش داوری : خسروی ، تحریریه : محمد میر ، مهمانان برنامه : غلامرضا عنایتی(کارشناس فوتبال)علیرضا یزدانی(کارشناس داوری)
  • آموزش ورزش (اسکی)
    زمان آغاز: 16:16:40
    زمان پایان : 16:27:01
    مدت برنامه : 00:10:21
    آموزش ورزش (اسکي)
  • امروز ورزش کنیم
    زمان آغاز: 16:30:27
    زمان پایان : 16:46:10
    مدت برنامه : 00:15:43
    امروز ورزش کنيم
  • لذت فوتبال (زنده)
    زمان آغاز: 16:48:10
    زمان پایان : 17:07:23
    مدت برنامه : 00:19:13
    مجله تصویری ورزشی فوتبال / مجری : توتونچی ، مجیدی
  • لذت فوتبال (زنده)
    زمان آغاز: 17:17:35
    زمان پایان : 18:00:00
    مدت برنامه : 00:42:25
    مجله تصویری ورزشی فوتبال / مجری : توتونچی ، مجیدی
  • فوتبال نیمه اول/زنده (مونشن گلادباخ - بایرن مونیخ)
    زمان آغاز: 18:00:00
    زمان پایان : 18:48:00
    مدت برنامه : 00:48:00
    فوتبال (مونشن گلادباخ - بایرن مونیخ) / هفته 14 بوندس ليگا آلمان – 2019 / گزارشگر : خیابانی
  • لذت فوتبال (زنده)
    زمان آغاز: 18:48:00
    زمان پایان : 19:03:00
    مدت برنامه : 00:15:00
    مجله تصویری ورزشی فوتبال / مجری : توتونچی ، مجیدی
  • فوتبال نیمه دوم/زنده (مونشن گلادباخ - بایرن مونیخ)
    زمان آغاز: 19:03:00
    زمان پایان : 19:54:00
    مدت برنامه : 00:51:00
    فوتبال (مونشن گلادباخ - بایرن مونیخ) / هفته 14 بوندس ليگا آلمان – 2019 / گزارشگر : خیابانی
  • لذت فوتبال (زنده)
    زمان آغاز: 19:54:00
    زمان پایان : 20:00:00
    مدت برنامه : 00:06:00
    مجله تصویری ورزشی فوتبال / مجری : توتونچی ، مجیدی
  • فوتبال نیمه اول/زنده (مون پلیه - پاری سن ژرمن)
    زمان آغاز: 20:00:00
    زمان پایان : 20:48:00
    مدت برنامه : 00:48:00
    فوتبال (مون پلیه - پاری سن ژرمن) / هفته 17 لیگ یک فرانسه – 2019 / گزارشگر : تاجیک
  • لذت فوتبال (زنده)
    زمان آغاز: 20:48:00
    زمان پایان : 21:03:00
    مدت برنامه : 00:15:00
    مجله تصویری ورزشی فوتبال / مجری : توتونچی ، مجیدی
  • فوتبال نیمه دوم/زنده (مون پلیه - پاری سن ژرمن)
    زمان آغاز: 21:03:00
    زمان پایان : 21:54:00
    مدت برنامه : 00:51:00
    فوتبال (مون پلیه - پاری سن ژرمن) / هفته 17 لیگ یک فرانسه – 2019 / گزارشگر : تاجیک
  • لذت فوتبال (زنده)
    زمان آغاز: 21:54:00
    زمان پایان : 23:30:00
    مدت برنامه : 01:36:00
    مجله تصویری ورزشی فوتبال / مجری : توتونچی ، مجیدی
  • فوتبال نیمه اول/زنده (بارسلونا - مایورکا)
    زمان آغاز: 23:30:00
    زمان پایان : 23:59:59
    مدت برنامه : 00:29:59
    فوتبال (بارسلونا - مایورکا) / هفته 16 لیگا اسپانیا – 2019 / گزارشگر : سیانکی

بيشتر

جدول پخش زنده مسابقات

شنبه 16 آذر

    12.20 – مسابقات تکواندو جایزه بزرگ روسیه

    16.45 – برنامه لذت فوتبال

    18.00 – فوتبال بوندس لیگا آلمان : مونشن گلادباخ – بایرن مونیخ

    19.55 - برنامه لذت فوتبال

    20.00 – فوتبال لیگ یک فرانسه : مون پلیه – پاری سن ژرمن

    23.25 - برنامه لذت فوتبال

    23.30 – فوتبال لیگا اسپانیا : بارسلونا – مایورکا

     

     

جمعه 22 آذر

    12.15 - فوتبال یک

    15.00 - فوتبال لیگ برتر ایران : نساجی مازندران - شهرخودرو مشهد

    16.40 - فوتبال لیگ برتر ایران : سپاهان اصفهان - پیکان تهران

    18.30 -کشتی فرنگی انتخابی جام تختی

    22.00 - شب های فوتبالی

پنجشنبه 21 آذر

     12.15 - کوه گشت

    16.00 - بسکتبال لیگ برتر ایران

    18.00 - کشتی فرنگی انتخابی جام تختی

    23.00 - فوتبال 120

چهارشنبه 20 آذر

    17.30- تنیس روی میز

    21.25 - فوتبال لیگ قهرمانان اروپا : دیناموزاگرب - منچستر سیتی

    23.30 فوتبال لیگ قهرمانان اروپا : بایرلورکوزن - یوونتوس

سه شنبه 19 آذر

    09.30 - لیگ ووشو

    16.35 فوتبال لیگ برتر ایران : نفت مسجد سلیمان - سایپا تهران

    19.00 - شب های فوتبالی

    21.25 فوتبال لیگ قهرمانان اروپا : سالزبورگ - لیورپول

    23.30 فوتبال لیگ قهرمانان اروپا : بنفیکا - زنیت

دوشنبه 18 آذر

    15.15 - فوتبال لیگ برتر ایران : ماشین سازی تبریز - تراکتور سازی تبریز

    17.00 - فوتبال لیگ برتر ایران : شهرخودرو مشهد - سپاهان اصفهان

    19.00 - شب های فوتبالی

یکشنبه 17 آذر

     10.00 - کشتی آزاد انتخابی جام تختی

    16.30 - کشتی آزاد انتخابی جام تختی

    20.30 - اسکی

    23.15 - فوتبال سری آ ایتالیا : بولونیا - میلان

شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091