تعداد بازدید: 55
تاریخ انتشار: چهار شنبه 22 خرداد 1398 - 8:20:0
فوتبال

فوتبال مقدماتی جام ملت های اروپا 2020

گروه بندی مسابقات فوتبال مقدماتی فوتبال جام ملت های اروپا 2020 

گروه A: انگلیس – جمهوری چک – بلغارستان – مونته نگرو - کوزوو

 گروه B: پرتغال – اوکراین – صربستان - لیتوانی- لوگزامبورگ

 گروه C: هلند – آلمان- ایرلند شمالی – استونی - بلاروس

 گروه D: سوئیس- دانمارک – جمهوری ایرلند- گرجستان – جبل الطارق

 گروه E: کرواسی- ولز – اسلواکی- مجارستان - آذربایجان

 گروه F: اسپانیا- سوئد- نروژ – رومانی – جزایر فارو - مالت

 گروه G: لهستان- اتریش – رژیم صهیونیستی - اسلوونی – مقدونیه - لتونی

 گروه H : فرانسه- ایسلند – ترکیه – آلبانی – مولداوی - آندورا

 گروه I:  بلژیک- روسیه- اسکاتلند – قبرس – قزاقستان – سن مارینو - لیختن اشتاین

 

 

برنامه و نتایج بازی ها 

 

دوشنبه 20 خرداد

 

گروه A

بلغارستان 2 - کوزوو 3

جمهوری چک 3 - مونته نگرو 0

 

گروه B

 صربستان 4  - لیتوانی 1

اوکراین 1 - لوکزامبورگ 0

 

گروه D

دانمارک 5 - گرجستان 1

ایرلند 2 - جبل الطارق 0

 

گروه F

جزایر فارو 0 - نروژ 2

مالت 0 - رومانی 4

اسپانیا 3 - سوئد  0

 

گروه G

مقدونیه شمالی 1 - اتریش 4

لتونی 0 - اسلوونی 5

 

سه شنبه 21 خرداد 

 

گروه C

آلمان 8 - استونی  0

بلاروس 0 - ایرلند شمالی  1    

 

گروه E

آذربایجان 1 - اسلواکی 5

مجارستان  1 – ولز 0

 

گروه H

آلبانی 2 - مولداوی  0

آندورا  0 - فرانسه   4

ایسلند 2 – ترکیه  1

 

گروه I

قزاقستان 4  - سن مارینو 0

بلژیک 3 - اسکاتلند  0

روسیه 1 - قبرس  0

 

گروه J

یونان 2 - ارمنستان  3

ایتالیا  2 - بوسنی و هرزگوین  1

لیختن اشتاین 0 - فنلاند  2

 

----------------------------------------------------------------

نتایج بازی های قبلی 

 

پنجشنبه 1 فروردین 

 

گروه C
هلند 4 - بلاروس 0
ایرلند شمالی 2 – استونی 0

 

گروه  E
اسلواکی2  - مجارستان 0
کرواسی 2 – آذربایجان 1

 

گروه G
اتریش 0 – لهستان 1

 

گروه I
قزاقستان 3 - اسکاتلند 0
قبرس 5 - سن مارینو 0
بلژیک 3 – روسیه 1

 

جمعه 2 فروردین 

 

گروه  A

بلغارستان 1 - مونته نگرو 1

 

بامداد شنبه 3 فروردین 

 

 گروه  A

انگلیس 5 - جمهوری چک 0

 

گروه B

لوکزامبورگ 2 - لیتوانی 1

پرتغال 0 - اوکراین 0

 

گروه H

آلبانی 0 - ترکیه 2

آندورا 0 - ایسلند 2

مولداوی 1 – فرانسه 4

 

شنبه 3 فروردین 

 

گروه D

گرجستان 0 - سوئیس 2

جبل الطارق 0 – جمهوری  ایرلند 1

 

گروه F

مالت 2 - جزایر فارو 1

سوئد 2 - رومانی 1

 

بامداد یکشنبه 4 فروردین 

 

گروه J

بوسنی و هرزگوین 2 - ارمنستان 1

ایتالیا 2 - فنلاند 0

لیختن اشتاین 0 - یونان 2

 

گروه F

اسپانیا 2 - نروژ 1

 

یکشنبه 4 فروردین 

 

گروه I

قزاقستان 0 - روسیه 4

سن مارینو  0 – اسکاتلند 2

 

گروه E

ولز 1 - اسلواکی 0

مجارستان 2 - کرواسی 1

 

بامداد دوشنبه 5 فروردین

 

گروه I

قبرس 0 – بلژیک 2

 

گروه G

لهستان 2 -  لتونی 0

اسلوونی – مقدونیه

 

گروه C

هلند 2 – آلمان 3

ایرلند شمالی 2 - بلاروس 1

 

دوشنبه 5 فروردین  و بامداد سه شنبه 6 فروردین

 

گروه A

کوزوو 1 -  بلغارستان 1

مونته نگرو 1 -  انگلیس 5

 

گروه B

لوکزامبورگ  1 -  اوکراین 2

پرتغال  1 -  صربستان 1

 

گروه H

ترکیه 4  - مولداوی 0

آندورا 0 -  آلبانی 3

فرانسه  4 -  ایسلند 0

 

سه شنبه 6 فروردین و بامداد چهارشنبه 7 فروردین

 

گروه D 

 جمهوری ایرلند 1 -  گرجستان 0

سوئیس 3 -  دانمارک  3

 

گروه F 

 مالت  0 -  اسپانیا  2

 نروژ 3 – سوئد  3

 رومانی  4 -  جزایر فارو  1

 

گروه  J

ارمنستان  0 -   فنلاند  2

بوسنی 2 -  یونان  2

ایتالیا 6  - لیختن اشتاین  0

 

 جمعه 17 خرداد 

گرجستان  3 - جبل الطارق 0 

مونته نگرو 1 - کوزوو  1

چک 2 - بلغارستان  1

اوکراین 5 - صربستان  0

لیتوانی 1 - لوکزامبورگ  1

دانمارک 1 - ایرلند  1

سوئد 3 - مالت  0

نروژ 2  - رومانی  2

جزایرفارو 1 - اسپانیا  4

اتریش 1 - اسلوونی  0

 

شنبه 18 خرداد

کرواسی 2 - ولز 1

آذربایجان 1 - مجارستان  3

ایسلند 1 – آلبانی  0  

مولداوی 1  - آندورا  0

ترکیه 2 - فرانسه 0

ارمنستان 3 - لیختن اشتاین 0

فنلاند  2 - بوسنی و هرزگوین  0  

یونان 0 - ایتالیا 3

استونی 1 - ایرلند شمالی  2  

بلاروس 0  - آلمان 2

روسیه 9 - سن مارینو  0

بلژیک 3 - قزاقستان 0

اسکاتلند 2 - قبرس 1

 

لینک برنامه مسابقات 

 

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091