برنامه جایگاه ویژه دوشنبه ها از شبکه ورزش سیما

برنامه جایگاه ویژه دوشنبه ها از شبکه ورزش سیما

دسته بندی:
برچسب :

معرفی برنامه

برنامه جایگاه ویژه با اجرای دکترحمید قاسمی یک برنامه گفتگو محور به شکل شبه مناظره است که به نسبت موضوع هر قسمت ، میهمانانی از تاثیرگزاران و منتقدان ورزش کشور به بحث و گفتگو پیرامون موضوع برنامه میپردازند.

این برنامه می خواهد خلا بحث و نظر و چالش در حوزه مسائل کلان وررزش را پوشش دهد. لذا اولین و مهمترین دستاورد و کارکردد این برنامه بررسی دقیق مسائل بالا دستی ورزش ایران و تحلیل محتوی اتفاقات کلان مرتبط با ورزش است که منتج به ارائه راهکار ها در خصوص این مسائل شود.
علاوه بر این آیتم های بسیار ویژه ای در نظر گرفته شده است که حتما در آن ها نظرات و چالشهایی که عموم مردم با آن سروکار دارند از زبان خود مردم مطرح میشود و آیتم هایی از تجربیات موفق دنیا در حوزه های مختلف ورزشی هم تدارک دیده شده تا به اتمسفر برنامه و چالش های آن کمک کند.
نکته مهم این است که در برنامه های تلویزیونی حاضر هیچ ظرفی برای تحلیل و بررسی عمیق و کارشناسانه ورزش ایران، اهداف و عملکرد آن وجود ندارد و عمدتا به شکل سطحی بررسی و تحلیل می شوند.
در این برنامه سعی داریم که علاوه بر تحلیل و بررسی عمیق ورزش ایران به مسائل مهمی چون ساختار ورزش ایران، خصوصی سازی ورزش ، استعداد یابی و ورزش پایه ، ورزش بانوان ، ورزش معلولین و دیگر موضاعات ورزش در ایران بپردازیم تا در نتیجه باعث پیشرفت و اصلاح بخش های ورزش کشور شود .

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها