تعداد بازدید: 202
تاریخ انتشار: شنبه 4 آبان 1398 - 22:9:57
مسابقات تکواندو صربستان

مسابقات تکواندو صربستان / ملی‌پوشان حریفان خود را شناختند

مسابقات بین المللی صربستان در رده سنی بزرگسالان فردا (یکشنبه - 5 آبان ماه) در " بلگراد" برگزار می‌شود؛ با انجام قرعه کشی این رقابت‌ها، 6 تکواندوکار کشورمان در این رویداد رقبای خود را شناختند

هجدهمین تورنمنت بین المللی صربستان در رده سنی  بزرگسالان با حضور 285 هوگوپوش فردا (یمشنبه - 5 آبان ماه) در شهر "بلگراد " برگزار می شود.

تیم ملی تکواندو مردان کشورمان به منظور کسب امتیاز در راستای ارتقاء رنکینگ المپیکی که سال پیش از بازی های المپیک 2020 - توکیو از اهمیت ویژه ای برخوردار است با 6 هوگوپوش در این رویداد حضور پیدا کرده است؛ آرمین هادی پور (وزن 58- کیلوگرم)، فرزان عاشورزاده (وزن 63- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن 68- کیلوگرم)، میرهاشم حسینی (وزن 74- کیلوگرم)، سجاد مردانی (وزن 87+ کیلوگرم) و سعید رجبی (وزن 87+ کیلوگرم) هوگوپوشان اعزامی به این رویداد هستند.

قرعه کسی این رقابت ها دقایقی پیش اعلام و 6 نماینده کشورمان حریفان خود در این رویداد را شناختند.

در وزن 58- کیلوگرم، آرمین هادی پور پس از یک دور استراحت در نخستین گام به مصاف برنده دیدار صربستان و کرواسی می رود.  در ادامه برنده مبارزه روسیه و لهستان را پیش رو دارد.

فرزان عاشورزاده در وزن 63- کیلوگرم، ابتدا با باید با نماینده لهستان مبارزه کند و در ادامه برنده دیدار ایتالیا و تونس را باید شکست دهد.

در وزن 68- کیلوگرم، سروش احمدی در اولین دیدار با نماینده ترکیه دیدار خواهد کرد و سپس به مصاف یکی از نمایندگان استرالیا، صربستان و لهستان می‌رود.

میرهاشم حسینی در وزن 74- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت رو به رو است و در ادامه با برنده دیدار صربستان و بوسنی مبارزه می کند.

در وزن 87+ کیلوگرم، سجاد مردانی در گام نخست استراحت دارد و سپس به مصاف برنده پیکار مارتینیک و مقدونیه می رود.

سعید رجبی دیگر نماینده سنگین وزن تکواندو کشورمان در آن سوی جدول ابتدا با هوگوپوش لهستان مبارزه می کند و در ادامه باید برنده دیدار مکزیک و کرواسی را شکست دهد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبدالهی به عنوان مربی است.

این مسابقات G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، 6 و 3.60  امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد

 

 

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091