تعداد بازدید: 112
تاریخ انتشار: جمعه 19 مهر 1398 - 19:53:6
چوگان جام ارتش

تیم ذوالفقار نزاجا قهرمان مسابقات چوگان جام ارتش شد

رقابت های چوگان جام ارتش گرامیداشت حافظ با قهرمانی تیم ذوالفقار نزاجا پایان یافت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ، ۴ تیم برای حضور در نهمین دوره رقابت های چوگان جام ارتش اسب های خود را زین کردند و راهی میدان شدند تا در مسابقاتی جذاب و حرفه ای در مقابل حریفان خود صف آرایی کنند.
روز نخست نهمین دوره رقابت های چوگان جام ارتش با شروع طوفانی تیم های شرکت کننده آغاز شد و در نخستین دیدار تیم های کانون چوگان و نوروز آباد مقابل یکدیگر صف آرایی نمودند، که کانونی ها در این دیدار حریف خود را با نتیجه ۷ بر ۳.۵ از پیش رو برداشتند و راهی فینال شدند. در آن سو و در بازی دوم قصرفیروزه نیز نتوانست مقابل ذوالفقار میزبان بازی بهتری را انجام دهد و این میزبان بود که در ۴ چوکه تماشایی توانست حریف خود را ازپیش رو برداشته و حریف کانون چوگان در دیدار پایانی شود.
اما در روز پایانی این رقابت ها و در دیدار رده بندی چوگان بازان نوروزآباد مقابل تیم قصر فیروزه قرار گرفتند و این بازی را با نتیجه ۸ بر ۴ به حریف خود واگذار نمودند تا قصرفیروزه سکوی سوم این رقابت ها را از آن خود کند.
در بازی پایانی نهمین دوره رقابت های چوگان جام ارتش، کانون چوگان ایران مقابل ذوالفقار میزبان در ۴ چوکه مهیج و دیدنی متوقف شد و با نتیجه ۴ بر ۲.۵ جام قهرمانی را در خانه میزبان جی گذاشت تا ذوالفقار ارتش این جام را بالای سر ببرد.
این رقابت ها با حضور پر شور تماشاچیان، مسئولین و اصحاب رسانه بصورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش گردید

 

 

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://splus.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917