تعداد بازدید: 355
تاریخ انتشار: جمعه 8 شهریور 1398 - 16:25:12
قرعه کشی لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ اروپا برگزار شد

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ فوتبال اروپا در شهر موناکو فرانسه در حال برگزاری است

یک روز بعد از انجام قرعه کشی و گروه‌بندی لیگ قهرمانان اروپا، مراسم قرعه‌کشی پیکارهای لیگ فوتبال اروپا امروز در شهر موناکو فرانسه در حال برگزاری است.

پیش از این مراسم ادن هازارد به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ اروپا معرفی شد.

اشلی کول به عنوان برگزار کننده ابتدایی این مراسم روی سن آمد.

میلاد محمدی که به  تیم خنت بلژیک پیوسته است، در گروه I با تیم‌های ولفسبورگ آلمان،‌ سن اتین فرانسه و الکساندریا اوکراین همگروه شد.

تیم ترابزون اسپور که مجید حسینی را به عنوان بازیکن در ترکیب خود دارد در گروه C با تیم‌های بازل سوئیس، کراسنودار روسیه و ختافه اسپانیا قرار گرفت تا در گروهی نسبتا آسان قرار گیرد.

سیدبندی این رقابت به شرح زیر است:

سید یک: 
آرسنال و منچستریونایتد (انگلستان)، پورتو و اسپورتینگ لیسبون (پرتغال)، آاس رم و لاتزیو (ایتالیا)، دیناموکیف (اوکراین)، بشیکتاش (ترکیه)، بازل (سوئیس)، زسکا مسکو (روسیه)، وولفسبورگ (آلمان) و سویا (اسپانیا)

سید دوم:

آیندهوون (هلند)، کراسنودار (روسیه)، سلتیک (اسکاتلند)، کوپنهاگن (دانمارک)، براگا (پرتغال)، خنت (بلژیک)، مونشن گلادباخ و اینتراخت فرانکفورت (آلمان)، یانگ بویز (سوئیس)، آستانا (قزاقستان)، لودوگورتس (بلغارستان) و آپوئل (قبرس)

سید سوم:

سن اتین (فرانسه)، قره باغ (آذربایجان)، فاینورد (هلند)، ختافه و اسپانیول (اسپانیا)، مالمو (سوئد)، پارتیزان بلگراد (صربستان)، استاندارد لیژ (بلژیک)، وولورهمپتون (انگلستان)، رن (فرانسه) روزنبرگ (نروژ)، باشاک شهیر (ترکیه)

سید چهارم:

آلکمار (هلند)، ویتوریا ستوبال (پرتغال)، ترابزون اسپور (ترکیه)، الکساندریا (اوکراین)، دودلانژ (لوکزامبورگ)، لاسک (اتریش)، ولفسبرگ (اتریش)، اسلوان براتیسلاوا (اسلواکی)، لوگانو (سوئیس)، رنجرز (اسکاتلند)، کلوژ (رومانی)، فرانس واروش (مجارستان)

قرعه کشی به شرح زیر است:

گروه A: سویا، آپوئل، قره باغ، دودلانژ

گروه B: دینامو کیف، کپنهاگن، مالمو، لوگانو

گروه C: بازل، کراسنودار، ختافه، ترابزون اسپور(تیم مجید حسینی)

گروه D:اسپورتینگ، آیندهوون، روزنبرگ، لاسک

گروه E: لاتزیو، سلتیک، رن، کلوژ

گروه F: آرسنال، اینتراخت فرانکفورت، استاندارد لیژ، ویتوریا

گروه G: پورتو، یانگ بویز، فاینورد، رنجرز

گروه H: زسکا مسکو، لودوگورتس، اسپانیول، فرانس واروش

گروه I: ولفسبورگ، خنت (میلاد محمدی)، سن اتین، الکساندریا

گروه J: رم، بورسیا مونشن گلادباخ، باشاک شهیر، ولفسبرگ

گروه K: بشیکتاش، براگا، ولورهمپتون، براتیسلاوا

گروه L: منچستر یونایتد، آستانا، پارتیزان بلگراد، آلکمار

 

 

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091