تعداد بازدید: 70
تاریخ انتشار: پنج شنبه 24 مرداد 1398 - 17:30:38
کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان

۵ فرنگی کار ایران رقبای خود را شناختند

نمایندگان ایران در پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان حریفان خود را شناختند.

قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان ، بعد از ظهر امروز در شهر تالین استونی برگزار شد و نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است :

در وزن 55 کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست ، در دور دوم به مصاف دونگی هیوک وون از کره جنوبی می رود و در صورت غلبه بر این حریف ، در دور سوم با برنده کشتی میان انوراله یاروف از روسیه و احمد باقدودا از مصر مبارزه خواهد کرد. 

در وزن 63 کیلوگرم شاهین بداغی در دور نخست با سانگ جون پارک از کره جنوبی مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این دیدار ، در دور بعد به مصاف برنده مسابقه سوگابه از کیوتارو ژاپن و هارچیا پوقوسیان از ارمنستان می رود.

در وزن 77 کیلوگرم  محمد ناقوسی پس از استراحت در دور نخست ، در دور دوم با رانت کالجولا از استونی کشتی می گیرد.

در وزن 87 کیلوگرم حسن فروزنده در دور نخست با گئورگی کاتساناشویلی از گرجستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف ، در دور دوم به مصاف ریوتا ناسوکاوا از ژاپن می رود. 

در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور نخست ، در دور دوم با میکیتا کاوالاسکی از بلاروس کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان روبینزون ایسادزه از گرجستان و نیکولا میلاتوویچ از نروژ می رود.

مسابقات اوزان فوق از ظهر فردا برگزار می شود.

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091