تعداد بازدید: 34
تاریخ انتشار: جمعه 13 اردیبهشت 1398 - 16:13:48
مسابقات رنکینگ بدمینتون مردان و زنان

مسابقات رنکینگ بدمینتون مردان و زنان؛ بدمینتون بازان برتر مشخص شدند

فینال مرحله اول مسابقات رنکینگ بدمینتون در دو بخش مردان و زنان برگزار شد و بدمینتون بازان برتر مشخص شدند.

دیدار فینال اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان کشور رده سنی بزرگسالان امروز جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه جاری در قسمت یک نفره و دونفره در سالن بدمینتون شهرستان اراک برگزار شد و در پایان قهرمانان این رقابتها مشخص شدند.

در دیدار فینال قسمت یک نفره سروش اسکندری از زنجان به مصاف امیر جباری از همدان رفت و این دیدار در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود امیر جباری خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی این مرحله دست یافت. سروش اسکندری از زنجان دوم شد و مهران شهبازی از کردستان به همراه علیرضا کرمی از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در دیدار فینال قسمت دونفره، تیم دونفره مسعود پیروزی و محمدرضا باقری به مصاف تیم دونفره مهران شهبازی و رضا شهبازی رفت که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود تیم دونفره مسعود پیروزی و محمدرضا باقری از آزاد خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی این مرحله دست یافتند. مهران شهبازی و رضا شهبازی از کردستان دوم شدند و تیم های دونفره صدرا صادقی و علیرضا قاسمی از آزاد به همراه تیم دونفره عرفان شاه حسینی و امیرحسین نورعلیان از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.

اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان در روزهای دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ماه جاری با شرکت 90 بازیکن در قمست یک نفره و 40 تیم در قسمت دونفره به میزبانی شهرستان اراک برگزار شد. مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان در 3 مرحله برگزار می شود.

 

*قهرمانان اولین مرحله مسابقات رنکینگ بانوان شناخته شدند

دیدار فینال اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان کشور رده سنی بزرگسالان امروز جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه در قسمت یک نفره و دونفره (تیمی) در سالن اختصاصی بدمینتون شهر شاهرود برگزار شد و در پایان قهرمانان این رقابتها شناخته شدند.

در دیدار فینال قسمت یک نفره ثریا آقایی از تهران به مصاف ثمین عابد خجسته از تهران رفت و این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود ثریا آقایی پایان یافت و وی به مقام قهرمانی این مرحله رسید. ثمین عابدخجسته از تهران دوم شد و نسیم صفایی به همراه رومینا تاجیک هر دو از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.

همچنین در دیدار فنیال قسمت دونفره (تیمی) این مسابقات، تیم دونفره نگین امیری پور و ثریا آقایی از تهران به مصاف تیم دونفره حنانه کبیری و هاجر کبیری از تهران رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر یک به سود تیم دونفره نگین امیری پورو ثریا آقایی خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی این مرحله رسیدند. تیم دونفره حنانه کبیری و هاجر کبیری از تهران دوم شدند و تیم های دونفره حنانه یعقوب زاده و نسیم صفایی به همراه رومینا تاجیک و نرگس افشاری از تهران به مقام سوم مشترک دونفره دست یافتند.

اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان کشور رده سنی بزرگسالان در روزهای دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ماه جاری با شرکت 60 بازیکن در قسمت یک نفره و 48 بازیکن در قسمت دونفره به میزبانی استان سمنان شهر شاهرود برگزار شد. مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی بزرگسالان در 3 مرحله برگزار می شود

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091