تعداد بازدید: 20
تاریخ انتشار: جمعه 2 فروردین 1398 - 15:40:23

آزادکاران 4 وزن حریفان خود را شناختند

قرعه‌کشی مسابقات روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا بعدازظهر امروز به وقت مغولستان برگزار شد

 قرعه‌کشی اوزان 57، 65، 74 و 125 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد زیر 23 سال آسیا بعدازظهر امروز (به وقت محلی) در شهر اولان‌باتور مغولستان انجام شد و مسابقات این اوزان از صبح فردا (شنبه) برگزار می‌شود.

نتایج قرعه‌کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که پنج کشتی‌گیر حضور دارند مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و افشین رحمانی باید با راهول از هند، ادلان عسکراف از قزاقستان، بک بولات میرزانظر اولو از قرقیزستان و چینزوریگ تسراما از مغولستان کشتی بگیرد.

براساس این گزارش، در وزن 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دیدار نخست به مصاف ویلیسیو از چین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار میان پراوین از هند و حجامحمد ابراگیموف از ترکمنستان خواهد رفت. در این وزن هشت نفر حضور دارند.

در وزن 74 کیلوگرم که مسابقات با حضور شش کشتی‌گیر و در دو گروه سه نفره برگزار می‌شود نوید زنگنه در گروه یک با باتیار نبی‌اف از ترکمنستان و بکجان ژامبولوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد. در ادامه نفرات اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم می‌روند که نفرات برنده راهی دیدار فینال و نفرات بازنده راهی دیدار رده‌بندی خواهند شد.

در وزن 125 کیلوگرم نیز شش نفر حضور دارند که محمد مرادی در گروه دو به مصاف ار سونگبو از چین و لخاگواگرل مونختور از مغولستان می‌رود. در ادامه نفرات اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم می‌روند که نفرات برنده راهی دیدار فینال و نفرات بازنده راهی دیدار رده‌بندی خواهند شد.

مسابقات اوزان 70، 79، 86 و 97 کیلوگرم نیز روز یکشنبه (4 فروردین ماه) برگزار می‌شود.


نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091