تعداد بازدید: 183
تاریخ انتشار: جمعه 10 آذر 1396 - 14:44:19
برنامه فوتبال یک

مربی تیم گل‌گهر سیرجان : پس از حواشی روز گذشته چند نفر با میله و چاقو من را تهدید کردند

ابراهیم‌ میرزاپور درباره حاشیه‌های به وجود آمده برای تیم گل‌گهر سیرجان و استعفای اعضای کادرفنی این تیم، اظهار داشت: ما جلسه‌ای با مدیران باشگاه داشتیم و در آن جلسه نظر بگوویچ این بود که من به تیم برگردم. ظاهراً یکی از اعضای کادرفنی اعلام کرده بود که اگر میرزاپور به تمرینات برگردد من و چهار پنج نفر از اعضای کادرفنی دیگر در تیم نخواهیم بود.

وی که با برنامه فوتبال یک گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: روز گذشته ما به تمرین رفتیم و تعدادی از اعضای کادرفنی به بگوویچ اعتراض کردند که چرا من به تمرین تیم رفته‌ام که بگوویچ به آنها گفت به کسی ربطی ندارد و من تصمیم‌گیرنده هستم. پس از تمرین من به شهر سیرجان رفتم و یک ماشین جلوی مرا گرفت. یک نفر با میله و دو نفر هم با چاقو من را تهدید کردند که اگر تیم را ترک نکنم، مرا اذیت خواهند کرد.

مربی تیم گل‌گهر درباره صحبت‌های حسن بدخشان، رئیس هیئت مدیره این باشگاه که گفته بود بگوویچ دو ماه پیش میرزاپور را از تیم اخراج کرده و حالا هم دوباره او را به تیم آورده است،‌ گفت: اگر اخراج من تصمیم بگوویچ بوده،‌ پس چرا الآن دوباره مرا به تیم آورده است؟ همان‌طور که گفتم من یک جلسه با مدیران باشگاه داشتم که بگوویچ همان‌جا اعلام کرد من را می‌خواهد.

حسن بدخشان، رئیس هیئت مدیره باشگاه گل‌گهر هم در این برنامه درباره وضعیت پنج نفر از اعضای کادرفنی  تیم گل‌گهر که استعفا داده بودند،‌ عنوان کرد: رضا فتح‌آبادی، سرپرست تیم ما که یک ماه محروم است،‌ اما مرتضی یکه و رسول زمانی، مریبان ما با جلسه‌ای که داشتیم به تیم بازگشته‌اند و در تمرینات حضور دارند.

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما