تعداد بازدید: 14131
تاریخ انتشار: دو شنبه 6 تیر 1401 - 6:15:0

والیبال لیگ ملت ها 2022

والیبال لیگ ملت‌های سال 2022 در گروه مردان از 18 خردادماه آغاز شد و دوم مردادماه با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید.

هفته سوم

 گروه پنجم، میزبان: ژاپن شهر اوزاکا  

گروه ششم، میزبان: لهستان شهر گداسنک

 

سه‌شنبه 14 تیرماه

آمریکا – آلمان

کانادا – آرژانتین

بلغارستان – ایتالیا

ایران – لهستان

 

چهارشنبه 15 تیرماه

برزیل – آلمان

ژاپن – استرالیا

هلند – چین

اسلوونی – صربستان

 

پنج‌شنبه 16 تیرماه

فرانسه – آمریکا

آلمان – استرالیا

کانادا – برزیل

ایران – ایتالیا

بلغارستان – اسلوونی

لهستان – چین

 

جمعه 17 تیرماه

آرژانتین – استرالیا

فرانسه – برزیل

ژاپن – کانادا

هلند – بلغارستان

ایران – اسلوونی

ایتالیا – صربستان

 

شنبه 18 تیرماه

فرانسه – آرژانتین

کانادا – آمریکا

آلمان – ژاپن

بلغارستان – چین

صربستان – ایران

لهستان – هلند

 

یکشنبه 19 تیرماه

آمریکا – آرژانتین

استرالیا – فرانسه

برزیل – ژاپن

چین – صربستان

ایتالیا – هلند

اسلوونی – لهستان

 

هفته دوم

گروه سه، میزبان: فیلیپین – کوئزون  

گروه چهارم، میزبان: بلغارستان – صوفیه

 

سه‌شنبه 31 خرداد

گروه سوم:

اسلوونی 0  – هلند 3 

آرژانتین 1 – ژاپن 3 

گروه چهارم:

استرالیا  1 – کانادا  3 

ایران  0 – بلغارستان  3 

 

چهارشنبه یکم تیرماه

گروه سوم:

آلمان  0 – ایتالیا  3 

 

گروه چهارم:

برزیل 1 – لهستان 3

صربستان 1 – آمریکا 3

 

پنج‌شنبه دوم تیرماه

گروه سوم:

فرانسه 3 – هلند 0

آرژانتین 1 – اسلوونی 3

 

گروه چهارم:

لهستان 3 – کانادا 0

صربستان 0 – برزیل 3

آمریکا 0 – ایران 3

 

جمعه سوم تیرماه

گروه سوم:

آلمان 1 – هلند 3

ژاپن3 – ایتالیا 2

گروه چهارم:

صربستان 3 – کانادا 2

ایران 0 – برزیل 3

استرالیا 3 – بلغارستان 2

 

شنبه چهارم تیرماه

گروه سوم:

آرژانتین  2 – هلند 3

ژاپن  0 – فرانسه 3 

ایتالیا  3 – اسلوونی 0 

گروه چهارم:

کانادا  0 – ایران  3 

لهستان  3 – استرالیا 0 

آمریکا 3 – بلغارستان 1

 

یکشنبه پنجم تیرماه

گروه سوم:

آلمان 1 – فرانسه 3

ژاپن 3 – اسلوونی 1 

ایتالیا 3 – چین 0 

گروه چهارم:

صربستان 3 – استرالیا 0 

آمریکا 1 – لهستان 3 

بلغارستان 0 – برزیل 3


 

هفته اول

گروه یک، میزبان: برزیل – برزیلیا

گروه دوم، میزبان: کانادا – اوتاوا

 

چهارشنبه 18 خرداد

گروه یک:

ایران 3 – چین 1

اسلوونی 0 – آمریکا 3

گروه دوم:

بلغارستان 1 – صربستان 3

کانادا 0 – آلمان 3

 

پنج شنبه 19 خرداد

گروه یک:

ژاپن 3 – هلند 1

برزیل 3 – استرالیا 0

ژاپن 3 – چین 1

گروه دوم:

لهستان 3 – آرژانتین 0

فرانسه 3 – ایتالیا 0

آلمان 1 – آرژانتین 3

 

جمعه 20 خرداد

گروه یک:

هلند 0 – آمریکا 3

برزیل 3 – اسلوونی 1

هلند  3 – ایران  0

گروه دوم:

صربستان 1 – فرانسه 3

لهستان 1 – ایتالیا 3

صربستان 3 – آرژانتین 2

 

شنبه 21 خرداد

گروه یک:

ژاپن  2 – آمریکا  3 

استرالیا  0 – اسلوونی 3 

آمریکا 3 – برزیل 1

گروه دوم:

بلغارستان  2 – آلمان 3 

فرانسه 3  – کانادا  0 

آلمان 3 – صربستان 2

 

یکشنبه 22 خرداد

گروه یک:

اسلوونی 3 – چین 1

ایران 3 – استرالیا 1

برزیل 0 – چین 3

ایران 0 – ژاپن 3

هلند 3 – استرالیا 0

گروه دوم:

بلغارستان 0 – لهستان 3

کانادا 0 – ایتالیا 3

فرانسه 1 – لهستان 3

آرژانتین 1 – ایتالیا 3

 

دوشنبه 23 خرداد

گروه دوم:

بلغارستان 2 – کانادا 3

 

در پایان مرحله مقدماتی هشت تیم برتر به مرحله نهایی صعود خواهند کرد تا برای تعیین مقام اول تا هشتم به مصاف یکدیگر بروند.

دیدارهای مرحله نهایی لیگ ملت‌ها 2022 نیز از 29 تیرماه تا سوم مردادماه در شهر بولونیا ایتالیا پیگیری خواهد شد.

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما