تعداد بازدید: 337
تاریخ انتشار: دو شنبه 27 دی 1400 - 11:52:53

ابراز تاسف مدیر عامل فولاد از حذف سرخابی ها

گرشاسبی: از حذف سرخابی ها متاف شدم؛ امیدوارم همه ساله سهمیه‌های ما افزایش پیدا کند تا نشان دهیم از پتانسلی بالایی برخورداریم.

حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در خصوص قرعه‌کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و قرار گرفتن فولاد در گروه الغرافه قطر و شباب الاهلی عربستان و آهال ترکمنستان اظهار داشت:  قبل از هر چیز به عنوان یک فرد ورزشی کوچک و یک فوتبالی ابراز تاسف خودم از از حذف سرخابی‌ها اعلام می‌کنم و من به جای کسانی که یک سر سوزن در حذف این دو تیم نقش داشتند عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم همه ساله سهمیه‌های ما افزایش پیدا می‌کند تا نشان بدهیم پتانسلی بالایی داریم.

وی افزود: نوار موفقیت‌های فولاد از زمان حضور نکونام شکل گرفت ولی روی بدسلیقگی و لجبازی برخی ها در فدراسیون محرومیتی نصیب ما شد و همین باعث شد تا این نوار حتی به پاره شدن نزدیک شود. 5 بازیکن اصلی تیم ما جدا شدند و همه باشگاه‌ها به دنبال جذب نفرات فولاد بودند چون کادر فنی و 5 بازیکن قراردادشان تمام شده بود. به جز 5 بازیکنی که رفتند در عرض 45 روز 17 جلسه هیات مدیره تشکیل دادیم تا بقیه تیم را حفظ کنیم. 

مدیرعامل فولاد که با شبکه ورزش سیما صحبت می‌کرد تاکید کرد: در ادامه تغییرات کادر فنی را داشتیم که همگی فولاد را به تلاطم برد اما الان در مسیر رو به جلویی هستیم و به دنبال بازیکنانی هستیم که شان آنها در حد لیگ قهرمانان آسیا باشد. امیدوارم باشگاه‌هایی که می‌خواهیم با آنها توافق کنیم نگاهشان این باشد که فولاد نماینده ایران است و با ما همکاری لازم را داشته باشند.

گرشاسبی تاکید کرد: من چندین جلسه با نکونام و کادر فنی‌اش داشتیم و به دنبال این هستیم که بازیکنان خوبی جذب کنیم. 13-14 بازیکن در سطح اول فوتبال کشور هستند که به دنبال 3-4 نفر از آنها هستیم تا به توافق برسیم.

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://splus.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917