تعداد بازدید: 431
تاریخ انتشار: سه شنبه 23 آذر 1400 - 5:58:0

فوتبال لیگ اروپا

مرحله یک هشتم نهایی 

پنجشنبه 28 بهمن

زنیت – رئال بتیس

دورتموند – رنجرز

بارسلونا – ناپولی

شریف تیراسپول – براگا

لایپزیش – رئال سوسیداد

پورتو – لاتسیو

آتالانتا - المپیاکو

سویا – دینامو زاگرب

 

هفته ششم

پنجشنبه 18 آذر

اسپارتا پراگ 2- بروندبی 0

لیون 1 - گلاسکو رنجرز 1

رئال‌سوسیداد 3 - آیندهوون 0

اشتورم گراتس 1 - موناکو 1

لژیا 0 - اسپارتاک 1

ناپولی 3 - لسترسیتی 2

آنتورپ 1 - المپیاکو 0

فنرباغچه 1 - فرانکفورت 1

لاتسیو -.0  گالاتاسرای 0

مارسی 1 - لوکوموتیو مسکو 0

لودوگورتس 0 - میدتیلان 0

براگا 1 - ستاره سرخ بلگراد 1

سلتیک 3 - بتیس 2

فرانتس‌واروش 1 - بایرلورکوزن 0

خنک 0 – راپید وین 1

وستهام 0 - دیناموزاگرب 1

 

هفته پنجم

چهارشنبه 3 آذر 
اسپارتاک 2 – ناپولی 1 

 

پنجشنبه 4 آذر 
 

گلاسکو رنجرز 2 - اسپارتا پراگ 0
بروندبی 1 - لیون 3
آیندهوون 2 - اشتورم گراتس 0
موناکو 2 - رئال‌سوسیداد 1
لسترسیتی 3 - لژیا 1
المپیاکو 1 - فنرباغچه 0
فرانکفورت2 - آنتورپ 2
گالاتاسرای 4 - مارسی 2
لوکوموتیو مسکو 0 - لاتسیو 3
میدتیلان 3 - براگا 2
ستاره سرخ بلگراد 1 - لودوگورتس 0
بایرلورکوزن 3 - سلتیک 2
بتیس 2 - فرانس‌واروش 0
دیناموزاگرب 1 - خنک 1
راپید وین 0 – وستهام 2

 

هفته چهارم

پنجشنبه 13 آبان

لیون 3 - اسپارتا پراگ 0 

بروندبی 1 - گلاسکو رنجرز 1 

رئال‌سوسیداد 1 - اشتورم گراتس 1 

موناکو 0 - آیندهوون 0 

لژیا 1 - ناپولی 4 

لسترسیتی 1 - اسپارتاک 1 

المپیاکو 1 - فرانکفورت 2 

آنتورپ 0 - فنرباغچه 3 

گالاتاسرای 1 - لوکوموتیو مسکو 1 

مارسی 2 - لاتسیو 2 

خنک 2 - وستهام 2 

دیناموزاگرب 3 - راپید وین 1 

براگا 4 - لودوگورتس 2 

ستاره سرخ بلگراد 0 - میدتیلان 1 

بایرلورکوزن 4 - بتیس 0 

فرانتس‌واروش 2 - سلتیک 3 

 

هفته سوم

سه شنبه 27 مهر

سلتیک  2 - فرانتس‌واروش  0 

 

چهارشنبه 28 مهر

اسپارتاک مسکو 3 - لسترسیتی 4

 

پنجشنبه 29 مهر

راپیدوین 2 - دیناموزاگرب 1

رئال بتیس 1 - لورکوزن 1

لاتسیو 0 - مارسی 0

فنرباغچه 2 - آنتورپ 2

لودوگورتس 0 - براگا 1

میدتیلان 1 - ستاره سرخ بلگراد 1

اسپارتا پراگ 3 - لیون 4

اشتورم گراتس 0 - رئال سوسیداد 1

وستهام 3 - خنک 0

لوکوموتیو مسکو 0 - گالاتاسرای 1

ناپولی 3 - لژیا ورشو 0

آیندهوون 1 - موناکو 2

گلاسکو رنجرز2 - بروندبی 0

اینتراخت فراکفورت 3 - المپیاکو 1

 

هفته دوم

پنجشنبه 8 مهر

اسپارتا پراگ 1 - گلاسکو رنجرز 0

لیون 3 – بروندبی 0

رئال‌سوسیداد 1 – موناکو 1

اشتورم گراتس 1 – آیندهوون 4

لژیا 1 – لسترسیتی .

ناپولی 2 – اسپارتاک 3

آنتورپ 0 – فرانکفورت 1

فنرباغچه 0 - المپیاکو 3

لاتسیو 2 - لوکوموتیو مسکو 0

مارسی 0 - گالاتاسرای 0

لودوگورتس0  - ستاره سرخ بلگراد 1

براگا 3 - میدتیلان 1

سلتیک 0 – بایرلورکوزن4

فرانتس‌واروش 1 – بتیس 3

خنک 0 - دیناموزاگرب3

وستهام 2 - راپیدوین 0

 

هفته اول

چهارشنبه 24 شهریور 
اسپارتاک 0 -  لژیا 1

 

پنجشنبه 25 شهریور
لسترسیتی 2 – ناپولی 2 
المپیاکو 2 – آنتورپ 1 
فرانکفورت 1 - فنرباغچه 1 
گلاسکو رنجرز 0 – لیون 2 
بروندبی 0 - اسپارتا پراگ 0 
آیندهوون 2 - رئال‌ سوسیداد 2 
موناکو  1 - اشتورم گراتس 0 
گالاتاسرای 1 – لاتسیو 0 
لوکوموتیو مسکو 1 - مارسی 1 
میدتیلان 1 - لودوگورتس 1 
ستاره سرخ بلگراد 2 – براگا 1 
بایرلورکوزن 2 - فرانتس واروش 1 
بتیس 4 - سلتیک 3 
دیناموزاگرب 0 - وستهام 2 
راپید وین 0 - خنک 1 

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://splus.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917